Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo regije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUJE
CBS PULA
Delnice
Delta
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
NOVIGRAD
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Juniori +76
Kumite - Ml.seniori -84
Kata - Veterani (P16)
Kumite - Ml. učenice -28
82
0
DORIA SUŠANJ (CRO)
372
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
371
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
82
0
DORIA SUŠANJ (CRO)
371
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. DORIA SUŠANJ, RI CROATIA
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kumite - Ml. učenice -32
125
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
89
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
361
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
125
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
89
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. TARA VUČKOVIĆ, Delta
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
3. ----
Kumite - Ml. učenice -36
93
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
78
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice -44
91
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
352
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
406
MELITA SMOLICA (TINJAN)
91
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
406
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Osvajači medalja
1. MELITA SMOLICA, TINJAN
2. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. HELENA WILLHEIM, KOSTRENA
3. ----
Kumite - Učenice +44
421
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
76
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
83
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
355
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
76
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
355
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. MAJA BADANJAK, RIJEKA
3. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -57
263
0
ELMAS BULIĆ (SKKU)
87
0
KARLO SELAK (CRO)
Osvajači medalja
1. KARLO SELAK, RI CROATIA
2. ELMAS BULIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
92
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
64
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
92
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
111
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
64
SARA TADEJ (KOSTRE)
74
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
398
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
417
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
111
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
64
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
74
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
417
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
111
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
74
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
417
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
398
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
Kumite - Kadeti -57
362
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
88
0
KARLO SELAK (CRO)
115
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
246
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
362
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
246
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
Osvajači medalja
1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. IVAN EREIZ, CBS PULA
3. VITO MIHALJEVIĆ, Kastav
3. KARLO SELAK, RI CROATIA
Kumite - Juniori +76
171
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
95
0
MAURO PUGAR (CRO)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MAURO PUGAR, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Ml.seniori -84
363
0
MARK KMET (CBSPULA)
422
0
MAURO PUGAR (CRO)
Osvajači medalja
1. MAURO PUGAR, RI CROATIA
2. MARK KMET, CBS PULA
3. ----
3. ----
Kata - Veterani (P16)
384
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
96
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
384
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
96
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
292
0
SAMUEL ROKSANDIĆ (KRK CRO)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
96
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
28
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
309
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
292
0
SAMUEL ROKSANDIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. JOSIP LEUTAR, ISTRA
2. MARKO PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. STJEPAN ROGIĆ, RI CROATIA
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)