Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibani poč. (U8)
Kata - Cicibani služ. (U8)
Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
528
0
DORA HAS (0354451)
582
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
401
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
582
0
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
Medalists
1. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
2. TENA PRIMORAC, Gordowa
3. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak