Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
Delta
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
Karlovac 1969
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST VZ
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Rajko Crnobrnja- Gligo
RI CROATIA
SAMOBOR
Selnica ob Dravi
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibani služ. (U8)
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
Kata - Cicibani služ. (U8)
391
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
598
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
304
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
597
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
598
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
597
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. PATRIK PRESEČAN, Mladost
3. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
574
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
574
KARLO HALUDEK (KK KIK)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
388
0
MATEJ SUHINA (KGB)
182
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
385
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
160
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
579
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
390
VID TOVERNIĆ (KGB)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
574
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
182
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
390
0
VID TOVERNIĆ (KGB)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
385
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Medalists
1. LJUBIŠA VASILIĆ, BANJA LUKA
2. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. PATRIK PELD, SAMOBOR
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
374
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
386
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
546
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
393
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
581
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
392
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
372
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
548
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
393
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
372
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
387
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
387
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
Medalists
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ELA NOVOTNI, Virovitica
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. SARA HABAN, Max Ivankovo
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
406
0
LEON RABBI (BELIMAN)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
406
LEON RABBI (BELIMAN)
389
LUKA TIŠLJER (KGB)
59
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
234
0
LUKA ŠTELCER (SELNICA)
185
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
478
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
348
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
406
0
LEON RABBI (BELIMAN)
389
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
348
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
234
0
LUKA ŠTELCER (SELNICA)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
Medalists
1. ŽEINSKI IVAN, ALFA
2. IVAN BREBER, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTIN SIMON, CENTAR ŠENKOVEC
3. LOVRE MEŠIN, SAMOBOR