Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
225
0
LORENA ČORBA (DURDEVA)
556
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
176
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
556
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
176
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
Medalists
1. ENIKŐ OTÁRTICS, Barcsi Városi Sportegyesület
2. JOVANA DERAJIĆ, ENERGIJA
3. LORENA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
246
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
246
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
530
0
IVANO KARIĆ (0354451)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
9
0
JURE ĆOSIĆ (333CR)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
231
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
445
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
511
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
126
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
284
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
231
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MARTIN VODENYÁK, Barcsi Városi Sportegyesület
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
589
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
319
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
491
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
319
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
446
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
589
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
531
0
LUKA BIRAČ (0354451)
404
0
MATIJA JAKOBFI (BELIMAN)
321
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
319
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
446
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
531
0
LUKA BIRAČ (0354451)
321
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
446
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
531
0
LUKA BIRAČ (0354451)
321
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
404
0
MATIJA JAKOBFI (BELIMAN)
Medalists
1. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
2. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. LOVRO ROZMAN, Međimurje