Odabrano natjecanje: 10. Krk Kup 2018.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -26

1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA

Kumite - Cicibani +26

1. JAKOV PIŠKUR, VOLOSKO
2. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ, DALMACIJA-CEMENT

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke -26

1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici -26

1. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
2. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici -30

1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici -34

1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. JAKOV BOŽANIĆ, Međimurje

Kumite - Mlađi učenici -38

1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. BOŠKO LELAS, DALMACIJA-CEMENT

Kumite - Mlađi učenici +38

1. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice -28

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani

Kumite - Mlađe učenice -32

1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SOFIJA LOJIĆ, KRK CROATIA
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađe učenice -36

1. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA
3. MIA PAŠKALJ, KNIN

Kumite - Mlađe učenice +36

1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TARA LESJAK, Međimurje
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav

Kumite - Učenici -34

1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenici -38

1. FRAN HOST, Kastav
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA

Kumite - Učenici -42

1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. STIPE VLASTELICA, KK SOKOL
3. SIMON PINEZIĆ, TINJAN

Kumite - Učenici -46

1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. FRAN MANESTAR, CHAMPION RIJEKA
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenici +46

1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. FILIP SERTIĆ, Kastav

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA

Kumite - Učenice -36

1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. IVA GAŠPAR, KNIN

Kumite - Učenice -40

1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. MARIJA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET

Kumite - Učenice -44

1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kumite - Učenice +44

1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA KERUM, KK Galeb
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta
3. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. IVAN BEKAVAC, KK Galeb
2. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. ANTON HOST, Kastav
2. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
3. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. FILIP ZADRAVEC, Međimurje

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
2. NOLA MAGAŠIĆ, KRK CROATIA
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. DOMINIK MURKOVIĆ, Međimurje
2. ANTON HOST, Kastav
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadeti -57

1. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -63

1. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. LOVRO ROZMAN, Međimurje

Kumite - Kadeti -70

1. MIHAEL SIRC, Međimurje
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. TOMISLAV BENIĆ, OPATIJA
3. BLAŽ GRIL, POSTOJNA

Kumite - Kadeti +70

1. LEON GOLJAK, KK 10. DAN
2. ALEN ZAGOREC, Međimurje
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -OPEN

1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. LEON GOLJAK, KK 10. DAN
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. BRUNO ČOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje -54

1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
3. ANA SUDAC, Karlovac 1969

Kumite - Kadetkinje +54

1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN

Kumite - Kadetkinje -OPEN

1. LAURA LISAC, Delta
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -OPEN

1. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
2. FILIP LOVRIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -OPEN

1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. GABRIELA GOLIĆ, Delta
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -OPEN

1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
3. MARIO BAN, KK KTC KRIŽEVCI
3. ERIK WOLF, KK KTC KRIŽEVCI

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke -OPEN

1. BRUNA CVITANOVIC, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
3. ANTONIA RUPIĆ, KK SOKOL
3. DANIJELA BANOVIĆ, KK SOKOL