Odabrano natjecanje: 17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (312)

Kumite - Cicibani -26

    CROATIA
  • 1. FILIP PEKIĆ - Virovitica
  • HUNGARY
  • 2. TAUSZ TAMÁS - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 3. VITO RADELIĆ - PODRAVSKI SOKOL

Kumite - Cicibani +26

    CROATIA
  • 1. PETAR FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LEONA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • HUNGARY
  • 3. TÓTH LILIÁNA - Barcsi Városi Sportegyesület

Kumite - Cicibanke +26

Kumite - Ml. učenici -26

    HUNGARY
  • 1. KOVÁCS BALÁZS - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 2. LUKA PETAK - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. VITO RADELIĆ - PODRAVSKI SOKOL

Kumite - Ml. učenici -30

    CROATIA
  • 1. FILIP PERIŠA - Vinkovci
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAMZA DURAKOVIC - KUMITE Jajce
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ISMAIL HRNJIC - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 4. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. VITO HULINA - VELIKA GORICA

Kumite - Ml. učenici -34

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR DJUG - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL UZUNOVIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 3. LUKA LOVKOVIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 4. LUKA MANDIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 5. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Ml. učenici -38

    CROATIA
  • 1. FILIP PERIŠA - Vinkovci
  • CROATIA
  • 2. NOA MOLNAR - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. ROKO RONČEVIĆ - Velebit

Kumite - Ml. učenici +38

    CROATIA
  • 1. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek
  • ROMANIA
  • 2. DENIS LENCAR - Shogunul
  • HUNGARY
  • 3. FRÁNYÓ DÁVID - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 4. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • ROMANIA
  • 5. RUSANDA DAVID - Shogunul

Kumite - Ml. učenice -28

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. PETRA DOGAN - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 5. TINA OKOVIĆ - Mladost

Kumite - Ml. učenice -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AŠČIĆ ŠEJLA - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. EVA POŽEGA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 3. LANA HUSNJAK - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 4. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. učenice -36

    SERBIA
  • 1. IRINA SABLJIĆ - Ravangrad
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA LAUŠ - ĐURĐEVAC

Kumite - Ml. učenice +36

    CROATIA
  • 1. LORENA ČORBA - ĐURĐEVAC
  • EGYPT
  • 2. NIGAR MOHAMED - King osman
  • CROATIA
  • 3. TENA VURUŠIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici -30

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. IVAN JURIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 5. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. RIJAD MRAKOVIC - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 8. VITO HULINA - VELIKA GORICA

Kumite - Učenici -34

    CROATIA
  • 1. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. FILIP GELJIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. MARINO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. NOELL ŠIROKI - Virovitica
  • CROATIA
  • 7. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 8. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • HUNGARY
  • 9. STRUBLICS BOTOND - Barcsi Városi Sportegyesület

Kumite - Učenici -38

    CROATIA
  • 1. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • HUNGARY
  • 2. BÁZING MÁTÉ - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 3. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. ERIK ĐULA - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LEON BUTKO - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 7. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 8. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 9. MARKO VUJEVIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. NOA MOLNAR - Međimurje
  • ROMANIA
  • 11. OCTAVIAN PAUL - Shogunul

Kumite - Učenici -42

    CROATIA
  • 1. DAMJAN HRKEC - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 2. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LEON VUKOJA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite - Učenici -46

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDAR NIKOLIĆ - Ravangrad
  • ROMANIA
  • 2. DONEA CLAUDIUS - Shogunul
  • CROATIA
  • 3. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. LUKA ŠKRIPIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 5. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK

Kumite - Učenici +46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI PIPAL - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 2. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIJAN MESAROV - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ANTONELA APATI - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. CHIARA MAJIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 5. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 8. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 9. MELISA ČORNOK - Shotokan - Darda
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NIKOLINA ĐAKOVIĆ - KUMITE Jajce
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. PATRICIJA JURIŠIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 12. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost

Kumite - Učenice -36

    CROATIA
  • 1. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽENITA HASIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 3. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 5. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. VANJA TOT - MURAKEN

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 4. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. BRUNA TADIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 2. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA MARTINOVIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • HUNGARY
  • 5. OTÁRTICS ENIKŐ - Barcsi Városi Sportegyesület
  • ROMANIA
  • 6. SZABO SARA - Shogunul
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TEA HADŽIHRUSTIĆ - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 8. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Učenice +44

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA HALILOVIĆ - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. PETRA LISAK - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 6. RUŽICA VUKIĆ - Max Ivankovo

Kumite - Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • SERBIA
  • 4. MARKO ĐURĐIĆ - KK BORAC 021
  • CROATIA
  • 5. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 8. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo

Kumite - Mlađi kadeti -41

    SLOVENIA
  • 1. DENIS ŠEHIČ - TRBOVLJE
  • CROATIA
  • 2. FILIP LONČAR - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • SERBIA
  • 5. MIHAJLO KRNAJAC - KK VUKOVI
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -45

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 2. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC

Kumite - Mlađi kadeti -48

    CROATIA
  • 1. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SLAVIČEK - Vinkovci
  • ROMANIA
  • 4. LALESCU LUCA - Shogunul
  • CROATIA
  • 5. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. TEO CRNOGAJ - Mladost

Kumite - Mlađi kadeti -52

    ROMANIA
  • 1. ANDREI BUTIRI - Shogunul
  • CROATIA
  • 2. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. FILIP NAĐAKOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. RAFAEL MILOVAC - Velebit
  • SERBIA
  • 8. RASTKO MIJANOVIĆ - KK VUKOVI

Kumite - Mlađi kadeti -57

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN KATIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 3. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. STEFAN JAKOVLJEVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • ROMANIA
  • 6. TIMOFTE ANDREI - Shogunul
  • CROATIA
  • 7. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti +57

    ROMANIA
  • 1. ALEXANDRU ARGHIROIU - Shogunul
  • CROATIA
  • 2. KARLO KNEŽEVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. LUKA SOKAČ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARKO MARKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • SERBIA
  • 6. MILOŠ KRNAJAC - KK VUKOVI
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA GONDI - Virovitica

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 5. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 6. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    CROATIA
  • 1. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • ROMANIA
  • 3. KELA ANDREEA - Shogunul
  • CROATIA
  • 4. MARA MATIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MIA ZETICA - Mladost
  • CROATIA
  • 7. OZANA VUJEVIĆ - Mladost

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. KLARA BAOTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 5. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 6. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA RAJNOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIHAELA VUJKOVAC - KBS "Castra" Banja Luka
  • CROATIA
  • 4. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • ROMANIA
  • 5. SARA LIPAI - Shogunul
  • CROATIA
  • 6. TARA NICOLE BONAČIĆ - Virovitica

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    CROATIA
  • 1. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANA ŽUTIĆ - BUŽIM
  • CROATIA
  • 3. KARLA BAHUN - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LEONA GULIJA - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 6. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
  • ROMANIA
  • 7. TRIPA IULIA - Shogunul

Kumite - Kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SLAVIČEK - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA

Kumite - Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 6. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. STEFAN JAKOVLJEVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • CROATIA
  • 8. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec
  • SLOVENIA
  • 9. ZAK ŠKOFLJANC - TRBOVLJE

Kumite - Kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ - ENERGIJA
  • HUNGARY
  • 2. IGRICZ IVÓ - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • SLOVENIA
  • 5. MARKO MARKULJEVIČ - TRBOVLJE
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA GONDI - Virovitica

Kumite - Kadeti -70

    CROATIA
  • 1. DOMINIK BILJAN - Koprivnica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAŠIM BEŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN BRUS - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 4. UROŠ MARKULJEVIČ - TRBOVLJE

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • HUNGARY
  • 2. GULYÁS CSABA - Barcsi Városi Sportegyesület
  • ROMANIA
  • 3. HOCOPAN CLAUDIU - Shogunul
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • ROMANIA
  • 5. SANDU RĂZVAN - Shogunul

Kumite - Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 2. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. MARIJA BUNIĆ - Shotokan - Darda
  • CROATIA
  • 5. MIA ZETICA - Mladost

Kumite - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. LEA ANDRIŠEK - ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 2. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. MELANI ČORNOK - Shotokan - Darda
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIHAELA VUJKOVAC - KBS "Castra" Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 6. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. TARA NICOLE BONAČIĆ - Virovitica

Kumite - Kadetkinje +54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDINA HADŽIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJLA PAJALIĆ - BUŽIM
  • CROATIA
  • 3. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. AZRA DAHALIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 6. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 7. KRISTINA BEŠLIĆ - ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 8. LARA HODALIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. MATEJA PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. MELINA IBRAHIMOVIĆ - KK DO - Tuzla
  • ROMANIA
  • 12. ROMOCEA DIANA - Shogunul

Kumite - Juniori -55

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDAR BOĐANAC - KK VUKOVI
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica

Kumite - Juniori -61

    SLOVENIA
  • 1. DOMEN ZIDAR - TRBOVLJE
  • SERBIA
  • 2. MILOŠ MILUTINOVIĆ - KK VUKOVI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. PAVLE DUJAKOVIĆ - ENERGIJA

Kumite - Juniori -68

    CROATIA
  • 1. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 2. PATRIK LUKAČEVIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. PAVLE KOSTIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SERGEJ VUČIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka

Kumite - Juniori -76

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DEJAN JANJIĆ - ENERGIJA
  • SERBIA
  • 2. FILIP ĆOSIĆ - KK VUKOVI
  • CROATIA
  • 3. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
  • SERBIA
  • 4. VUKAŠIN VUKOVIĆ - Ravangrad

Kumite - Juniori +76

    CROATIA
  • 1. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TOMISLAV KATIĆ - KUMITE Jajce
  • EGYPT
  • 4. YAHYA ABOUZEID - King osman

Kumite - Juniorke -48

    CROATIA
  • 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA ABDULIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 3. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Juniorke -53

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMINA ABDULIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 2. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA

Kumite - Juniorke -59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDINA HADŽIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AZRA DAHALIĆ - TUZLA - SINBRA
  • HUNGARY
  • 3. BALASSA LAURA - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 4. MATEJA PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 5. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Juniorke +59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDINA HADŽIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANJA LOLIĆ - ENERGIJA
  • ROMANIA
  • 3. FAUR NATALIA - Shogunul
  • ROMANIA
  • 4. ROMOCEA DIANA - Shogunul
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla

Kumite - Seniori -Open

    CROATIA
  • 1. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka

Kumite - Seniorke -Open

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDINA HADŽIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANJA LOLIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 3. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • CROATIA
  • 4. LAURA POKUPIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 5. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. NIKA SENJANOVIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 7. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
KATA (190)

Kata - Cicibani (9-8 kyu) -KC

    SERBIA
  • 1. LUKA ILIĆ - Ravangrad
  • CROATIA
  • 2. NIMAI KOVAČEV - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 3. SAŠA RAJKOVIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška
  • HUNGARY
  • 5. TAUSZ TAMÁS - Barcsi Városi Sportegyesület

Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. JAKOV BARTOLIĆ - ĐURĐEVAC

Kata - Cicibani (Open) -K

    EGYPT
  • 1. BADDAR MOHAMED - King osman
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC

Kata - Cicibanke (9-8 kyu) -KC

    CROATIA
  • 1. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. ANJA MESAREK - ALFA
  • CROATIA
  • 3. ISKRA RAJKOVIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 4. KATARINA RIBAR - BUSHIDO
  • SERBIA
  • 5. LARA ORBAN - Ravangrad
  • SERBIA
  • 6. LEA RICA - Ravangrad
  • CROATIA
  • 7. LORENA HALUDEK - KK KIK
  • HUNGARY
  • 8. TÓTH LILIÁNA - Barcsi Városi Sportegyesület

Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. PETRA GAŠPARAC - ĐURĐEVAC

Kata - Cicibanke (Open) -K

    CROATIA
  • 1. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 3. PAULA ŠVIGLIN - ALFA
  • EGYPT
  • 4. RAMA GABALLA - King osman

Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DOMAGOJ VUK - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL KLEN - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 3. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • HUNGARY
  • 4. KOVÁCS BALÁZS - Barcsi Városi Sportegyesület
  • SERBIA
  • 5. KRISTIJAN KOVAČEVIĆ - Ravangrad
  • CROATIA
  • 6. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. SANDRO KEĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. STJEPAN BARTOLIĆ - ĐURĐEVAC

Kata - Ml. učenici (9-6 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 2. LEO POTURICA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 3. NOA BABIĆ TOMIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 6. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TOMA FRANČIĆ - MURAKEN

Kata - Ml. učenici (Open) -K

    CROATIA
  • 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • ROMANIA
  • 3. DENIS LENCAR - Shogunul
  • ROMANIA
  • 4. DONEA CLAUDIUS - Shogunul
  • CROATIA
  • 5. MATEO FODER - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. NOA GALAUER HORVAT - ZEN LUDBREG
  • ROMANIA
  • 7. RUSANDA DAVID - Shogunul

Kata - Ml. učenice (9-8 kyu) -KC

    SERBIA
  • 1. ANJA LOKNAR - Ravangrad
  • CROATIA
  • 2. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. KATARINA RIBAR - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. LANA HEČIMOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 8. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak

Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. KARLA MEZGA - ZEN LUDBREG
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA BLAŽAK - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. NIVES BANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. PAULA ŠVIGLIN - ALFA
  • CROATIA
  • 6. PETRA DOGAN - Max Ivankovo

Kata - Ml. učenice (Open) -K

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. EMA DRAVEC - Pitomača
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. FRANKA MAKVIĆ - Pitomača
  • CROATIA
  • 5. LARA GUDELJ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 6. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 7. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 8. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet

Kata - Učenici (9-8 kyu) -KC

    CROATIA
  • 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ MILIČEVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 3. FILIP TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
  • ROMANIA
  • 4. OCTAVIAN PAUL - Shogunul
  • CROATIA
  • 5. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Učenici (9-5 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. LEO ŠOBAK - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 6. TIN KOSEC - ZEN LUDBREG

Kata - Učenici (Open) -K

    CROATIA
  • 1. FILIP GOLUBIĆ - MURAKEN
  • CROATIA
  • 2. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ERAK - Virovitica

Kata - Učenice (9-8 kyu) -KC

    CROATIA
  • 1. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SERBIA
  • 2. MIHAELA RICA - Ravangrad

Kata - Učenice (9-5 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. ANAMARI MEŠNJAK - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 2. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ERIKA GRABOVAC - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. JANA AUGUSTIĆ - MURAKEN
  • CROATIA
  • 5. KORNELIJA BOŽIĆ - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 6. LANA KRILJ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 7. LANA POTURICA - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 9. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 10. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 11. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 12. SARA HABAN - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 13. TENA TRATNJAK - Pitomača

Kata - Učenice (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA BARIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 2. BELA BALAŠ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 3. DORA GERIĆ - ZEN LUDBREG
  • CROATIA
  • 4. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 5. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DŽENITA HASIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 7. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 8. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 9. TEA BRINC - Koprivnica
  • CROATIA
  • 10. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 11. VANJA TOT - MURAKEN

Kata - Ml. kadeti (9-8 kyu) -KC

    CROATIA
  • 1. FILIP TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 2. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • SERBIA
  • 3. NIKOLA ZEJAK - Ravangrad

Kata - Ml. kadeti (9-5 kyu) -KB

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DORIAN LEKIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 2. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 3. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
  • SERBIA
  • 4. PETAR RUKAVINA - Ravangrad

Kata - Ml. kadeti (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ANTONIO RELIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DORIAN LEKIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 6. ILAJ MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 7. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
  • ROMANIA
  • 8. LALESCU LUCA - Shogunul
  • CROATIA
  • 9. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 10. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 11. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 12. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
  • ROMANIA
  • 13. TIMOFTE ANDREI - Shogunul

Kata - Ml. kadetkinje (9-8 kyu) -KC

    CROATIA
  • 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. GLORIA KRIŽAJ - BELI MANASTIR 98
  • SERBIA
  • 3. KORNELIA KRUŠKOVIĆ - Ravangrad
  • CROATIA
  • 4. NIKA FESTETICS DE TOLNA - Hrvatski sokol Osijek

Kata - Ml. kadetkinje (9-5 kyu) -KB

    CROATIA
  • 1. DORA KIRIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • ROMANIA
  • 3. KELA ANDREEA - Shogunul
  • CROATIA
  • 4. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
  • ROMANIA
  • 5. SZABO SARA - Shogunul

Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K

    MONTENEGRO
  • 1. ELENA VEMIĆ - POTOCI
  • CROATIA
  • 2. EMA TRATNJAK - Pitomača
  • CROATIA
  • 3. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. JOSIPA KATALENIĆ - MURAKEN
  • CROATIA
  • 6. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. KRSNIK NIKA - ALFA
  • CROATIA
  • 9. LEONA HUSTIĆ - Pitomača
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 12. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
  • CROATIA
  • 13. MARTINA SEKULIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 14. NIKA MALTARIĆ - MURAKEN
  • ROMANIA
  • 15. TRIPA IULIA - Shogunul

Kata - Kadeti (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. KARLO KALANJ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI

Kata - Kadetkinje (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ANA HARAMBAŠA - ZEN LUDBREG
  • CROATIA
  • 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
  • CROATIA
  • 7. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 8. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 9. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • MONTENEGRO
  • 10. NATAŠA DŽUVER - POTOCI
  • CROATIA
  • 11. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Juniori (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DEJAN JANJIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 3. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Juniorke (Open) -K

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 4. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Seniori (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. DAVOR MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 3. MAKS LUKA ŠENJUG - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 5. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV KRALJEV - Mars Zagreb

Kata - Seniorke (Open) -K

    CROATIA
  • 1. ALBERTA NALETINA - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. SARA MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. TEA JAHIĆ - ĐAKOVO
KATA TIM (15)

Kata tim - Ml. učenici -K-T

    CROATIA
  • 1. ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 2. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

Kata tim - Ml. učenice -K-T

Kata tim - Učenici -K-T

Kata tim - Učenice -K-T

    CROATIA
  • 1. KATA TIM - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 2. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

Kata tim - Ml. kadeti -K-T

    CROATIA
  • 1. MLAĐI KADETI KONDURA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB

Kata tim - Ml. kadetkinje -K-T

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. KATA TIM - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 4. KATA TEAM MURAKEN - MURAKEN
  • CROATIA
  • 5. PITOMAČA KATA TEAM - Pitomača
  • CROATIA
  • 6. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

Kata tim - Juniori -K-T

    CROATIA
  • 1. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI

Kata tim - Juniorke -K-T

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata tim - Seniori -K-T

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB MARS KATA TEAM - Mars Zagreb

Kata tim - Seniorke -K-T

KATA DISABLED COMPETITORS (4)

Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)

    CROATIA
  • 1. IVICA VUKOVIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
  • CROATIA
  • 2. MIROSLAV RAKIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA

Osobe s ment. porem (muški) (PP2)

    CROATIA
  • 1. STIPE BARIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 2. TOMA MATIJEVIĆ - ALFA

Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)

Osobe u inv. kolicima (žene) (PP4)

Osobe s ment. porem (žene) (PP5)

Slabovidni i slijepi (žene) (PP6)