Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (287)

Kumite - cicibani -26 (CCB-M)

    CROATIA
  • 1. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. IVAN GALIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ŠPADINA - OKIT
  • CROATIA
  • 4. LUKA PETAK - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. TONI STRUNJE - OKIT

Kumite - cicibani +26 (CCB-M)

    CROATIA
  • 1. DAVOR PUTAREK - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ŠIMUN HODAK - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA

Kumite - cicibanke -26 (CCB-Ž)

Kumite - cicibanke +26 (CCB-Ž)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. ZARA KURKUT - OKIT

Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. LUKA PETAK - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DAVOR PUTAREK - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. EMANUEL DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. VITO HULINA - VELIKA GORICA

Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL PETROVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MATE SLADOLJEV - OKIT
  • CROATIA
  • 6. ROKO ILIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. LUKA OČKO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. OZREN GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 4. RAFAEL MAKS SOVIĆ - KRK CROATIA

Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDA. DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 4. FRANKA MIĆIN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MARTINA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 7. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969

Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 2. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. NIKI ŠTILINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TARA JUKIČ - OKIT

Kumite - mlađe učenice -36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

    CROATIA
  • 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. IRMA LEDIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. NOELI KARLOVIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. DAVID VIDOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. EMANUEL DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANDREJ POZDERAC - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. HRVOJE ŠULEK - SUSEDGRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HUSEIN KARAHODŽIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 7. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 11. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 12. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES PEHLIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BELMIN HALILAGIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LEON NEDIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 7. LUKA KATALINIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 9. MARK MILLER - CENTAR ŠENKOVEC

Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 5. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. TINO PARENTA - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. ANTONIO BARIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 5. FRAN ŽAGROVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 8. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 10. MIHAEL VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 11. PAVAO CIBAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 12. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ANDREA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. NINA ČAUŠEVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 9. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. VITA KUČAN - VELIKA GORICA

Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. NORA JUKIĆ - OKIT

Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMAN RUŽNIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. DORA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. EMA BENCETIĆ - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SARA REKIĆ - REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LUKA KATALINIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MATIJA VOLENIK - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA

Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 7. NOAH MILETIĆ - Kastav

Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. ROBERT GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. TEO CRNOGAJ - Mladost

Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. MIŠEL PAĐAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. PAVAO CIBAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. FILIP CVETKO - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. FILIP SUCHY - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SUAD SADIKOVIĆ - REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. BORNA OVANIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. MATEJ VIDOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 5. MATKO ZELENIKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 6. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA GONDI - Virovitica

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IMAN RUŽNIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 8. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 12. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA

Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BELMA GROŠIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KLARA BAOTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. OZANA VUJEVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. RUŽICA PAVIĆ - SUSEDGRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SARA TOPČAGIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 8. TONKA ZLODI - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA HODAK - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. MARINA JANKOVIĆ - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 5. SASHA IANACHI ČOPIČ - OKIT

Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMILA ALIBAŠIĆ - Fudokan
  • CROATIA
  • 2. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. EVA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 5. JULIJA DUNDOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANA RAJNOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. KARLA BAHUN - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MELANI MAGDIĆ - IVANEC

Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO GALIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. DINO KOVAČ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. KARLO BOSILJEVAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LEON MOLNAR - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 7. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 9. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. FILIP CVETKO - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. IVAN EREIZ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 4. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. STIPE RUKAVINA - JASTREB

Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANTE VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. BORNA STANIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 3. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA GONDI - Virovitica
  • CROATIA
  • 8. PETAR STANIĆ - Bregana

Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. DARIO ŠIMIČIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO LENAC - ZAMET

Kumite - Kadeti +70 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 3. KARLO VOLARIĆ - JASTREB

Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • SLOVENIA
  • 2. NADIJA ROŽMAN - RADENCI

Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • CROATIA
  • 5. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. LARA HODALIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 4. LEONA HAUPERT - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA HODAK - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 8. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MELANY ŠABANAGIĆ - Fudokan

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO FILIPOVIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 4. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 8. GABRIEL PALAJSA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 10. JAKOV ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 11. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. LUKA BREKALO - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 13. LUKA VUČINIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 14. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 15. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 16. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LEA VUKOJA - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
  • CROATIA
  • 7. NENSI HUZJAK - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 8. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. TEA OSTOJIĆ - Kastav
KATA (72)

Kata - Mlađi učenici B

    CROATIA
  • 1. ANDREJ ŠTEFANEC - Okinawa
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO MLINARIĆ - Okinawa
  • CROATIA
  • 4. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARIS. BEGANOVIĆ - REGENERACIJA

Kata - Mlađi učenici A

    CROATIA
  • 1. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 4. PATRIK PELD - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TARIS. BEGANOVIĆ - REGENERACIJA

Kata - Mlađe učenice B

    CROATIA
  • 1. KATARINA POŠTA - Tempo
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET

Kata - Mlađe učenice A

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDA. DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 4. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. MARTINA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 6. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR

Kata - Učenici

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ANES PEHLIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. BELMIN HALILAGIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 8. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 10. LUKA KOS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 11. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 13. TARIK MAJDANČIĆ - KK SISAK

Kata - Učenice

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARIANNA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. DORA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 3. KIARA SUMPOR - Tempo
  • CROATIA
  • 4. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. NINA ČAUŠEVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 9. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SARA REKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 11. SIMONA SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. TIA BLAŽEVIĆ - SAMOBOR

Kata - Mlađi kadeti

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. MARKO ARSIĆ - RAB-ENPI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUAD SADIKOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa

Kata - Mlađe kadetkinje

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMILA ALIBAŠIĆ - Fudokan
  • CROATIA
  • 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. EMA DEBELIĆ - RAB-ENPI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. EVA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 7. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 9. LAURA JOZIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUAD SADIKOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MELANY ŠABANAGIĆ - Fudokan
  • CROATIA
  • 4. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KUMITE TEAM (18)

Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KK KARLOVAC 1969 UČENICI EKIPNO 2 - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. KUMITE TIM - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. KUMITE TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 6. VELIKA GORICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. VELIKA GORICA 2 - VELIKA GORICA

Kumite tim - Učenice (KUMITE-T-UČ-Ž)

    CROATIA
  • 1. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KUMITE TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. VELIKA GORICA - VELIKA GORICA

Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)

    CROATIA
  • 1. GLOBUS ČAKOVEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KUMITE TIM - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KUMITE TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. VELIKA GORICA - VELIKA GORICA

Kumite tim - Mlađe kadetkinje (KUMITE-T-MKAD-Ž)

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB KASTAV KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KUMITE TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA