Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Učenice (U12) +44
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
290
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
459
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
459
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
499
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
572
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
166
MELISA ČORNOK (DARDA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
207
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
397
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
207
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
524
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
460
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
209
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
207
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
524
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
460
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
209
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
524
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
209
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
460
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Učenice (U12) -32
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
480
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
450
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
210
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
461
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
191
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
453
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
208
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
224
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
461
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
208
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
502
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
532
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
503
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
191
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
314
0
ANA LUJIĆ (0354451)
481
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenice (U12) +44
384
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
384
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
194
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
434
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
462
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
384
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
434
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
462
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
434
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
462
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
3. ANĐELINA FEKETIJA, Virovitica
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
483
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
533
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
559
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
289
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
168
0
TEA TURK (DARDA)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
559
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
560
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
482
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
543
0
MAGDALENA SUDAC (KA 1969)
418
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
163
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
Osvajači medalja
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
521
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
218
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec