Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XX. Karate Darfest - Croatia 2022
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KKOI SVETA NEDELJA
Koprivnica
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 24
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 49
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (13-14 god) - 64
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
192
0
FILIP PEKIĆ (VIROVTC)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
117
0
PETAR GRUBEŠIĆ (KA 1969)
515
KARLO AKALOVIĆ (KGB)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
192
0
FILIP PEKIĆ (VIROVTC)
227
ANTE ŽURA (TRNJE)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
329
0
KARLO POZNANOVIĆ (ALFA)
513
PATRIK TUŠEK (KGB)
333
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
94
GRGA DUIĆ (KA 1969)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
515
0
KARLO AKALOVIĆ (KGB)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
227
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
94
0
GRGA DUIĆ (KA 1969)
315
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
148
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
473
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
329
0
KARLO POZNANOVIĆ (ALFA)
333
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
513
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
Medalists
1. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LEO LAMEŠIĆ, Slavonski Brod
3. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb