Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
XX. Karate Darfest - Croatia 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KKOI SVETA NEDELJA
Koprivnica
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 24
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
192
0
FILIP PEKIĆ (VIROVTC)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
117
0
PETAR GRUBEŠIĆ (KA 1969)
515
KARLO AKALOVIĆ (KGB)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
192
0
FILIP PEKIĆ (VIROVTC)
227
ANTE ŽURA (TRNJE)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
329
0
KARLO POZNANOVIĆ (ALFA)
513
PATRIK TUŠEK (KGB)
333
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
94
GRGA DUIĆ (KA 1969)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
515
0
KARLO AKALOVIĆ (KGB)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
94
0
GRGA DUIĆ (KA 1969)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
329
0
KARLO POZNANOVIĆ (ALFA)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
Osvajači medalja
1. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LEO LAMEŠIĆ, Slavonski Brod
3. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb