Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo regije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE- Ml.seniori
KUMITE-Seniori
KATA - Veterani
KATA - Veteranke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM - Veterani
KATA TEAM - Veteranke
KATA TEAM - Seniori
KATA TEAM - Seniorke
KATA TEAM-Kadeti i juniori
KATA TEAM-Kadetkinje i juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi kadeti (P8)
Kata - Mlađi kadeti (P8)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
214
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
211
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
342
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
206
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
244
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
216
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
342
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Osvajači medalja
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, BUJE
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta