Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kata - Cicibani služ. (U8)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
527
0
DORA HAS (0354451)
95
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
309
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
95
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
309
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. NELA SMILJANIĆ, Kondura Sisak
3. DORA HAS, Slavonski Brod
3. ----
Kumite - Učenici (U12) +46
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
305
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
3. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
560
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kata - Cicibani služ. (U8)
391
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
598
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
304
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
597
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
598
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
597
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. PATRIK PRESEČAN, Mladost
3. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
528
0
DORA HAS (0354451)
582
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
401
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
582
0
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
Medalists
1. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
2. TENA PRIMORAC, Gordowa
3. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
594
0
DARIN BOSANAC (GORDOWA)
311
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
371
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
416
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
311
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
371
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
Medalists
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. IVANO JERKOVIĆ, BELI MANASTIR 98
3. DARIN BOSANAC, Gordowa
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
35
0
KARLO VIZJAK (TIGAR K)
593
0
TIBOR BRESTOVAC (GORDOWA)
571
0
MARKO MAKSIMOVIC (TIGAR K)
303
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
35
0
KARLO VIZJAK (TIGAR K)
571
0
MARKO MAKSIMOVIC (TIGAR K)
Medalists
1. MARKO MAKSIMOVIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
2. KARLO VIZJAK, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak
3. TIBOR BRESTOVAC, Gordowa