Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE- Ml.seniori
KUMITE-Seniori
KATA - Veterani
KATA - Veteranke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM - Veterani
KATA TEAM - Veteranke
KATA TEAM - Seniori
KATA TEAM - Seniorke
KATA TEAM-Kadeti i juniori
KATA TEAM-Kadetkinje i juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
301
ROKO GROŠETA (XXX)
33
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
339
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
Medalists
1. AARON LUKIĆ, BUJE
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE