Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Juniori -68
Kata - Kadeti (P10)
Kata - Kadetkinje (P26)
Kata - Mlađi kadeti (P8)
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
Kata - Učenici (P6)
Kata - Učenice (P22)
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
Kata - Mlađe Učenice 8.g. (P19)
Kata - Mlađe Učenice 9.g. (P20)
Kata - Cicibanke 6.god (P17)
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
Kata tim - Kadetkinje i juniorke (P28)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (P25)
Kata tim - Učenice (P23)
Kata tim - Mlađe učenice (P21)
Kumite - Učenice -32
365
0
MIA MILAS (CBSPULA)
141
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
289
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
365
0
MIA MILAS (CBSPULA)
141
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
336
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
239
0
AGATA GALANT (SENSEI)
413
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
289
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
141
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
239
0
AGATA GALANT (SENSEI)
413
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
289
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
413
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
239
AGATA GALANT (SENSEI)
Medalists
1. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. AGATA GALANT, KK "SENSEI" Pazin
Kumite - Učenice -36
184
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
157
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
177
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
75
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
157
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
177
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Učenice -40
235
0
LORA LICUL (VIKT)
337
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LORA LICUL, VIKTORIJA
2. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57
405
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
77
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
405
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
77
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
343
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
380
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
77
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
380
0
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
149
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
226
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
380
0
ADNAN PERVIĆ (CBSPULA)
343
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
158
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
373
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
112
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
180
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
175
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
293
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
180
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
175
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
2. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
Kumite - Kadeti -63
162
0
LEO LAZAR (TAD )
150
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Medalists
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti -70
266
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
145
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -47
144
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
181
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori -68
146
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
267
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
Medalists
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ----
3. ----
Kata - Kadeti (P10)
159
0
FILIP VIŠNIĆ (ZAMET)
200
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
201
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
264
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
200
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
264
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
Medalists
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. FILIP VIŠNIĆ, ZAMET
Kata - Kadetkinje (P26)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
207
0
GJOZEFINA NOSHI (RAB-ENP)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
319
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
327
0
EMA DELIMEHIĆ (ZAMET)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
401
0
LANA LUKIĆ (KK BUJE)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
395
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
9
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
394
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
332
STELA SUMIĆ (ZAMET)
199
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
332
0
STELA SUMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
Kata - Mlađi kadeti (P8)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
214
0
ROBERTO RUKAVINA (RAB-ENP)
324
0
MAURO REŠETAR (ZAMET)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
211
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
342
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
206
0
FRANE ČALUŠIĆ (RAB-ENP)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
244
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
216
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
223
0
FILIP LONČAR (VIKT)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
342
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
261
0
FILIP BERBER (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
260
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
297
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
397
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
216
0
VITO RENIĆ (RAB-ENP)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
344
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
140
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, BUJE
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Kata - Mlađe kadetkinje (P24)
318
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
318
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
203
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
205
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
245
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
393
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
12
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
392
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
225
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
245
0
MIKELA JURIČIĆ (SENSEI)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. MIKELA JURIČIĆ, KK "SENSEI" Pazin
Kata - Učenici (P6)
322
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
322
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
286
0
JERKO JUSUP (DELTA)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
212
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
303
MARKO BELANČIĆ (XXX)
138
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
202
0
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
310
0
ROKO GROŠETA (XXX)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
249
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
30
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
303
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
138
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
249
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. LUKA KEKO, RAB-ENPI
3. NIOBIO GRUBEŠIĆ, Delta
3. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
Kata - Učenice (P22)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
306
0
KIM RADEŠIĆ (XXX)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
209
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
0
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
3. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
301
ROKO GROŠETA (XXX)
33
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
339
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
Kata - Mlađi učenici 9.g. (P4)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
227
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
208
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
208
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
399
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
255
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
320
0
ANDRO KOLAREC (ZAMET)
400
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
Medalists
1. AARON LUKIĆ, BUJE
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
Kata - Mlađe Učenice 8.g. (P19)
346
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
346
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
347
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
340
0
EVELIN PARENCAN (NOVIGRA)
238
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
14
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
254
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
6
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
330
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
340
0
EVELIN PARENCAN (NOVIGRA)
Medalists
1. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. MATEA POROPAT, NOVIGRAD
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
Kata - Mlađe Učenice 9.g. (P20)
204
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
56
0
CHIARA MAČINIĆ (FINIDA)
331
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
204
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
56
CHIARA MAČINIĆ (FINIDA)
7
0
DILA HASIPI (FINIDA)
229
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
213
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
331
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
56
0
CHIARA MAČINIĆ (FINIDA)
229
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
213
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
331
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
229
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
213
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
7
0
DILA HASIPI (FINIDA)
Medalists
1. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
2. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. EMA KEKO, RAB-ENPI
3. DILA HASIPI, FINIDA (POREČ)
Kata - Cicibanke 6.god (P17)
19
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
314
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
189
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
19
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
189
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
2. ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. ----
Kata - Cicibanke 7.god (P18)
272
0
LARA PUJAGIĆ (SKKU)
315
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
272
0
LARA PUJAGIĆ (SKKU)
315
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
192
0
LANA KADUM (FINIDA)
341
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
237
ADELI SLIVAR (SENSEI)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
315
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
341
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
237
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
20
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
237
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
341
IDA DUJAK (NOVIGRA)
Medalists
1. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. DORA RUBINIĆ, ZAMET
3. IDA DUJAK, NOVIGRAD
Kata tim - Kadetkinje i juniorke (P28)
291
0
KADETKINJE EKIPNO (FINIDA)
311
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
335
KADETKINJE EKIPNO (ZAMET)
311
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
335
0
KADETKINJE EKIPNO (ZAMET)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. KADETKINJE EKIPNO, ZAMET
3. KADETKINJE EKIPNO, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata tim - Mlađe kadetkinje (P25)
219
0
RAB- ENPI 2 (RAB-ENP)
53
0
ML. KADETKINJE EKIPNO (2) (FINIDA)
382
MLAĐE KADETKINJE EKIPNO (ZAMET)
219
0
RAB- ENPI 2 (RAB-ENP)
382
0
MLAĐE KADETKINJE EKIPNO (ZAMET)
Medalists
1. RAB- ENPI 2, RAB-ENPI
2. MLAĐE KADETKINJE EKIPNO, ZAMET
3. ML. KADETKINJE EKIPNO (2), FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata tim - Učenice (P23)
334
0
UČENICE EKIPNO (ZAMET)
49
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
381
0
UČENICE EKIPNO (ZAMET)
278
0
SHOTOKAN UČENICE (SKKU)
49
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
381
0
UČENICE EKIPNO (ZAMET)
Medalists
1. UČENICE EKIPNO, ZAMET
2. UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
3. SHOTOKAN UČENICE, SHOTOKAN UMAG
3. UČENICE EKIPNO, ZAMET
Kata tim - Mlađe učenice (P21)
276
0
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
349
0
NOVIGRAD ML.UČENICE (NOVIGRA)
45
0
MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
333
0
EKIPNO MLAĐE UČENICE (ZAMET)
276
0
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
333
0
EKIPNO MLAĐE UČENICE (ZAMET)
Medalists
1. EKIPNO MLAĐE UČENICE, ZAMET
2. SHOTOKAN ML.UČENICE, SHOTOKAN UMAG
3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
3. NOVIGRAD ML.UČENICE, NOVIGRAD