Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KK Grobničan
7
1.
6
1.
13
4
0
1
1.
2.
Max Ivankovo
4
2.
1
6.
5
0
1
3
2.
3.
Slavonski Brod
4
2.
0
9.
4
1
0
1
3.
4.
ĐURĐEVAC
2
5.
2
3.
4
0
1
2
4.
5.
PODRAVSKI SOKOL
0
10.
3
2.
3
1
0
0
5.
6.
Virovitica
3
4.
0
9.
3
1
0
0
5.
7.
KK " Winner" Tuzla
2
5.
1
6.
3
0
1
1
7.
8.
OPATIJA
2
5.
1
6.
3
0
1
1
7.
9.
GLOBUS Čakovec
0
10.
2
3.
2
0
1
0
9.
10.
SAMOBOR
0
10.
2
3.
2
0
1
0
9.
11.
Vukovar`91
2
5.
0
9.
2
0
1
0
9.
12.
Beogradski karate saveza
1
9.
0
9.
1
0
0
1
12.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
GLOBUS Čakovec
7
1.
3
3.
10
1
3
1
1.
2.
IVANEC
0
16.
7
1.
7
1
2
0
2.
3.
Slavonski Brod
3
5.
4
2.
7
1
0
4
3.
4.
KK " Winner" Tuzla
3
5.
3
3.
6
2
0
0
4.
5.
Shotokan - Darda
5
3.
1
10.
6
1
1
1
5.
6.
KS USK BIH
6
2.
0
15.
6
1
1
1
5.
7.
SAMOBOR
4
4.
0
15.
4
0
1
2
7.
8.
ĐURĐEVAC
0
16.
3
3.
3
1
0
0
8.
9.
SUSEDGRAD
0
16.
3
3.
3
1
0
0
8.
10.
Slovak Karate Union
3
5.
0
15.
3
1
0
0
8.
11.
Slovak National Team
3
5.
0
15.
3
1
0
0
8.
12.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
1
10.
2
7.
3
0
1
1
12.
13.
Beogradski karate saveza
1
10.
2
7.
3
0
0
3
13.
14.
Vukovar`91
0
16.
2
7.
2
0
1
0
14.
15.
LJUBUŠKI
2
9.
0
15.
2
0
1
0
14.
16.
Max Ivankovo
1
10.
1
10.
2
0
0
2
16.
17.
KK Grobničan
1
10.
0
15.
1
0
0
1
17.
18.
KRK CROATIA
1
10.
0
15.
1
0
0
1
17.
19.
OPATIJA
1
10.
0
15.
1
0
0
1
17.
20.
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
0
16.
1
10.
1
0
0
1
17.
21.
OBI Kaštela
0
16.
1
10.
1
0
0
1
17.
22.
PORTO TOLERO
0
16.
1
10.
1
0
0
1
17.
23.
KK DO - Tuzla
0
16.
0
15.
0
0
0
0
23.
24.
SLOBODA
0
16.
0
15.
0
0
0
0
23.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Beogradski karate saveza
8
1.
2
8.
10
2
2
0
1.
2.
KK " Winner" Tuzla
3
5.
5
1.
8
0
2
4
2.
3.
SAMOBOR
4
4.
3
3.
7
1
1
2
3.
4.
GLOBUS Čakovec
6
2.
1
10.
7
1
1
2
3.
5.
KK JADRAN
3
5.
3
3.
6
2
0
0
5.
6.
Mladost
3
5.
3
3.
6
1
1
1
6.
7.
Slovak Karate Union
5
3.
0
15.
5
0
2
1
7.
8.
OBI Kaštela
3
5.
1
10.
4
1
0
1
8.
9.
PORTO TOLERO
0
15.
4
2.
4
1
0
1
8.
10.
ĐURĐEVAC
0
15.
3
3.
3
1
0
0
10.
11.
SPORTSLIFE
0
15.
3
3.
3
1
0
0
10.
12.
SLOBODA
3
5.
0
15.
3
1
0
0
10.
13.
FORTITER (Kaštela)
3
5.
0
15.
3
0
1
1
13.
14.
Max Ivankovo
2
11.
1
10.
3
0
0
3
14.
15.
OPATIJA
2
11.
1
10.
3
0
0
3
14.
16.
KRK CROATIA
0
15.
2
8.
2
0
1
0
16.
17.
Shotokan - Darda
2
11.
0
15.
2
0
1
0
16.
18.
Virovitica
0
15.
1
10.
1
0
0
1
18.
19.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1
14.
0
15.
1
0
0
1
18.
20.
IVANEC
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
21.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
22.
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
23.
KS USK BIH
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
24.
Slavonski Brod
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
25.
Vukovar`91
0
15.
0
15.
0
0
0
0
20.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
VELIKA GORICA
7
1.
0
10.
7
2
0
1
1.
2.
Slovak Karate Union
6
2.
0
10.
6
2
0
0
2.
3.
Beogradski karate saveza
2
5.
4
1.
6
1
0
3
3.
4.
Slavonski Brod
5
3.
0
10.
5
1
1
0
4.
5.
TUZLA
1
10.
3
2.
4
1
0
1
5.
6.
Mladost
2
5.
2
5.
4
0
1
2
6.
7.
GLOBUS Čakovec
0
13.
3
2.
3
1
0
0
7.
8.
SPORTSLIFE
3
4.
0
10.
3
0
1
1
8.
9.
PORTO TOLERO
0
13.
3
2.
3
0
1
1
8.
10.
KK " Winner" Tuzla
2
5.
0
10.
2
0
1
0
10.
11.
LJUBUŠKI
2
5.
0
10.
2
0
1
0
10.
12.
OBI Kaštela
2
5.
0
10.
2
0
1
0
10.
13.
VIKTORIA
0
13.
2
5.
2
0
1
0
10.
14.
IPON ZAGREB
0
13.
1
7.
1
0
0
1
14.
15.
KK JADRAN
0
13.
1
7.
1
0
0
1
14.
16.
KS USK BIH
0
13.
1
7.
1
0
0
1
14.
17.
OPATIJA
1
10.
0
10.
1
0
0
1
14.
18.
SLOBODA
1
10.
0
10.
1
0
0
1
14.
19.
KAPTOL
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
20.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
21.
Karate klub Esseker
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
22.
KK DO - Tuzla
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
23.
KRK CROATIA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
24.
Metal - Jurdani
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
25.
SAMOBOR
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
26.
Vukovar`91
0
13.
0
10.
0
0
0
0
19.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
VELIKA GORICA
9
1.
0
11.
9
2
1
1
1.
2.
TUZLA
1
7.
5
1.
6
1
1
1
2.
3.
Slavonski Brod
5
2.
1
8.
6
0
2
2
3.
4.
IPON ZAGREB
5
2.
0
11.
5
1
1
0
4.
5.
Beogradski karate saveza
5
2.
0
11.
5
1
0
2
5.
6.
Slovak Karate Union
4
5.
0
11.
4
1
0
1
6.
7.
FORTITER (Kaštela)
0
12.
3
2.
3
1
0
0
7.
8.
GLOBUS Čakovec
0
12.
3
2.
3
1
0
0
7.
9.
Virovitica
0
12.
3
2.
3
1
0
0
7.
10.
KRK CROATIA
0
12.
3
2.
3
0
1
1
10.
11.
Mladost
2
6.
1
8.
3
0
1
1
10.
12.
KK JADRAN
0
12.
2
6.
2
0
1
0
12.
13.
Max Ivankovo
0
12.
2
6.
2
0
1
0
12.
14.
Hercegovina-Zagreb
1
7.
0
11.
1
0
0
1
14.
15.
Karate klub Esseker
1
7.
0
11.
1
0
0
1
14.
16.
SAMOBOR
1
7.
0
11.
1
0
0
1
14.
17.
SPORTSLIFE
1
7.
0
11.
1
0
0
1
14.
18.
IVANEC
0
12.
1
8.
1
0
0
1
14.
19.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
0
12.
0
11.
0
0
0
0
19.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Hercegovina-Zagreb
9
1.
0
7.
9
3
0
0
1.
2.
KK " Winner" Tuzla
6
3.
2
4.
8
1
2
1
2.
3.
Slavonski Brod
7
2.
0
7.
7
1
2
0
3.
4.
Beogradski karate saveza
0
10.
3
1.
3
1
0
0
4.
5.
FORTITER (Kaštela)
0
10.
3
1.
3
1
0
0
4.
6.
KRK CROATIA
2
4.
1
5.
3
0
1
1
6.
7.
TUZLA
0
10.
3
1.
3
0
1
1
6.
8.
Karate klub Esseker
2
4.
0
7.
2
0
1
0
8.
9.
SLOBODA
2
4.
0
7.
2
0
0
2
9.
10.
ZAMET
1
7.
1
5.
2
0
0
2
9.
11.
Mladost
1
7.
0
7.
1
0
0
1
11.
12.
Slovak Karate Union
1
7.
0
7.
1
0
0
1
11.