Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Veterani (P16)
Kata - Seniori (P14)
Kata - Učenici (P6)
Kata - Učenice (P22)
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
Kata - Cicibani 6.god (P1)
Kata - Cicibani 7.god (P2)
Kata tim - Seniori
Kata tim - Mlađi učenici (P5)
Kata - Veterani (P16)
384
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
96
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
384
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
96
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
292
0
SAMUEL ROKSANDIĆ (KRK CRO)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
96
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
292
0
SAMUEL ROKSANDIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. JOSIP LEUTAR, ISTRA
2. MARKO PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. STJEPAN ROGIĆ, RI CROATIA
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Seniori (P14)
329
MICHELLE CIGUI (SKKU)
329
0
MICHELLE CIGUI (SKKU)
99
0
NIKOLA HORVAT (ARGORIJ)
308
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
3
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
233
VEDRAN BRNČIĆ (VIKT)
329
0
MICHELLE CIGUI (SKKU)
308
0
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
3
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
233
0
VEDRAN BRNČIĆ (VIKT)
308
0
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
3
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
233
VEDRAN BRNČIĆ (VIKT)
Medalists
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. SAŠA OSTOJIĆ, ISTRA
3. MICHELLE CIGUI, SHOTOKAN UMAG
3. VEDRAN BRNČIĆ, VIKTORIJA
Kata - Učenici (P6)
322
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
322
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
286
0
JERKO JUSUP (DELTA)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
212
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
303
MARKO BELANČIĆ (XXX)
138
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
202
0
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
310
0
ROKO GROŠETA (XXX)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
249
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
30
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
228
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
303
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
138
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
389
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
210
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
296
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
249
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
222
0
FILIP LONČAR (VIKT)
30
0
MIRZA HANIĆ (FINIDA)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. LUKA KEKO, RAB-ENPI
3. NIOBIO GRUBEŠIĆ, Delta
3. FILIP LONČAR, VIKTORIJA
Kata - Učenice (P22)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
306
0
KIM RADEŠIĆ (XXX)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
268
0
LANA BERBER (SKKU)
325
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
209
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
316
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
325
0
EMA BLAŽINA (ZAMET)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
383
0
SARAH ŠOKOTA (ZAMET)
230
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
391
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
136
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
321
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
224
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
209
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
3. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
Kata - Mlađi učenici 8.g. (P3)
301
ROKO GROŠETA (XXX)
33
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
339
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
301
0
ROKO GROŠETA (XXX)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
133
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
194
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
339
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
328
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta
2. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
Kata - Cicibani 6.god (P1)
304
0
TIAN RADEŠIĆ (XXX)
31
0
LOVRO SMOLČIĆ (FINIDA)
188
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
271
0
IVANO BENOLIĆ (SKKU)
304
0
TIAN RADEŠIĆ (XXX)
188
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Medalists
1. TIAN RADEŠIĆ, ISTRA
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LOVRO SMOLČIĆ, FINIDA (POREČ)
3. IVANO BENOLIĆ, SHOTOKAN UMAG
Kata - Cicibani 7.god (P2)
270
0
MARKO ŠIMUNOVIĆ (SKKU)
307
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
269
0
VID BABIĆ (SKKU)
307
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
270
0
MARKO ŠIMUNOVIĆ (SKKU)
198
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
273
0
AREN VIŽINTIN (SKKU)
302
0
MANUEL MATOŠEVIĆ (XXX)
305
NIKOLA LJEVAR (XXX)
307
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
198
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
302
0
MANUEL MATOŠEVIĆ (XXX)
305
0
NIKOLA LJEVAR (XXX)
198
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
302
0
MANUEL MATOŠEVIĆ (XXX)
305
0
NIKOLA LJEVAR (XXX)
273
0
AREN VIŽINTIN (SKKU)
Medalists
1. MAURO KREVATIN, KK Vrsar
2. MANUEL MATOŠEVIĆ, ISTRA
3. ALEKS MITROVIĆ, ISTRA
3. NIKOLA LJEVAR, ISTRA
Kata tim - Seniori
283
0
SHOTOKAN VETERANI (SKKU)
57
0
SENIORI EKIPNO (FINIDA)
387
0
KATA SENIORI (XXX)
419
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
57
0
SENIORI EKIPNO (FINIDA)
419
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. SENIORI EKIPNO, FINIDA (POREČ)
3. KATA SENIORI, ISTRA
3. SHOTOKAN VETERANI, SHOTOKAN UMAG
Kata tim - Mlađi učenici (P5)
385
0
KATA ML.UČENICI (XXX)
47
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO (1) (FINIDA)
277
SHOTOKAN ML.UČENICI (SKKU)
47
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO (1) (FINIDA)
277
0
SHOTOKAN ML.UČENICI (SKKU)
Medalists
1. MLAĐI UČENICI EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
2. SHOTOKAN ML.UČENICI, SHOTOKAN UMAG
3. KATA ML.UČENICI, ISTRA
3. ----