Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
XVII. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽA/LETO
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
Kata - Učenice služ. (U12)
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
487
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
487
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
282
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
409
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
584
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
487
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
71
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
396
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
470
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
409
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
487
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
396
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
188
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. TEA HUDINA, BUSHIDO
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
Kata - Učenice služ. (U12)
301
MARIJA GRAB (RCG)
301
0
MARIJA GRAB (RCG)
262
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
394
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
407
0
ANA ABRAMOVIĆ (ALFA)
262
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
41
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
301
MARIJA GRAB (RCG)
549
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
471
TEA HUDINA (BSHDOZG)
15
LUCIJA POSAVEC (333CR)
413
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
394
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
262
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
41
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
301
0
MARIJA GRAB (RCG)
549
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
471
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
15
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
413
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
262
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
41
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
549
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
413
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
41
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
549
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
471
TEA HUDINA (BSHDOZG)
413
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
471
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. TEA HUDINA, BUSHIDO