Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici (1.-4. razred)
KUMITE-Učenice (1.-4. razred)
KUMITE-Učenici (5.-8. razred)
KUMITE-Učenice (5.-8. razred)
KATA-Učenici (1.-4. razred)
KATA-Učenice (1.-4. razred)
KATA-Učenici (5.-8. razred)
KATA-Učenice (5.-8. razred)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata-Učenici (5-8)
Kata-Učenici (5-8)
285
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
294
0
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
285
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
17
0
PATRIK KOKIĆ (ČEPIN)
17
0
PATRIK KOKIĆ (ČEPIN)
185
0
FILIP BALENT (P.ZRINS)
285
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
193
0
MATEJ TOTH (JELKOVE)
294
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
184
DAVID VUKOVIĆ (P.ZRINS)
291
0
IAN ŠPELIĆ (UMAG)
17
0
PATRIK KOKIĆ (ČEPIN)
263
0
MARIN PLAVETIĆ (ČK 1)
197
0
IVAN BULJAN (MALEŠNI)
280
ROKO ANTE ČULJAK (B.TONI)
185
FILIP BALENT (P.ZRINS)
290
0
FILIP BERBER (UMAG)
16
0
LUKA POLIĆ (ČEPIN)
262
0
LEONARDO HORVATIĆ (ČK 1)
278
0
DARIO SZEL (B.TONI)
299
DOMINIK MURKOVIĆ (DOMAŠIN)
186
GORAN MIHALKOVIĆ (P.ZRINS)
94
0
LOVRO LAKOVIĆ (UMAG)
15
0
KRISTIAN POPIĆ (ČEPIN)
24
0
ARMAN HABEK (VŽ 3)
289
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
279
DINO ŠIMUNEC (B.TONI)
65
LEO KLOBUČAR (ŠENOAZG)
194
LOVRO STJEPANOVIĆ (JELKOVE)
193
0
MATEJ TOTH (JELKOVE)
294
0
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
184
0
DAVID VUKOVIĆ (P.ZRINS)
17
0
PATRIK KOKIĆ (ČEPIN)
197
0
IVAN BULJAN (MALEŠNI)
280
0
ROKO ANTE ČULJAK (B.TONI)
185
0
FILIP BALENT (P.ZRINS)
16
0
LUKA POLIĆ (ČEPIN)
278
0
DARIO SZEL (B.TONI)
299
0
DOMINIK MURKOVIĆ (DOMAŠIN)
186
0
GORAN MIHALKOVIĆ (P.ZRINS)
94
0
LOVRO LAKOVIĆ (UMAG)
289
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
279
0
DINO ŠIMUNEC (B.TONI)
65
0
LEO KLOBUČAR (ŠENOAZG)
194
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (JELKOVE)
193
0
MATEJ TOTH (JELKOVE)
17
0
PATRIK KOKIĆ (ČEPIN)
197
0
IVAN BULJAN (MALEŠNI)
185
0
FILIP BALENT (P.ZRINS)
278
0
DARIO SZEL (B.TONI)
186
0
GORAN MIHALKOVIĆ (P.ZRINS)
289
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
194
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (JELKOVE)
193
0
MATEJ TOTH (JELKOVE)
185
0
FILIP BALENT (P.ZRINS)
186
0
GORAN MIHALKOVIĆ (P.ZRINS)
289
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
193
0
MATEJ TOTH (JELKOVE)
289
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
279
0
DINO ŠIMUNEC (B.TONI)
24
0
ARMAN HABEK (VŽ 3)
194
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (JELKOVE)
279
0
DINO ŠIMUNEC (B.TONI)
186
0
GORAN MIHALKOVIĆ (P.ZRINS)
194
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (JELKOVE)
Medalists
1. DAMIR BAJRAMOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line
2. MATEJ TOTH, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
3. PATRIK KOKIĆ, Osnovna škola Vladimir Nazor
3. LOVRO STJEPANOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC