Odabrano natjecanje: 11. Krk Kup 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -26

1. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
2. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Cicibani +26

1. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. ANTE PRGIN, Osvit 1971
3. LOVRE VUČAK, Osvit 1971

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke -26

1. VITA KAJTNA, Zagrebački karate savez
2. LOTA HABUŠ, STUDENT
3. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA
3. IRJA ČEKO, TAD RIJEKA

Kumite - Cicibanke +26

1. RAVEN MARIĆ, Delta
2. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici -26

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. MATIJA ĆALETA-CAR, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici -30

1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Zagrebački karate savez
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici -34

1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici -38

1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. NOA MOLNAR, Međimurje
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA

Kumite - Mlađi učenici +38

1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. FILIP HRŠAK, Zagrebački karate savez
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice -28

1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. LOTA HABUŠ, STUDENT
3. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Mlađe učenice -32

1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. NEVIA ZORIC, Kastav
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
3. NICOL VRBAN, NEVERA

Kumite - Mlađe učenice -36

1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. ALESSIA PEJNOVIĆ, Primorje
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)

Kumite - Mlađe učenice +36

1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. LANA RUNEVSKI, Zagrebački karate savez
3. IRMA LEDIĆ, Zagrebački karate savez

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. VITO MILETIĆ, Kastav

Kumite - Učenici -34

1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. FRANKO JANJIĆ, Zagrebački karate savez
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA

Kumite - Učenici -38

1. MATTEO VRBAN, NEVERA
2. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC
3. FRAN BROZIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenici -42

1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA

Kumite - Učenici -46

1. DARIO VITAS, NO KACHI
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenici +46

1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. BENEDIKT ĐURĐEK, Međimurje
3. BORNA BIBER, Međimurje

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. LEA GRGUREVIĆ, Zagrebački karate savez
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta

Kumite - Učenice -36

1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. PETRA ČABRIJAN, Delta

Kumite - Učenice -40

1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. LORENA RADIĆ, Zagrebački karate savez
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav

Kumite - Učenice -44

1. KATARINA SKENDEROVIĆ, Zagrebački karate savez
2. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI

Kumite - Učenice +44

1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KATJA JURKOVIĆ, Primorje

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
2. FRAN HOST, Kastav
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. ADRIAN ĆOSOVIĆ, TAD RIJEKA
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. IVAN KONFORTA, KNIN
3. FILIP LONČAR, ZAMET

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. IVAN GARAJ, Zagrebački karate savez
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. KRISTIJAN FRANK, Zagrebački karate savez
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. ANTONELA ČALIĆ, KK VITEZ
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. DUNJA ŠARIĆ, KK VITEZ
3. TEA PAVLOVIĆ, KK VITEZ
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. MAGDALENA VAJDA, Zagrebački karate savez
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA
3. ADRIAN ĆOSOVIĆ, TAD RIJEKA

Kumite - Kadeti -57

1. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. HRVOJE PATAFTA, Međimurje
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -63

1. DOMINIK MURKOVIĆ, Međimurje
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. MARKO RADMANOVIĆ, NO KACHI
3. LUKA SALIHOVIĆ, Međimurje

Kumite - Kadeti +70

1. MIHAEL SIRC, Međimurje
2. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA

Kumite - Kadetkinje -54

1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. NIKOLINA RAGUŽ, Zagrebački karate savez
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA

Kumite - Kadetkinje +54

1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. MATEA MIHALJEVIĆ, NEVERA

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -OPEN

1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -OPEN

1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -OPEN

1. FILIP NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. MARKO RUKAVINA, Zagrebački karate savez
3. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke -OPEN

1. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969