Odabrano natjecanje: 10. Krk Kup 2018.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (300)

Kumite - Cicibani -26

    CROATIA
  • 1. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. NEO AFRIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. VID ŠOIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 7. VITO KATNIC - KOSTRENA

Kumite - Cicibani +26

    CROATIA
  • 1. ANDREJ JELAČA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. JAKOV PIŠKUR - VOLOSKO
  • CROATIA
  • 4. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ - DALMACIJA-CEMENT

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. PIA MIKULIĆ - KK Grobničan

Kumite - Cicibanke +26

Kumite - Mlađi učenici -26

    CROATIA
  • 1. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. ROKO ŽIC - KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici -30

    CROATIA
  • 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. PETAR MANESTAR - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađi učenici -34

    CROATIA
  • 1. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 2. DUJE LESKUR - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 3. JAKOV BOŽANIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. LUKA CETINA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. NIKO JAKELJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici -38

    CROATIA
  • 1. BOŠKO LELAS - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite - Mlađi učenici +38

    CROATIA
  • 1. FRAN ORLIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. IVAN RAMLJAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. VITO KRALJEVIC - KOSTRENA

Kumite - Mlađe učenice -28

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. EMA ŠARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. MIA KOVAČEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. PIA MIKULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 8. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 9. VANESSA IVANČIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Mlađe učenice -32

    CROATIA
  • 1. ANA ŠINKO - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. ANTEA NIKOLIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA ŽUNIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 5. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. SOFIJA LOJIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe učenice -36

    CROATIA
  • 1. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 2. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. PETRA MITROVIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 4. TARA TUBIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Mlađe učenice +36

    CROATIA
  • 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. KARLA BARTULOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. TARA LESJAK - Međimurje

Kumite - Učenici -30

    CROATIA
  • 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 5. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -34

    CROATIA
  • 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 2. IVAN JOVIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 3. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • CROATIA
  • 8. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 9. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA

Kumite - Učenici -38

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ZEBA - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 4. JAN KATALINIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. LUKA KATALINIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
  • CROATIA
  • 8. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 10. VILIM HRŽIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Učenici -42

    CROATIA
  • 1. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. IVO BOKAN - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. SIMON PINEZIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 5. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. VITO TURKOVIĆ - TINJAN

Kumite - Učenici +46

    CROATIA
  • 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. FILIP SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
  • SLOVENIA
  • 4. JAN MOZETIČ KERIN - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
  • CROATIA
  • 6. LUKA OMEROVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 7. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 8. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA GONDI - Virovitica
  • CROATIA
  • 10. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 11. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 6. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. SAMANTA RADOVAN - TINJAN
  • CROATIA
  • 9. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN

Kumite - Učenice -36

    CROATIA
  • 1. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. IVA GAŠPAR - KNIN
  • CROATIA
  • 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. NINA MARTINIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA DAMJANOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • SLOVENIA
  • 4. MAJA TREIBER - RADENCI
  • CROATIA
  • 5. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. MATEJA JAKOPIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. MELITA SMOLICA - TINJAN
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 6. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA

Kumite - Učenice +44

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MARTA KERUM - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. RAINA ŠPOLJARIĆ - Međimurje

Kumite - Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. MARINO KRZNARIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • CROATIA
  • 6. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 7. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 9. VIGO NADAL BUWEDEN - KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -41

    CROATIA
  • 1. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -45

    CROATIA
  • 1. ALEKS ŠINKO - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MATEO ILIŠINOVIĆ - Delta
  • SLOVENIA
  • 6. PETAR ARSENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 7. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -48

    CROATIA
  • 1. IVAN BEKAVAC - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan

Kumite - Mlađi kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi kadeti -57

    CROATIA
  • 1. KARLO SELAK - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. MATEJ BAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti +57

    CROATIA
  • 1. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ZADRAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. IVAN MERGL - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LEON PENDIĆ - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 5. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. PATRICIA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    CROATIA
  • 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 2. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • SLOVENIA
  • 5. SARA ASENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 6. TONKA ZLODI - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 6. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. NOLA MAGAŠIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 5. KARLO FALAT - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 6. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 7. MATEO ILIŠINOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 10. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR STANKOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. LEON PENDIĆ - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 6. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. LOVRO ROZMAN - Međimurje
  • CROATIA
  • 8. MATEO JAKOPANEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 9. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 10. PETAR BOSANČIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Kadeti -70

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ GRIL - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 2. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL SIRC - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV BENIĆ - OPATIJA

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ALEN ZAGOREC - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. LEON GOLJAK - KK 10. DAN

Kumite - Kadeti -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 2. PATRICIA OLIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 7. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 8. NIKA MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje +54

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. DOMINA BABIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. DOMINA PAVLOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 6. GABRIELA BILIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 7. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 9. LEONA HAUPERT - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 10. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 12. NIKKA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 13. PETRA NEDELJKO - Međimurje

Kumite - Kadetkinje -OPEN

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 4. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 5. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. NIKKA MEMIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP LOVRIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA

Kumite - Juniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA GOLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 3. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. NIKA MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA

Kumite - Seniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ERIK WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. MARIO BAN - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. BRUNA CVITANOVIC - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DANIJELA BANOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
KATE (114)

Cicibani 6g.

Kata - Cicibani 7g.

Kata - Cicibanke 6g.

    CROATIA
  • 1. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Cicibanke 7g.

    CROATIA
  • 1. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    CROATIA
  • 1. FRAN GRBELJA - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. LUKA IVČE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LUKA ŠAJBIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. VITTORIO EMANUEL PILATO - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. FILIP HATEŽIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 4. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HASAN KOVAČEVIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • CROATIA
  • 6. ROKO GROŠETA - ISTRA
  • CROATIA
  • 7. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. TONI VLAHOV - Velebit
  • CROATIA
  • 9. VANJA KASALOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 10. VITTORIO EMANUEL PILATO - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađi učenici

    SLOVENIA
  • 1. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 2. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB BOJC - POSTOJNA
  • SLOVENIA
  • 4. JOVAN RUDONJIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 5. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 7. ROKO GROŠETA - ISTRA

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    CROATIA
  • 1. ANA ŠINKO - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. DORA RUBINIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. KLARA LERGA - "Forum"
  • CROATIA
  • 3. LEONA PRPIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA ŽUNIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 5. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI

Kata - Mlađe učenice

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LAURA ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. REA MLACOVIĆ - RAB-ENPI

Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIR MEHULJIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • CROATIA
  • 3. IVAN JOVIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 4. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR VIŠNIĆ - ZAMET

Kata - Učenici

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SINANOVIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • CROATIA
  • 2. DORIJAN IVČE - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 3. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 4. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 6. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. NIOBIO GRUBEŠIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 9. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ZEMIR LUGONIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj

Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA DAMJANOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. MATEJA JAKOPIĆ - Međimurje

Kata - Učenice

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. EMA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. MIA PENDE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. MILA PAPARIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 8. PETRA ČABRIJAN - Delta

Kata - Mlađi kadeti

    CROATIA
  • 1. ANDY TIN PATRK - Delta
  • CROATIA
  • 2. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK DUMENČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. FRANE ČALUŠIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. MARKO ARSIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. NIOBIO GRUBEŠIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 9. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. RIJAD ROŠIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • SLOVENIA
  • 12. TIMI MOČNIK - KOVINAR
  • CROATIA
  • 13. VITO RENIĆ - RAB-ENPI

Kata - Mlađe kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MANDIĆ - LOŠINJ
  • CROATIA
  • 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. ENA GUŠĆIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 9. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 12. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
  • CROATIA
  • 13. TONIA ŠKULIĆ - "Forum"

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. ANDY TIN PATRK - Delta
  • CROATIA
  • 3. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 4. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA
  • SLOVENIA
  • 5. TIMI MOČNIK - KOVINAR

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. MIRTA RUSTIA - ZAMET

Kata - Juniori

    CROATIA
  • 1. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 2. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA

Kata - Juniorke

    CROATIA
  • 1. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MIRTA RUSTIA - ZAMET

Kata - Veterani

Kata - Veteranke