Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
XX. Karate Darfest - Croatia 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KKOI SVETA NEDELJA
Koprivnica
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 24
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
395
0
EMA DRAŠKOVIĆ (SAMOBOR)
554
0
NIKOLINA NEŽMAH (KKHZG)
395
0
EMA DRAŠKOVIĆ (SAMOBOR)
232
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
519
0
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
554
0
NIKOLINA NEŽMAH (KKHZG)
395
0
EMA DRAŠKOVIĆ (SAMOBOR)
564
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
232
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
479
0
HELENA KNEŽEVIĆ (CHMPRI)
36
ANA HORVAT (KAPTOL)
445
ROULA SHOUKRY (VUKOVAR)
51
KIARA STANIVUK (KAPTOL)
396
LORENA LUČIĆ (SAMOBOR)
17
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
554
0
NIKOLINA NEŽMAH (KKHZG)
564
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
232
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
36
0
ANA HORVAT (KAPTOL)
445
0
ROULA SHOUKRY (VUKOVAR)
51
0
KIARA STANIVUK (KAPTOL)
396
0
LORENA LUČIĆ (SAMOBOR)
17
0
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
564
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
232
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
51
0
KIARA STANIVUK (KAPTOL)
17
0
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
564
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
51
0
KIARA STANIVUK (KAPTOL)
445
ROULA SHOUKRY (VUKOVAR)
17
0
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
445
0
ROULA SHOUKRY (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. PIA MIKULIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. KIARA STANIVUK, KAPTOL
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE
3. ESTHER PAVIČIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR