Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 44
KUMITE - Kadeti -57
KUMITE - Juniorke -59
KUMITE - Juniorke +66
KATA A (M) - 2015/16
KATA A (M) - 2014/15
KATA A (M) - 2013/14
KATA A (M) - 2010/11
KATA B (Ž) - 2009/10
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
94
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
0
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC
2. JOSIPA NIŽIĆ, LJUBUŠKI
3. ANTONIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
304
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
164
0
MATEJ CAR (KKGALEB)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Medalists
1. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TOMISLAV PEHAR, LJUBUŠKI
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
3. MATEJ CAR, KK Galeb
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 44
447
0
ANĐELA BOŠNJAK (LJU)
126
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
247
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
126
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
247
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
Medalists
1. ELENA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. ELA ADŽAGA, OKIT
3. ANĐELA BOŠNJAK, LJUBUŠKI
3. ----
KUMITE - Kadeti -57
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
274
0
ROKO ŽARKO (DAL)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
174
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. ROKO ŽARKO, DALMACIJA
KUMITE - Juniorke -59
451
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
268
0
KASJA BAN (DAL)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
451
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
268
KASJA BAN (DAL)
442
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
268
0
KASJA BAN (DAL)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
0
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
249
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
445
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
179
0
ANETA JOVIĆ (PIROVAC)
442
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
Medalists
1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. ANETA JOVIĆ, PIROVAC
KUMITE - Juniorke +66
446
0
MARIJETA MILETIĆ (LJU)
237
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
439
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
446
0
MARIJETA MILETIĆ (LJU)
439
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
Medalists
1. MARIJETA MILETIĆ, LJUBUŠKI
2. ZORANA ĐEKANOVIĆ, TIGAR KNIN
3. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ----
KATA A (M) - 2015/16
460
0
JAKOV KNEZOVIĆ (LJU)
151
0
MIRKO STIPIČIN (OKIT)
468
0
NEDO MATIĆ (LJU)
403
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
460
0
JAKOV KNEZOVIĆ (LJU)
468
0
NEDO MATIĆ (LJU)
Medalists
1. NEDO MATIĆ, LJUBUŠKI
2. JAKOV KNEZOVIĆ, LJUBUŠKI
3. DAVID HERENDA, Velebit
3. MIRKO STIPIČIN, OKIT
KATA A (M) - 2014/15
470
0
LUKA ANIĆ (LJU)
416
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
469
ANTE LUBURIĆ (LJU)
470
0
LUKA ANIĆ (LJU)
469
0
ANTE LUBURIĆ (LJU)
Medalists
1. ANTE LUBURIĆ, LJUBUŠKI
2. LUKA ANIĆ, LJUBUŠKI
3. DAVID HERENDA, Velebit
3. ----
KATA A (M) - 2013/14
454
0
MIHAEL ANIĆ (LJU)
145
0
JAKOV BOSOTIN (OKIT)
Medalists
1. JAKOV BOSOTIN, OKIT
2. MIHAEL ANIĆ, LJUBUŠKI
3. ----
3. ----
KATA A (M) - 2010/11
396
0
VITO KARABAN (#)
459
0
DAVID MILAS (LJU)
Medalists
1. VITO KARABAN, Bibinje
2. DAVID MILAS, LJUBUŠKI
3. ----
3. ----
KATA B (Ž) - 2009/10
154
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
453
0
MARIJA PALAC (LJU)
121
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
181
0
PETRA JUKIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. PETRA JUKIĆ, KK Posušje
2. MATEA ČAMBER, KK Posušje
3. MARIJA PALAC, LJUBUŠKI
3. MIA IBRAHIMPAŠIĆ, KK Galeb