Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64
KUMITE - Kadetkinje -47
KATA B (M) - 2014/15
KATA B (Ž) - 2013/14
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33
105
0
NICOLE PETKOVIĆ (KKKDM)
84
0
SARA MUDRONJA (BSHDOZG)
106
0
ENA NIŽIĆ (KKKDM)
436
0
LILI KLARIN (OKIT)
105
0
NICOLE PETKOVIĆ (KKKDM)
436
0
LILI KLARIN (OKIT)
Osvajači medalja
1. LILI KLARIN, OKIT
2. NICOLE PETKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ENA NIŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. SARA MUDRONJA, BUSHIDO
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
378
0
EMA MUSA (CROHEC)
96
0
ENA KALEB (KKKDM)
322
0
NIKA BUZOV (DRNIS)
99
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
378
0
EMA MUSA (CROHEC)
99
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. EMA MUSA, CROHERC
2. GABRIJELA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ENA KALEB, KK Knez Domagoj Metković
3. NIKA BUZOV, DRNIŠ
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
94
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
0
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC
2. JOSIPA NIŽIĆ, LJUBUŠKI
3. ANTONIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
103
0
LUCIJA ZOVKO (KKKDM)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
444
0
EMA BODLOVIĆ (KK ZANS)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. IVONA ŽABIĆ, KNIN
2. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. LUCIJA ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA BODLOVIĆ, KK Zanshin Split
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
11
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
341
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
95
0
DEAN KNEŽIĆ (KKKDM)
320
0
IVAN ŠKOKO (DAL)
Osvajači medalja
1. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. IVAN ŠKOKO, DALMACIJA
3. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ANTE RADOŠ, KK Zanshin Split
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 54
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
304
0
LUKA PIŠONIĆ (10.DAN)
164
0
MATEJ CAR (KKGALEB)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
104
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
450
0
TOMISLAV PEHAR (LJU)
Osvajači medalja
1. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. TOMISLAV PEHAR, LJUBUŠKI
3. LUKA PIŠONIĆ, KK 10. DAN
3. MATEJ CAR, KK Galeb
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54
120
MARIJA JUKIĆ (POSUŠJE)
120
0
MARIJA JUKIĆ (POSUŠJE)
20
0
TONKA VLAJČIĆ (KK SOKO)
168
JASMINA MEVIĆ (PIROVAC)
272
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
8
0
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
98
ERIKA VASILJ (KKKDM)
120
0
MARIJA JUKIĆ (POSUŠJE)
168
0
JASMINA MEVIĆ (PIROVAC)
272
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
98
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
168
0
JASMINA MEVIĆ (PIROVAC)
272
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
98
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
8
0
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. JASMINA MEVIĆ, PIROVAC
3. MARIJA JUKIĆ, KK Posušje
3. LUCIJA VRDOLJAK, KK SOKOL
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64
117
0
LEA REZO (POSUŠJE)
18
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
325
0
IVA ČAMBER (POSUŠJE)
102
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
117
0
LEA REZO (POSUŠJE)
325
0
IVA ČAMBER (POSUŠJE)
Osvajači medalja
1. LEA REZO, KK Posušje
2. IVA ČAMBER, KK Posušje
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
KUMITE - Kadetkinje -47
101
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
306
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
40
0
SILVIJA RADIĆ (KAKATO)
115
0
IVANA ČAMBER (POSUŠJE)
306
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
115
0
IVANA ČAMBER (POSUŠJE)
Osvajači medalja
1. LEA GRGUREVIĆ, KK 10. DAN
2. IVANA ČAMBER, KK Posušje
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
3. SILVIJA RADIĆ, Kakato
KATA B (M) - 2014/15
289
0
CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO (KKSOLIN)
302
0
MARIN JAKIĆ (KKKDM)
291
FRANE BANJAN (KKSOLIN)
302
0
MARIN JAKIĆ (KKKDM)
291
0
FRANE BANJAN (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. FRANE BANJAN, DALMACIJA-CEMENT
2. MARIN JAKIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
KATA B (Ž) - 2013/14
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
254
0
NATALIJA BILIŠKOV (OBI KAŠ)
221
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
221
0
BRIGITA OBRADOVIĆ (KKKDM)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
326
0
ALEKSANDRA KOSTADINOVA (BUSHI)
258
0
TEA PERAGA (OBI KAŠ)
288
0
ANĐELA DEKOVIĆ (KKSOLIN)
222
0
IVA PLEĆAS (KKKDM)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA KOSTADINOVA, Karate Dojo Brač
2. TEA PERAGA, OBI Kaštela
3. NATALIJA BILIŠKOV, OBI Kaštela
3. IVA PLEĆAS, KK Knez Domagoj Metković