Odabrano natjecanje: 20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (301)

Kumite - Cicibani 6,7 g. -26

    CROATIA
  • 1. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. FILIP STOJKOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. LUKA KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 4. MARKO JEVAK - ALFA
  • CROATIA
  • 5. MARKO ŠANČIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. NATKO ĆUK CAVRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TIN BANOVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Cicibani 6,7 g. +26

    CROATIA
  • 1. ANDREI DOLIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. BARTOL KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. PETAR SILOVSKI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN HODAK - JASTREB

Kumite - Cicibanke 6,7 g. -24

    CROATIA
  • 1. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. VITA KAJTNA - STUDENT

Kumite - Cicibanke 6,7 g. +24

    CROATIA
  • 1. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26

    CROATIA
  • 1. ANTE PRIMORAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. BORNA JAN FEGES - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. ČERNI LUKA - ALFA
  • CROATIA
  • 4. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. MARKO VATAVUK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30

    CROATIA
  • 1. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. FILIP VLAIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. LUKA IDŽANOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. LUKA ZVONAR - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34

    CROATIA
  • 1. JAKOV UDOVČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
  • CROATIA
  • 3. MARKO KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 4. MARKO VOLENIK - STIJENA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38

    CROATIA
  • 1. JONATHAN DUBRAVČIĆ - KAPTOL

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38

    CROATIA
  • 1. FILIP HRŠAK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. TIN IVANKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. VITALI IVAN STOJKOVIĆ - JASTREB

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. MIA ČUNČIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. NIKA BUDINSKI - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. TINA OKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 7. VITA KAJTNA - STUDENT

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32

    CROATIA
  • 1. ANA BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 2. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 3. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. NIKA BRNJANAC - STUDENT
  • CROATIA
  • 5. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LOJIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. NIKA ČABAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. UNA FLEKOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36

    CROATIA
  • 1. ANA VUKSAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Učenici 10,11 g. -30

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. TIN SVINJARIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. VITO HULINA - VELIKA GORICA

Kumite - Učenici 10,11 g. -34

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. LUKA PIŠONIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 7. MARJANOVIĆ NIKOLA - ALFA
  • CROATIA
  • 8. MARKO KODRNJA - ALFA
  • CROATIA
  • 9. MARKO VOLENIK - STIJENA
  • CROATIA
  • 10. MARKO VRDOLJAK - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 11. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 12. NIKO TOMLJANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 13. TOMO SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Učenici 10,11 g. -38

    CROATIA
  • 1. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. ERIK ĐULA - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. FILIP ŠVIGLIN - ALFA
  • CROATIA
  • 5. FILIP ŽUČKO - Bregana
  • CROATIA
  • 6. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA SUŠA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 8. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. ŠIMUN SOKOL - ALFA

Kumite - Učenici 10,11 g. -42

    CROATIA
  • 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. DAVID FILIPOVIC - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. KARLO BUKVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA KOS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. LUKA LUKAČIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. MATEJ BOŽIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 8. MATEJ ČARAKOVAC - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE

Kumite - Učenici 10,11 g. -46

    CROATIA
  • 1. JAN MLINAC - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL MUCIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 3. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 4. NOEL JEROMIĆ - VELIKA GORICA

Kumite - Učenici 10,11 g. +46

Kumite - Učenice 10.11 g. -32

    CROATIA
  • 1. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 3. LEA GRGUREVIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 4. MARA GUSIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MARTINA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 6. MATEA STRUGAR - ALFA
  • CROATIA
  • 7. NIKA ZORKO - Bregana
  • CROATIA
  • 8. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 10. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 11. VITA KUČAN - VELIKA GORICA

Kumite - Učenice 10.11 g. -36

    CROATIA
  • 1. FRANKA HORVAT - KAPTOL
  • CROATIA
  • 2. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LORENA RADIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. NIKA MIROSAVLJEVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. STEFANI JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 8. TEA KAVAN GREGURIC - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. TONI MEĐIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Učenice 10.11 g. -40

    CROATIA
  • 1. EMILIJA MUSTAFIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. RAFAELA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. TINA KOS - Bregana

Kumite - Učenice 10.11 g. -44

    CROATIA
  • 1. DORA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 2. ELIANA BELJO - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. KATARINA POŠTA - Tempo
  • CROATIA
  • 4. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. KATJA MILAŠIN - ALFA
  • CROATIA
  • 6. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL

Kumite - Učenice 10.11 g. +44

    CROATIA
  • 1. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. KIARA SUMPOR - Tempo
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. MIA LOVREKOVIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 6. VIKTORIJA PERIĆ - ALFA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. JAKOV ŠIMUNIĆ - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 4. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41

    CROATIA
  • 1. ERIK ĐULA - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE ŠULEK - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 3. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. MATIJA VOLENIK - STIJENA
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 9. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MARTIN SERDAR - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48

    CROATIA
  • 1. LEON ŠANČIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. MIŠEL PAĐAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. SVEN SLAVULJ - STIJENA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52

    CROATIA
  • 1. ANDRO DESPOT - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 3. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. PAVAO CIBAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. FILIP CVETKO - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. IVAN GARAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 4. JAKOV KUPINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57

    CROATIA
  • 1. AXEL DUBRAVČIĆ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ŠPILEK - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 5. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. ZORAN ZORIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40

    CROATIA
  • 1. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LEA GRGUREVIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. LORENA RADIĆ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. RAFAELA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
  • CROATIA
  • 10. TONJA ZRNIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 11. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 12. VITA KUČAN - VELIKA GORICA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45

    CROATIA
  • 1. BRUNA TADIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 3. KATARINA SKENDEROVIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 4. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 5. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. MARINA JANKOVIĆ - SUSEDGRAD

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55

    CROATIA
  • 1. DORA PETRA LJUBIČIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 2. EVA HERNAUT - Tempo
  • CROATIA
  • 3. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. NIKOL SEVEREC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. TINA LUKAČIĆ - FOKUS

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. IVONA SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 4. KAREN MABEL MARČETA - STIJENA
  • CROATIA
  • 5. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52

    CROATIA
  • 1. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. SAŠA SLADOJEVIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 5. VITO JURIĆ - VELIKA GORICA

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 4. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. STIPE RUKAVINA - JASTREB

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63

    CROATIA
  • 1. BORNA STANIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 2. DARIO GRUDEN - Tempo
  • CROATIA
  • 3. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. LEON DRAGOVIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 5. MARKO VRHOVSKI - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. PETAR STANIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 7. PETAR ŽUČKO - Bregana

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70

    CROATIA
  • 1. AXEL DUBRAVČIĆ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70

    CROATIA
  • 1. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. MARIN ĆOSIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. RONALD JAHAJ - Princ
  • CROATIA
  • 5. TONI BOTICA - Princ

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54

    CROATIA
  • 1. DORA PETRA LJUBIČIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
  • CROATIA
  • 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 8. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 10. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 3. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. IVONA SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 7. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 8. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA BUNČIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 11. NIKOLINA ŠPILEK - OMEGA
  • CROATIA
  • 12. PETRA MARTINJAK - STIJENA
  • CROATIA
  • 13. SARA BENIĆ - ALFA

Kumite - Juniori 16,17 g. -55

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. SAŠA SLADOJEVIĆ - KK Stenjevec

Kumite - Juniori 16,17 g. -61

    CROATIA
  • 1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. LEON DRAGOVIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 3. MARKO VRHOVSKI - STIJENA
  • CROATIA
  • 4. MATEJ BRAJE - JASTREB

Kumite - Juniori 16,17 g. -68

    CROATIA
  • 1. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC

Kumite - Juniori 16,17 g. -76

    CROATIA
  • 1. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. LEON TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC

Kumite - Juniori 16,17 g. +76

    CROATIA
  • 1. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MARIN ĆOSIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA

Kumite - Juniorke 16,17 g. -48

    CROATIA
  • 1. DOROTEA MILAŠIN - ALFA
  • CROATIA
  • 2. LARA WEISMANN - Bregana

Kumite - Juniorke 16,17 g. -53

    CROATIA
  • 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA ŠOLJIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 6. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Juniorke 16,17 g. -59

    CROATIA
  • 1. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 3. LUNA WEISMANN - Bregana
  • CROATIA
  • 4. PETRA MARTINJAK - STIJENA
  • CROATIA
  • 5. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. SARA BENIĆ - ALFA

Kumite - Juniorke 16,17 g. +59

    CROATIA
  • 1. LUCIJA HODAK - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
KATA (158)

Kata - Cicibani

    CROATIA
  • 1. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. KARLO BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 4. KARLO HOSTIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 5. MATEO ĆAVAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 6. PETAR SILOVSKI - BUSHIDO

Kata - Cicibani B

    CROATIA
  • 1. AARNAV LAWANYA - Tempo
  • CROATIA
  • 2. BLAŽ JURLINA - KAPTOL
  • CROATIA
  • 3. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. LEON SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 7. NIKO KURTI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kata -Cicibanke

    CROATIA
  • 1. EMMA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 4. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Cicibanke B

    CROATIA
  • 1. ANJA MARIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. DORA TREMAC - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. JELENA KLANFAR - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. KATARINA RIBAR - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. KIM KUKEC - KK KIK
  • CROATIA
  • 6. LORENA HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 7. NIKA PANDUR - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 8. NINA KINCL - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 9. PETRA GAŠPARAC - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 10. PETRA VUKOVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 11. TAŠA MILJANOVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 12. VERONIKA LISAC - KK KIK

Kata - Mlađi učenici A

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. MANUEL VEDRIŠ - Delta

Kata - Mlađi učenici B

    CROATIA
  • 1. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 2. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. LUKA KLANFAR - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. LUKA ŠUPER - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 5. PATRIK PRESEĆAN - KK KIK
  • CROATIA
  • 6. PETAR LAZIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. RAFAEL BARAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 8. ROKO MIRI - Tempo

Kata - Mlađe učenice A

    CROATIA
  • 1. ANA BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 5. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 6. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. MIHAELA PTIČAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 8. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. VITA ČANKOVIĆ - Polet

Kata - Mlađe učenice B

    CROATIA
  • 1. EMMA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. EVA BOROVIČKA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. JELENA ŠIŠIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 8. MAGDALENA VIŠIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 9. MAŠA KAVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 10. MATEA LAZIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 11. NICOLE MARKOVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 12. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 13. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 14. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 15. SARA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 16. VIDA CRNKOVIĆ - BUSHIDO

Kata - Učenici A

    CROATIA
  • 1. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 3. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 4. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 5. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. VITO KRSNIK - ALFA

Kata - Učenici B

    CROATIA
  • 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. IAN POSAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 6. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 7. MARTIN GALINEC - KAPTOL
  • CROATIA
  • 8. MATIJAS IDŽANOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 9. PATRIK PELD - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 10. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. TADIJA VINKO JURLINA - KAPTOL

Kata - Učenice A

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. KARLA MANDIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. MARTINA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 5. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 7. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Kata - Učenice B

    CROATIA
  • 1. ALMA HARBAŠ - Tempo
  • CROATIA
  • 2. EMA BREZARIĆ - Zagreb
  • CROATIA
  • 3. HELENA STRELEC - Tempo
  • CROATIA
  • 4. KATARINA POŠTA - Tempo
  • CROATIA
  • 5. KIARA SUMPOR - Tempo
  • CROATIA
  • 6. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 9. LORENA IVANČIĆ - Zagreb
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA SALOPEK - Tempo
  • CROATIA
  • 11. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 12. STEFANI JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 13. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 14. UNA MILJANOVIĆ - BUSHIDO

Kata - Mlađi kadeti A

    CROATIA
  • 1. EMANUEL BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 2. LEON VLADIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 3. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 5. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 6. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 7. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR

Kata - Mlađi kadeti B

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN GANZA - Tempo
  • CROATIA
  • 2. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LOVRE GRUBIŠIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MARTIN GALINEC - KAPTOL
  • CROATIA
  • 5. MIHOVIL KORČANIN - Zagreb
  • CROATIA
  • 6. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 7. ROKO ČULJAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Mlađe kadetkinje A

    CROATIA
  • 1. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. KRSNIK NIKA - ALFA
  • CROATIA
  • 8. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 9. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 12. PETRA DAMIŠ - OMEGA

Kata - Mlađe kadetkinje B

    CROATIA
  • 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. DORA KIRIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. HELENA ČULO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 4. KATARINA KORČANIN - Zagreb
  • CROATIA
  • 5. MARIJA ČULJAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. SIMONA SZEL - SAMOBOR

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. JOSIP KEČA - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
  • CROATIA
  • 4. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Polet

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 5. KLARA BRAJA - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. PAULA JUG - OMEGA

Kata - Juniori

    CROATIA
  • 1. IVAN BERNARD RIBIĆ - Zagreb
  • CROATIA
  • 2. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. LOVRO CICVARA - Polet
  • CROATIA
  • 4. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 5. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Polet

Kata - Juniorke

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. IVANA RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 3. KLARA BRAJA - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. NIKA JELEN - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. PAULA JUG - OMEGA