Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
II. osnovna škola Varaždin
III. osnovna škola Varaždin
Osnovna škola 22. lipnja
Osnovna škola Antuna Mihanovića
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
Osnovna škola Braća Ribar
Osnovna škola Domašinec
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk
Osnovna škola Franje Krežme
OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
Osnovna škola grofa Janka Draškovića
Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
Osnovna škola Horvati
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Osnovna škola Ljube Babića
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI
Osnovna škola Malešnica
Osnovna škola Marije i Line
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA
Osnovna škola Mato Lovrak
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC
Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
Osnovna škola Savski Gaj
OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA
Osnovna škola Vladimir Nazor
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice (1-4) -36
Kumite - Učenici (5-8) -41
Kumite - Učenici (5-8) -52
Kumite - Učenici (5-8) -63
Kumite - Učenice (5-8) -55
Kumite - Učenice (1-4) -36
223
0
VERONIKA HODAK (LJ.BABI)
253
0
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
223
0
VERONIKA HODAK (LJ.BABI)
253
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
248
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
100
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
253
0
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
248
0
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
100
0
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
100
0
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
248
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
Osvajači medalja
1. TINA KOS, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
2. TAJANA LAKOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line
3. VERONIKA HODAK, Osnovna škola Ljube Babića
3. EMIJIJA MUSTAFIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kumite - Učenici (5-8) -41
92
IAN ŠPELIĆ (UMAG)
92
0
IAN ŠPELIĆ (UMAG)
130
0
IVAN JURIČIĆ (KARLOVČ)
211
0
TIBOR BRESTOVAC (V.GRĐEV)
92
0
IAN ŠPELIĆ (UMAG)
161
ADRIAN STANČIĆ (KUKULJE)
130
0
IVAN JURIČIĆ (KARLOVČ)
264
0
NIKOLA TOPLIČANEC (ČK 1)
138
PAVLO KOVAČEK (KRKLEC)
172
0
DOMINIK ŠONJE (KAŠTELA)
191
0
DAMIAN DRAŽENOVĆ (JELKOVE)
95
MATEO MAKOVAC (UMAG)
129
0
VALERIO PREVEDAN (KARLOVČ)
28
0
LEON VIDMANIĆ (VŽ 3)
77
BORNA ŠUNJIĆ (B.TONI)
92
0
IAN ŠPELIĆ (UMAG)
161
0
ADRIAN STANČIĆ (KUKULJE)
130
0
IVAN JURIČIĆ (KARLOVČ)
138
0
PAVLO KOVAČEK (KRKLEC)
191
0
DAMIAN DRAŽENOVĆ (JELKOVE)
95
0
MATEO MAKOVAC (UMAG)
129
0
VALERIO PREVEDAN (KARLOVČ)
77
0
BORNA ŠUNJIĆ (B.TONI)
161
0
ADRIAN STANČIĆ (KUKULJE)
130
0
IVAN JURIČIĆ (KARLOVČ)
191
0
DAMIAN DRAŽENOVĆ (JELKOVE)
129
0
VALERIO PREVEDAN (KARLOVČ)
161
0
ADRIAN STANČIĆ (KUKULJE)
191
0
DAMIAN DRAŽENOVĆ (JELKOVE)
95
0
MATEO MAKOVAC (UMAG)
172
0
DOMINIK ŠONJE (KAŠTELA)
129
0
VALERIO PREVEDAN (KARLOVČ)
172
0
DOMINIK ŠONJE (KAŠTELA)
Osvajači medalja
1. DAMIAN DRAŽENOVĆ, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
2. ADRIAN STANČIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. IVAN JURIČIĆ, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
3. DOMINIK ŠONJE, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Kumite - Učenici (5-8) -52
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
11
0
JURA NIKŠIĆ (VŽ 2)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
256
0
FILIP BERBER (UMAG)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, Osnovna škola Ljube Babića
2. KRISTIAN TOPLIČANEC, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
3. PETAR GUDELJ, Osnovna škola Antuna Mihanovića
3. JAKOV SILADI, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Kumite - Učenici (5-8) -63
244
0
NENO FILIPIĆ (M.LANG)
124
0
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
80
0
DARIO SZEL (B.TONI)
244
0
NENO FILIPIĆ (M.LANG)
235
0
LUKA PAJNIĆ (MODEC)
124
0
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
242
0
PETAR STANIĆ (M.LANG)
272
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (FKFKRK)
101
0
BORNA OVANIN (B.RIBAR)
174
0
MAX FAJERBACH (KAŠTELA)
80
0
DARIO SZEL (B.TONI)
124
0
LUKA SOKAČ (DOMAŠIN)
242
0
PETAR STANIĆ (M.LANG)
174
0
MAX FAJERBACH (KAŠTELA)
80
0
DARIO SZEL (B.TONI)
174
0
MAX FAJERBACH (KAŠTELA)
242
0
PETAR STANIĆ (M.LANG)
101
0
BORNA OVANIN (B.RIBAR)
Osvajači medalja
1. DARIO SZEL, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
2. MAX FAJERBACH, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
3. NENO FILIPIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
3. PETAR STANIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kumite - Učenice (5-8) -55
254
0
MARIJA RAČIĆ (KAŠTELA)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
254
0
MARIJA RAČIĆ (KAŠTELA)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
166
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
154
GITA SERTIĆ CAJNER (KRŠNJAV)
209
0
ROMANA ĐURIČIĆ (V.GRĐEV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
134
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
148
ANA VESELICA (HORVATI)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
154
0
GITA SERTIĆ CAJNER (KRŠNJAV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
148
0
ANA VESELICA (HORVATI)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
209
0
ROMANA ĐURIČIĆ (V.GRĐEV)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
2. EMA ŠTIVIĆ, Osnovna škola Horvati
3. LARA MILETIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. MATEJA PREVEDAN, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA