Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenice (U12) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Juniori (U18) -68
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
147
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
286
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
315
NIKOLA BIRAČ (0354451)
286
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
315
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
192
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
379
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
153
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
222
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
379
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
222
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
Medalists
1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. ERIK ĐULA, IVANEC
3. PETAR FILIPOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici (U12) -30
469
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
558
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
469
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
467
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
148
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
148
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
Kumite - Učenici (U12) -34
442
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
152
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
223
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
152
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
223
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
Medalists
1. PETAR FILIPOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
Kumite - Učenici (U12) -38
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
375
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
596
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenici (U12) +46
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
305
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
3. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
Kumite - Učenice (U12) -36
149
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
149
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
436
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
96
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
149
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
96
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
96
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
586
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
248
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LANA KOSTADINOVIĆ, PODRAVSKI SOKOL
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
595
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
338
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
2. BORNA BOLFEK, KK KTC KRIŽEVCI
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
483
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
533
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
559
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
289
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
168
0
TEA TURK (DARDA)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
559
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Juniori (U18) -68
155
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
567
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Medalists
1. ERIK WOLF, KK KTC KRIŽEVCI
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
563
0
LUKA ERCEG (BRADA1)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
568
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
563
0
LUKA ERCEG (BRADA1)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
604
0
BRUNO ZADRAVEC (BRADA1)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
200
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
474
0
MARTIN BREŠKI (KK LEPO)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
509
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
601
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
562
0
JOSIP POKORNY (BRADA1)
604
0
BRUNO ZADRAVEC (BRADA1)
Medalists
1. RENATO REŠETAR, ZAMET
2. FILIP NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. MARTIN BREŠKI, LEPOGLAVA
3. BRUNO ZADRAVEC, MLADOST VZ