Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Učenice (U12) -40
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Učenice (U12) -40
167
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
190
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
Medalists
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. PETRA VUKMANIĆ, Shotokan - Darda
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
369
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
329
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
330
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
329
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
164
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
369
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
215
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
100
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
279
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
329
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
164
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
100
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
279
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
164
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
279
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
100
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DOMINIK MURKOVIĆ, Međimurje
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
483
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
533
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
559
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
289
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
168
0
TEA TURK (DARDA)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
559
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
482
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
543
0
MAGDALENA SUDAC (KA 1969)
418
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
163
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
Medalists
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda