Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
XVII. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Ml. učenici (U10) -36
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenice (U12) -36
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Juniorke (U18) -59
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
Kumite - Učenici (U12) -38
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
375
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
596
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Dobitniki medalj
1. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA