Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
II. osnovna škola Varaždin
III. osnovna škola Varaždin
Osnovna škola 22. lipnja
Osnovna škola Antuna Mihanovića
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE
OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
Osnovna škola Braća Ribar
Osnovna škola Domašinec
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk
Osnovna škola Franje Krežme
OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
Osnovna škola grofa Janka Draškovića
Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
Osnovna škola Horvati
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera
OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Osnovna škola Ljube Babića
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI
Osnovna škola Malešnica
Osnovna škola Marije i Line
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA
Osnovna škola Mato Lovrak
OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC
Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
Osnovna škola Savski Gaj
OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA
Osnovna škola Vladimir Nazor
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (1-4) -34
Kumite - Učenici (1-4) -38
Kumite - Učenice (1-4) -32
Kumite - Učenice (1-4) -36
Kumite - Učenice (1-4) -40
Kumite - Učenice (1-4) +44
Kumite - Učenici (5-8) -36
Kumite - Učenici (5-8) -45
Kumite - Učenici (5-8) -52
Kumite - Učenici (5-8) +63
Kumite - Učenice (5-8) -45
Kumite - Učenice (5-8) -50
Kumite - Učenice (5-8) -55
Kumite - Učenici (1-4) -34
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
9
0
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
61
0
MARINO ĐUKIĆ (MIHANOV)
55
0
MARKO LEPOGLAVEC (NEDELIŠ)
241
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
216
0
ANDREJ POZDERAC (LJ.BABI)
9
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
98
0
ROAN VIŽINTIN (UMAG)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
56
PETAR SLUKIĆ (NEDELIŠ)
159
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
61
0
MARINO ĐUKIĆ (MIHANOV)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
9
0
FRAN KERETIĆ (VŽ 2)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
56
0
PETAR SLUKIĆ (NEDELIŠ)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
0
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
241
0
FILIP ŽUČKO (M.LANG)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
198
0
KARLO DŽAJKIĆ (MALEŠNI)
159
0
ERIK ĐULA (KUKULJE)
108
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
219
0
EMIL TUTEK (LJ.BABI)
108
0
MATEJ BOŽIĆ (TADIJAN)
Osvajači medalja
1. KARLO DŽAJKIĆ, Osnovna škola Malešnica
2. ERIK ĐULA, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. ANDREJ POZDERAC, Osnovna škola Ljube Babića
3. EMIL TUTEK, Osnovna škola Ljube Babića
Kumite - Učenici (1-4) -38
69
0
VEDRAN ŠTEFULJ (NEDELIŠ)
136
0
NOA ŠEŠET (KRKLEC)
69
0
VEDRAN ŠTEFULJ (NEDELIŠ)
267
0
NIKO DEPIKOLZVANE (FKFKRK)
136
NOA ŠEŠET (KRKLEC)
233
0
PETAR FILIPOVIĆ (MODEC)
222
0
SEBASTIJAN BAN (LJ.BABI)
135
FILIP KOKOTEC (KRKLEC)
267
0
NIKO DEPIKOLZVANE (FKFKRK)
136
0
NOA ŠEŠET (KRKLEC)
233
0
PETAR FILIPOVIĆ (MODEC)
135
0
FILIP KOKOTEC (KRKLEC)
267
0
NIKO DEPIKOLZVANE (FKFKRK)
135
0
FILIP KOKOTEC (KRKLEC)
233
PETAR FILIPOVIĆ (MODEC)
Osvajači medalja
1. NIKO DEPIKOLZVANE, Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk
2. FILIP KOKOTEC, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
3. NOA ŠEŠET, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec
3. PETAR FILIPOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI
Kumite - Učenice (1-4) -32
117
0
VIDA KANGRGA (TADIJAN)
247
0
NIKA ZORKO (M.LANG)
119
0
LORENA RADIĆ (TADIJAN)
226
0
HELENA BAŠIĆ (LJ.BABI)
117
0
VIDA KANGRGA (TADIJAN)
226
0
HELENA BAŠIĆ (LJ.BABI)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, Osnovna škola Ljube Babića
2. VIDA KANGRGA, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
3. LORENA RADIĆ, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
3. NIKA ZORKO, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kumite - Učenice (1-4) -36
223
0
VERONIKA HODAK (LJ.BABI)
253
0
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
223
0
VERONIKA HODAK (LJ.BABI)
253
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
248
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
100
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
253
0
IVANA RAČIĆ (KAŠTELA)
248
0
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
100
0
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
249
0
TINA KOS (M.LANG)
100
0
TAJANA LAKOVIĆ (UMAG)
248
EMIJIJA MUSTAFIĆ (M.LANG)
Osvajači medalja
1. TINA KOS, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
2. TAJANA LAKOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line
3. VERONIKA HODAK, Osnovna škola Ljube Babića
3. EMIJIJA MUSTAFIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kumite - Učenice (1-4) -40
146
NIKOLINA LESKOVAR (DRAŠKOV)
227
0
LEONA SPORIŠ (LJ.BABI)
93
0
LANA BERBER (UMAG)
146
0
NIKOLINA LESKOVAR (DRAŠKOV)
227
0
LEONA SPORIŠ (LJ.BABI)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA LESKOVAR, Osnovna škola grofa Janka Draškovića
2. LEONA SPORIŠ, Osnovna škola Ljube Babića
3. LANA BERBER, Osnovna škola Marije i Line
3. ----
Kumite - Učenice (1-4) +44
87
0
NIKOL SEVEREC (B.TONI)
228
0
EMA BENCETIĆ (LJ.BABI)
Osvajači medalja
1. NIKOL SEVEREC, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
2. EMA BENCETIĆ, Osnovna škola Ljube Babića
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici (5-8) -36
218
TIN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
218
0
TIN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
270
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (FKFKRK)
75
ROKO CIRNSKI (B.TONI)
217
SVEN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
29
LUKA POKOS (VŽ 3)
218
0
TIN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
75
0
ROKO CIRNSKI (B.TONI)
217
0
SVEN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
29
0
LUKA POKOS (VŽ 3)
75
0
ROKO CIRNSKI (B.TONI)
217
0
SVEN PETRUNIĆ (LJ.BABI)
29
LUKA POKOS (VŽ 3)
Osvajači medalja
1. ROKO CIRNSKI, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA
2. SVEN PETRUNIĆ, Osnovna škola Ljube Babića
3. TIN PETRUNIĆ, Osnovna škola Ljube Babića
3. LUKA POKOS, III. osnovna škola Varaždin
Kumite - Učenici (5-8) -45
10
0
OTTO KERN (VŽ 2)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
112
0
DAVID IVANJEK (TADIJAN)
10
0
OTTO KERN (VŽ 2)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
131
0
MATIJA ŠPOLJAR (KARLOVČ)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
232
0
BORNA BOLFEK (MODEC)
215
0
PAVAO CIBAN (LJ.BABI)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
50
0
DAVID MILINOVICH (JERETOV)
214
0
JAKOV KUPINA (LJ.BABI)
195
0
NOA RUMENJAK (JELKOVE)
131
0
MATIJA ŠPOLJAR (KARLOVČ)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov
2. JAKOV KUPINA, Osnovna škola Ljube Babića
3. PAVAO CIBAN, Osnovna škola Ljube Babića
3. NOA RUMENJAK, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Kumite - Učenici (5-8) -52
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
11
0
JURA NIKŠIĆ (VŽ 2)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
109
0
PETAR KELEMEN (TADIJAN)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
256
0
FILIP BERBER (UMAG)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
62
0
PETAR GUDELJ (MIHANOV)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
212
0
STIPE RUKAVINA (LJ.BABI)
261
0
KRISTIAN TOPLIČANEC (ČK 1)
173
0
JAKOV SILADI (KAŠTELA)
51
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (JERETOV)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, Osnovna škola Ljube Babića
2. KRISTIAN TOPLIČANEC, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC
3. PETAR GUDELJ, Osnovna škola Antuna Mihanovića
3. JAKOV SILADI, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA
Kumite - Učenici (5-8) +63
90
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
273
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (FKFKRK)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
213
0
MARKO KOVAČEVIĆ (LJ.BABI)
207
0
LOVRO ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
8
0
TIN HERCEG (VŽ 2)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
283
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
274
PETAR BOSANČIĆ (FKFKRK)
53
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
205
0
DOMAGOJ RIŠANEK (V.GRĐEV)
190
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
213
0
MARKO KOVAČEVIĆ (LJ.BABI)
90
0
DAMIR BAJRAMOVIĆ (UMAG)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
274
0
PETAR BOSANČIĆ (FKFKRK)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
107
0
LEON GOLJAK (TADIJAN)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
283
0
JOSIP SLUKIĆ (NEDELIŠ)
123
0
MIHAEL SIRC (DOMAŠIN)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
205
0
DOMAGOJ RIŠANEK (V.GRĐEV)
53
0
IAN POSAVEC (NEDELIŠ)
190
0
BELMIN KALENDER (JELKOVE)
Osvajači medalja
1. MIHAEL SIRC, Osnovna škola Domašinec
2. JOSIP SLUKIĆ, OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE
3. DAMIR BAJRAMOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line
3. BELMIN KALENDER, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC
Kumite - Učenice (5-8) -45
225
0
MAGDALENA HODAK (LJ.BABI)
6
0
LANA GOLOMBOŠ (22.LIP)
133
0
EMA ČORBA (KARLOVČ)
225
0
MAGDALENA HODAK (LJ.BABI)
6
LANA GOLOMBOŠ (22.LIP)
250
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (M.LANG)
88
0
ANA TERIHAJ (B.TONI)
164
ELA COLARIĆ (KUKULJE)
133
0
EMA ČORBA (KARLOVČ)
6
0
LANA GOLOMBOŠ (22.LIP)
250
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (M.LANG)
164
0
ELA COLARIĆ (KUKULJE)
133
0
EMA ČORBA (KARLOVČ)
164
0
ELA COLARIĆ (KUKULJE)
250
PATRICIJA ŽABČIĆ (M.LANG)
Osvajači medalja
1. EMA ČORBA, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA
2. ELA COLARIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. LANA GOLOMBOŠ, Osnovna škola 22. lipnja
3. PATRICIJA ŽABČIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA
Kumite - Učenice (5-8) -50
142
0
LANA KOKOTEC (KRKLEC)
7
0
MARTINA VRBANAC (22.LIP)
49
0
JANA ČEBOHIN (S.GAJ)
142
0
LANA KOKOTEC (KRKLEC)
38
0
TIA KRIŽAIĆ (GORIČAN)
7
0
MARTINA VRBANAC (22.LIP)
114
0
LAURA DASOVIĆ (TADIJAN)
224
0
ELA BJELANOVIĆ (LJ.BABI)
281
0
SARA NOVAK (GORIČAN)
304
0
ELENA BOŠNJAK (M.LANG)
49
0
JANA ČEBOHIN (S.GAJ)
7
0
MARTINA VRBANAC (22.LIP)
224
0
ELA BJELANOVIĆ (LJ.BABI)
281
0
SARA NOVAK (GORIČAN)
49
0
JANA ČEBOHIN (S.GAJ)
281
0
SARA NOVAK (GORIČAN)
224
0
ELA BJELANOVIĆ (LJ.BABI)
304
0
ELENA BOŠNJAK (M.LANG)
Osvajači medalja
1. SARA NOVAK, OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA
2. JANA ČEBOHIN, Osnovna škola Savski Gaj
3. MARTINA VRBANAC, Osnovna škola 22. lipnja
3. ELA BJELANOVIĆ, Osnovna škola Ljube Babića
Kumite - Učenice (5-8) -55
254
0
MARIJA RAČIĆ (KAŠTELA)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
254
0
MARIJA RAČIĆ (KAŠTELA)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
166
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
154
GITA SERTIĆ CAJNER (KRŠNJAV)
209
0
ROMANA ĐURIČIĆ (V.GRĐEV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
134
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
148
ANA VESELICA (HORVATI)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
166
0
LARA MILETIĆ (KUKULJE)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
154
0
GITA SERTIĆ CAJNER (KRŠNJAV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
148
0
ANA VESELICA (HORVATI)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
208
0
LUCIJA ĐURĐEVIĆ (V.GRĐEV)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
147
0
EMA ŠTIVIĆ (HORVATI)
113
0
MIA ČAČKO (TADIJAN)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
209
0
ROMANA ĐURIČIĆ (V.GRĐEV)
134
0
MATEJA PREVEDAN (KARLOVČ)
229
0
JOSIPA BAŠIĆ (LJ.BABI)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića
2. EMA ŠTIVIĆ, Osnovna škola Horvati
3. LARA MILETIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog
3. MATEJA PREVEDAN, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA