Odabrano natjecanje: 15. Karlovac Open

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - cicibani -26 (CCB-M)

1. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
2. LUKA PETAK, IVANEC
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969

Kumite - cicibani +26 (CCB-M)

1. DAVOR PUTAREK, IVANEC
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
3. ŠIMUN HODAK, JASTREB
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Cicibanke

Kumite - cicibanke +26 (CCB-Ž)

1. EDA DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
2. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. ZARA KURKUT, OKIT

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. LUKA PETAK, IVANEC

Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )

1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA

Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )

1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA

Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )

1. LOVRO ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA
3. MATE SLADOLJEV, OKIT

Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )

1. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
2. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA OČKO, KRK CROATIA

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT

Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TARA JUKIČ, OKIT

Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )

1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. IRMA LEDIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )

1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA

Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )

1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB

Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )

1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )

1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. TINO PARENTA, Hercegovina-Zagreb
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969

Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )

1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )

1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB

Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )

1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica

Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. DORA HERNAUT, Tempo
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )

1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA

Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. FRAN HOST, Kastav

Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak

Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC

Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )

1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan

Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. BELMA GROŠIĆ, REGENERACIJA
3. SARA TOPČAGIĆ, REGENERACIJA

Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

1. MAGDALENA HODAK, JASTREB
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. SASHA IANACHI ČOPIČ, OKIT
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. JULIJA DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
3. EVA HERNAUT, Tempo

Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )

1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )

1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )

1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )

1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )

1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. DARIO ŠIMIČIĆ, ZAMET

Kumite - Kadeti +70 (KAD-M (14,15 g.) )

1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. NADIJA ROŽMAN, RADENCI

Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )

1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA

Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )

1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )

1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )

1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav