Odabrano natjecanje: 11. Krk Kup 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (310)

Kumite - Cicibani -26

    CROATIA
  • 1. ARIJAN BROZOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK JEGJUD - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. IVAN LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Cicibani +26

    CROATIA
  • 1. ANTE PRGIN - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. LOVRE VUČAK - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. GABI SKITARELIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. IRJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. LOTA HABUŠ - STUDENT
  • CROATIA
  • 4. VITA KAJTNA - Zagrebački karate savez

Kumite - Cicibanke +26

    CROATIA
  • 1. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. RAVEN MARIĆ - Delta

Kumite - Mlađi učenici -26

    CROATIA
  • 1. DAVID KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • SLOVENIA
  • 3. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 4. MATIJA ĆALETA-CAR - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. PATRICK BLAŽEVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. ROKO GALAMBOŠ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 7. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici -30

    CROATIA
  • 1. FRAN TRINAJSTIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. NOA BRICA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 4. RENE TERZIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. ROKO RAČKI - NEVERA
  • CROATIA
  • 6. SVEN LESKOVAR - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici -34

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 4. JAKOV PIŠKUR - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LEON VUDRAG - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 7. MATEJ SABO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. MATIJA TOT - NEVERA

Kumite - Mlađi učenici -38

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. NOA MOLNAR - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici +38

    CROATIA
  • 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. DUJE STANČIĆ - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. FILIP HRŠAK - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe učenice -28

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. LOLA KURTAGIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. LOTA HABUŠ - STUDENT
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. TEODORA ANTIĆ - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 8. VITA KAJTNA - Zagrebački karate savez

Kumite - Mlađe učenice -32

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. KLARA DUJMOVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. KLARA PETKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MEDINA DORIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 8. NEVIA ZORIC - Kastav
  • CROATIA
  • 9. NICOL VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 10. NIKA BRNJANAC - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 11. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Mlađe učenice -36

    CROATIA
  • 1. ALESSIA PEJNOVIĆ - Primorje
  • CROATIA
  • 2. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MIA PAŠKALJ - KNIN

Kumite - Mlađe učenice +36

    CROATIA
  • 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ELIZABETA BULAT - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 3. IRMA LEDIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. LANA RUNEVSKI - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. MIA MURICA - NEVERA
  • CROATIA
  • 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -30

    CROATIA
  • 1. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. SVEN LESKOVAR - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 6. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -34

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. FRANKO JANJIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. GAL GRGAS-TUCILO - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 6. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenici -38

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. FRAN BROZIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVANO MAGZAN - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. KARLO SIGEL - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. LUKA OČKO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. MARK MILLER - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 8. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 9. MATTEO VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 10. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 11. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 12. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenici -42

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ZEBA - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. DAVID MARTIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. IVAN KOSTELAC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 5. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DARIO VITAS - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969

Kumite - Učenici +46

    CROATIA
  • 1. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. BORNA BIBER - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. VITO TURKOVIĆ - TINJAN

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 3. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LEA GRGUREVIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 7. MATEA PARMAKOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. VIDA KANGRGA - Zagrebački karate savez

Kumite - Učenice -36

    CROATIA
  • 1. ANDREA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 6. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. PETRA ČABRIJAN - Delta

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. ANA MARTINOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 2. CARLA VIDOVIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 3. ENA DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. IVA ŠARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. LORENA RADIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 9. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 10. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 11. SOFIA LOJIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. ALESSIA BRDOVČAK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. KATARINA SKENDEROVIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 3. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Učenice +44

    CROATIA
  • 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. JANA ŽUGČIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. KATJA JURKOVIĆ - Primorje
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MELITA SMOLICA - TINJAN
  • CROATIA
  • 7. RAINA ŠPOLJARIĆ - Međimurje

Kumite - Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EBERHART - KNIN

Kumite - Mlađi kadeti -41

    CROATIA
  • 1. HRVOJE ŠULEK - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 2. IVAN JOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. KARLO SCHUBERT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -45

    CROATIA
  • 1. FILIP KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti -48

    CROATIA
  • 1. ADRIAN ĆOSOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. FILIP LONČAR - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. IVAN KONFORTA - KNIN

Kumite - Mlađi kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. IVAN GARAJ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 3. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -57

    CROATIA
  • 1. IVAN GARAJ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 2. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN FRANK - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 5. NOA BAČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti +57

    CROATIA
  • 1. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 6. MATEJ DEFAR - TINJAN
  • CROATIA
  • 7. MATKO ZELENIKA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 8. NIKO BURČUL - Velebit

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 9. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. LEA GRGUREVIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 11. LORENA RADIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA DAMJANOVIĆ - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MIA KUREVIJA - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 14. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 15. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 16. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 17. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
  • CROATIA
  • 18. VIDA KANGRGA - Zagrebački karate savez

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONELA ČALIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. BRUNA TADIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. TONIA ŠKULIĆ - Velebit

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DUNJA ŠARIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TEA PAVLOVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. ENA DELIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. JANA ČEBOHIN - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FRANCISKA TOPIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 6. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 8. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. LEONA GULIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. MAGDALENA VAJDA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 11. NIKA KAPETANOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. TIA KRIŽAIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ADRIAN ĆOSOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE PATAFTA - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. MATKO HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • SLOVENIA
  • 7. PETAR ARSENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 8. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI

Kumite - Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE PATAFTA - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -63

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. LUKA ŠIPIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. MARKO RADMANOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -70

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL SIRC - Međimurje

Kumite - Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. NIKOLINA RAGUŽ - Zagrebački karate savez
  • SLOVENIA
  • 5. SARA ASENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 6. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje +54

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 4. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. INGRID KOCANJER - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. MATEA MIHALJEVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 9. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA FERENČAK - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 11. TEA PLEŠA - Zagrebački karate savez

Kumite - Juniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 5. BLAŽ GRIL - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 6. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA

Kumite - Juniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Seniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. FILIP NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. MARKO RUKAVINA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. PETAR TANFARA - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
KATE (145)

Cicibani 6g.

    CROATIA
  • 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak

Kata - Cicibani 7g.

    CROATIA
  • 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
  • SLOVENIA
  • 2. BORIS ČESEN - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 3. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibanke 6g.

    CROATIA
  • 1. MARTA ZORICA - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Cicibanke 7g.

    CROATIA
  • 1. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŠĆURIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠTURLIĆ - Zagrebački karate savez

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    CROATIA
  • 1. DAVID VUČAK - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. DUJE BEG - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. DUJE KAC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. FILIP IVANIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. JAN ČOLIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. KARLO MLACOVIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 8. LEON HREN - GLOBUS Čakovec
  • SLOVENIA
  • 9. NASTAS AKSENTIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 10. PAVAO ZEBIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 11. ROKO KRIŽANOVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TKALAC - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. DAVID KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL PETROVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. LEON HREN - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. NOA MOLNAR - Međimurje

Kata - Mlađi učenici

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TKALAC - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. DUJE KAC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL PETROVIĆ - KK Grobničan

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    CROATIA
  • 1. ANASTASIA DUMIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. EVA FIŠER - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. GITA TURČINOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. JOSIPA MORAS - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 5. LANA BEŠIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 6. LARA FUZUL - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 7. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 8. LEONA PEIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA ŠĆURIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 10. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. ANASTASIA DUMIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. GRETA LUKIĆ - Karate Klub Petrina
  • SLOVENIA
  • 3. LANA BEŠIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 4. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • SLOVENIA
  • 5. MARIJA RUDONJIĆ - POSTOJNA

Kata - Mlađe učenice

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. LEONA PEIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠTURLIĆ - Zagrebački karate savez

Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. DINO LUKIĆ - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. IVAN BLAŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Učenici

    SLOVENIA
  • 1. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 2. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB BOJC - POSTOJNA
  • SLOVENIA
  • 4. JOVAN RUDONJIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 5. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA MALIĆ - ZAMET

Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. DOROTEA IVANIĆ - RAB-ENPI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 3. FANI ZDRILIĆ - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 4. IVA ŠTOKIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. LEONA PRPIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA FUZUL - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 8. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 9. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 10. RAINA ŠPOLJARIĆ - Međimurje

Kata - Učenice

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 2. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 4. EMA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
  • SLOVENIA
  • 7. EVANA AKSENTIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 8. JURJA PERVAN - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 9. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 10. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 11. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 12. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 13. REA MLACOVIĆ - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 14. VESNA ČESEN - POSTOJNA

Kata - Mlađi kadeti

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. FILIP JURČEVIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 3. LOVRE GRUBIŠIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LUKA ŠTURLIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA MALIĆ - ZAMET

Kata - Mlađe kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. EMA DEBELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. ENA GUŠĆIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. JANA ČEBOHIN - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 7. JURJA PERVAN - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 8. KALTRINA NOSHI - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 10. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. LANA RAŠIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 14. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 15. TONIA ŠKULIĆ - Velebit

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. MIHOVIL ČAKARUN - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA PARLOV - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Zagrebački karate savez

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. EMA DEBELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. KLARA BRAJA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. LANA RAŠIĆ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 9. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 10. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 11. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Juniori

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LOVRO CICVARA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. MATEO METER - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA PARLOV - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 7. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Zagrebački karate savez

Kata - Juniorke

    CROATIA
  • 1. ANA KATARINA TRAVAŠ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. IVANA RAGUŽ - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 4. KLARA BRAJA - Zagrebački karate savez
  • CROATIA
  • 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Veterani

Kata - Veteranke

    CROATIA
  • 1. IRENA FERENČAK - Karate Klub Petrina
  • CROATIA
  • 2. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin