Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE- Ml.seniori
KUMITE-Seniori
KATA - Veterani
KATA - Veteranke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM - Veterani
KATA TEAM - Veteranke
KATA TEAM - Seniori
KATA TEAM - Seniorke
KATA TEAM-Kadeti i juniori
KATA TEAM-Kadetkinje i juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
165
0
NINO DONADIĆ (TAD )
414
0
ANTON HOST (KASTAV)
415
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
173
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
414
0
ANTON HOST (KASTAV)
173
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Medalists
1. ANTON HOST, Kastav
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadeti -57
362
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
88
0
KARLO SELAK (CRO)
115
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
246
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
362
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
246
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
Medalists
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. IVAN EREIZ, CBS PULA
3. VITO MIHALJEVIĆ, Kastav
3. KARLO SELAK, RI CROATIA
Kumite - Kadeti -63
162
0
LEO LAZAR (TAD )
150
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Medalists
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti -70
266
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
145
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti +70
178
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
139
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
170
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
139
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
170
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. ----