Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
23rd Memory karate cup Slavnoski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MILOŠ MIĆIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YBOYS-6,7 (O1)
2
2
0
0
0
2.
KARLO GLAVAŠ
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YBOYS-6,7 (O1)
2
1
0
0
0
3.
DŽENAN JAŠAREVIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YBOYS-6,7 (O1)
1
0
0
0
0
4.
MARIN MRKONJIĆ
BUSHIDO
KATA-YBOYS-6,7 (O1)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA DRAGIČEVIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YGIRLS-8,9 (P1)
2
2
0
0
0
2.
EMA JAHIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YGIRLS-8,9 (P1)
1
0
0
0
0
3.
LANA KRILJ
Nova Gradiška
KATA-YGIRLS-8,9 (P1)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ARSLAN DIZDAREVIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-YBOYS-89 (O2)
2
2
0
0
0
2.
FRAN SELIGMAN
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YBOYS-89 (O2)
2
1
0
0
0
3.
IVANO BAJRAK
Vukovar`91
KATA-YBOYS-89 (O2)
1
0
0
0
0
4.
TIBOR VASKRSIĆ
Vukovar`91
KATA-YBOYS-89 (O2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATIA ŠEGAVČIĆ
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YGIRLS-89 (P2)
3
3
0
0
0
2.
IMANA DURDŽIĆ
KS USK BIH
KATA-YGIRLS-89 (P2)
3
2
0
0
0
3.
RITA MUSTAPIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89 (P2)
3
2
0
0
0
4.
TAMARA DIMITRIJEVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YGIRLS-89 (P2)
3
2
0
0
0
5.
EMA TOMIĆ
Vukovar`91
KATA-YGIRLS-89 (P2)
2
0
0
0
0
6.
KARLA JURIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89 (P2)
2
0
0
0
0
7.
IVA STOJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YGIRLS-89 (P2)
1
0
0
0
0
8.
MILA PRVULOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89 (P2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAEL BASAR
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
4
0
0
0
2.
KARLO GLAVAŠ
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YBOYS-89-OG (R2)
2
2
0
0
0
3.
ARMIN MEHANOVIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
3
0
0
0
4.
JAN SVOBODA
Karate klub Esseker
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
3
0
0
0
5.
YOUNIS YASIN
Vukovar`91
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
3
0
0
0
6.
FILIP KOČIŠ
BELI MANASTIR 98
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
2
0
0
0
7.
LUKA ŽGELA
Max Ivankovo
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
4
2
0
0
0
8.
ARSLAN DIZDAREVIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-YBOYS-89-OG (R2)
2
1
0
0
0
9.
KARLO BJELOVUK
BUSHIDO
KATA-YBOYS-89-OG (R2)
2
1
0
0
0
10.
MIHAEL CRNKOVIĆ
SISAK
KATA-YBOYS-89-OG (R2)
2
1
0
0
0
11.
IVAN MARTINKO
BELI MANASTIR 98
KATA-YBOYS-89-WY (R1), KATA-YBOYS-89-OG (R2)
2
0
0
0
0
12.
LOVRO GLAVAŠIĆ
Karate Akademija Osijek
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
2
0
0
0
0
13.
LUKA ŠKRIPIĆ
Karate Akademija Osijek
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
2
0
0
0
0
14.
LUKA SAMAC
Slavonski Brod
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
1
0
0
0
0
15.
MAID BEKIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YBOYS-89-OG (R2)
1
0
0
0
0
16.
MARKO BARUNČIĆ
Max Ivankovo
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
1
0
0
0
0
17.
MATEO MARKOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
1
0
0
0
0
18.
NATKO MAKOVIČIĆ
Nova Gradiška
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
1
0
0
0
0
19.
TOMISLAV GALIĆ
Max Ivankovo
KATA-YBOYS-89-WY (R1)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMA ALŠIĆ
Hrvatski sokol Osijek
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
3
3
0
0
0
2.
RITA MUSTAPIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
3
3
0
0
0
3.
MARTINA SEKULIĆ
Karate klub Esseker
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
4
3
0
0
0
4.
LUCIJA VARAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
3
2
0
0
0
5.
MERIMA BRKOVIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
3
2
0
0
0
6.
RUŽA IVELJ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
3
2
0
0
0
7.
DŽENITA HASIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
2
1
0
0
0
8.
SARA HABAN
Max Ivankovo
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
2
1
0
0
0
9.
LARA ŽGELA
Max Ivankovo
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
3
1
0
0
0
10.
MILA PRVULOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
3
1
0
0
0
11.
KARLA JURIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
2
0
0
0
0
12.
NADA MRKONJA
Max Ivankovo
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
2
0
0
0
0
13.
EMINA KADRIBAŠIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
1
0
0
0
0
14.
LANA KRILJ
Nova Gradiška
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
1
0
0
0
0
15.
LUNA KATALINIĆ
BELI MANASTIR 98
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
1
0
0
0
0
16.
NAĐA DRAGAŠ
BELI MANASTIR 98
KATA-YGIRLS-89-WY (S1)
1
0
0
0
0
17.
VERONIKA ČENGIĆ
Slavonski Brod
KATA-YGIRLS-89-OG (S2)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEMANJA MIĆIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-BOYS (O3)
3
3
0
0
0
2.
ILAJ MACURA
Vukovar`91
KATA-BOYS (O3)
2
1
0
0
0
3.
KARLO JUKIĆ
Vukovar`91
KATA-BOYS (O3)
2
1
0
0
0
4.
DEMIR JAMAKOVIC
SLOBODA
KATA-BOYS (O3)
2
0
0
0
0
5.
AMAR SALKANOVIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-BOYS (O3)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATIA ŠEGAVČIĆ
Hrvatski sokol Osijek
KATA-GIRLS (P3)
4
4
0
0
0
2.
ANJA STOJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-GIRLS (P3)
3
2
0
0
0
3.
ASJA ŠTALMAJER
Vukovar`91
KATA-GIRLS (P3)
3
2
0
0
0
4.
ENA HALUPA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS (P3)
2
1
0
0
0
5.
MINA RISTIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-GIRLS (P3)
2
1
0
0
0
6.
VALENTINA MIHAJLOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-GIRLS (P3)
2
1
0
0
0
7.
HANA MAROUF
Beogradski karate saveza
KATA-GIRLS (P3)
3
1
0
0
0
8.
IVKA HODAK
Slavonski Brod
KATA-GIRLS (P3)
3
1
0
0
0
9.
EMINA HURIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-GIRLS (P3)
2
0
0
0
0
10.
EMILI STEGNJAJA
Beogradski karate saveza
KATA-GIRLS (P3)
1
0
0
0
0
11.
PETRA NEDELJKO
Međimurje
KATA-GIRLS (P3)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRAN SELIGMAN
Hrvatski sokol Osijek
KATA-BOYS-OG (R4)
3
3
0
0
0
2.
KARLO BJELOVUK
BUSHIDO
KATA-BOYS-WY (R3)
2
2
0
0
0
3.
ELMEDIN MEHANOVIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-BOYS-OG (R4)
3
2
0
0
0
4.
LUKA LOVRIĆ
VIKTORIA
KATA-BOYS-OG (R4)
3
2
0
0
0
5.
VITTO FURUNDŽIJA
Vukovar`91
KATA-BOYS-OG (R4)
3
2
0
0
0
6.
DARIO FARKAŠ
BELI MANASTIR 98
KATA-BOYS-OG (R4)
2
1
0
0
0
7.
LEON RABBI
BELI MANASTIR 98
KATA-BOYS-WY (R3), KATA-BOYS-OG (R4)
3
1
0
0
0
8.
DOMAGOJ ROŠKO
Vukovar`91
KATA-BOYS-OG (R4)
2
0
0
0
0
9.
MATEJ TADIJANOV
BELI MANASTIR 98
KATA-BOYS-OG (R4)
2
0
0
0
0
10.
ANTONIO BIONDIĆ
Slavonski Brod
KATA-BOYS-WY (R3)
1
0
0
0
0
11.
JOSIP PERKOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-BOYS-WY (R3)
1
0
0
0
0
12.
OZREN MALINIĆ
BELI MANASTIR 98
KATA-BOYS-OG (R4)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS-OG (S4)
3
3
0
0
0
2.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS-WY (S3)
1
1
0
0
0
3.
MAJA JAHIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-GIRLS-OG (S4)
4
3
0
0
0
4.
DOROTEA PLAVŠIĆ
Vukovar`91
KATA-GIRLS-OG (S4)
3
2
0
0
0
5.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS-OG (S4)
3
2
0
0
0
6.
AJLA BOŠNJIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-GIRLS-OG (S4)
3
1
0
0
0
7.
ASJA MEVKIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-GIRLS-OG (S4)
2
0
0
0
0
8.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS-OG (S4)
1
0
0
0
0
9.
DOROTEA LEMUND
BELI MANASTIR 98
KATA-GIRLS-OG (S4)
1
0
0
0
0
10.
IVA KATALINIĆ
BELI MANASTIR 98
KATA-GIRLS-OG (S4)
1
0
0
0
0
11.
LUCIJA PERKOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-GIRLS-WY (S3)
1
0
0
0
0
12.
VALENTINA MIHAJLOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-GIRLS-OG (S4)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SENAID VELADZIC
KS USK BIH
KATA-YCAD-M (O4)
3
3
0
0
0
2.
LUKA CRNKOVIĆ
SISAK
KATA-YCAD-M (O4)
3
2
0
0
0
3.
LICHNER ALEXANDER
Slovak Karate Union
KATA-YCAD-M (O4)
2
1
0
0
0
4.
UROŠ STOJANOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YCAD-M (O4)
2
1
0
0
0
5.
ALDIN BUKVAREVIC
KK " Winner" Tuzla
KATA-YCAD-M (O4)
3
1
0
0
0
6.
VELIJA HASIĆ
KK " Winner" Tuzla
KATA-YCAD-M (O4)
2
0
0
0
0
7.
PATRIK KOKIĆ
Karate klub Esseker
KATA-YCAD-M (O4)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEA EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M (P4)
4
4
0
0
0
2.
IVANA ĐURĐEVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YCAD-M (P4)
4
3
0
0
0
3.
ZOE STOBER
Karate klub Esseker
KATA-YCAD-M (P4)
4
3
0
0
0
4.
MIA PERVAN
VIKTORIA
KATA-YCAD-M (P4)
3
2
0
0
0
5.
LUCIJA OPAČAK
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M (P4)
2
1
0
0
0
6.
ANA IMROVIĆ
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M (P4)
3
1
0
0
0
7.
EMA PENDIĆ
Vukovar`91
KATA-YCAD-M (P4)
3
1
0
0
0
8.
IVANA MILENKOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-YCAD-M (P4)
3
1
0
0
0
9.
EMA ŠTALMAJER
Vukovar`91
KATA-YCAD-M (P4)
2
0
0
0
0
10.
IVKA HODAK
Slavonski Brod
KATA-YCAD-M (P4)
1
0
0
0
0
11.
MAJA SKRENKOVIĆ
Karate klub Esseker
KATA-YCAD-M (P4)
1
0
0
0
0
12.
NIKA TUTIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M (P4)
1
0
0
0
0
13.
PETRA NEDELJKO
Međimurje
KATA-YCAD-M (P4)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAEL EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-CAD-M (O5)
4
4
0
0
0
2.
BORIS KASPORSKI
Beogradski karate saveza
KATA-CAD-M (O5)
3
2
0
0
0
3.
IGOR VUKADINOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-CAD-M (O5)
3
2
0
0
0
4.
UROŠ SUBOTA
Beogradski karate saveza
KATA-CAD-M (O5)
3
2
0
0
0
5.
ALEN RUBČIĆ
Vukovar`91
KATA-CAD-M (O5)
3
1
0
0
0
6.
IVAN DRAGANIĆ
Vukovar`91
KATA-CAD-M (O5)
2
0
0
0
0
7.
STEVANOVIC SLAVEN
Karate LZ Pinzgau
KATA-CAD-M (O5)
2
0
0
0
0
8.
DRAGAN BAUNOK
Beogradski karate saveza
KATA-CAD-M (O5)
1
0
0
0
0
9.
SLADJAN STEVANOVIC
Karate LZ Pinzgau
KATA-CAD-M (O5)
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ZOE STOBER
Karate klub Esseker
KATA-CAD-Ž (P5)
3
3
0
0
0
2.
MARIJA RADOVIĆ
Beogradski karate saveza
KATA-CAD-Ž (P5)
3
2
0
0
0
3.
NATAŠA JOSIPOVIĆ
VIKTORIA
KATA-CAD-Ž (P5)
3
2
0
0
0
4.
GABRIJELA JANKOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-CAD-Ž (P5)
2
1
0
0
0
5.
ANA IMROVIĆ
Slavonski Brod
KATA-CAD-Ž (P5)
2
0
0
0
0
6.
BARBARA KOKIĆ
Karate klub Esseker
KATA-CAD-Ž (P5)
2
0
0
0
0
7.
MATEA EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-CAD-Ž (P5)
1
0
0
0
0
KATA-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORIS KASPORSKI
Beogradski karate saveza
KATA-JUN-M (O6)
3
3
0
0
0
2.
MIHAEL EĆIMOVIĆ
Slavonski Brod
KATA-JUN-M (O6)
3
2
0
0
0
3.
DAVOR MACURA
Vukovar`91
KATA-JUN-M (O6)
2
1
0
0
0
4.
MATIJA IVAN VOLŠANSKI
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-JUN-M (O6)
2
1
0
0
0
5.
MIHAEL SIRC
Međimurje
KATA-JUN-M (O6)
2
0
0
0
0
6.
NIKICA ŽUKINA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-JUN-M (O6)
2
0
0
0
0
KATA-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA ĆUK
Karate klub Esseker
KATA-JUN-F (P6)
2
2
0
0
0
2.
IVONA JOVANOVIĆ
KK JADRAN
KATA-JUN-F (P6)
1
0
0
0
0
3.
SARA MALČEC
Virovitica
KATA-JUN-F (P6)
1
0
0
0
0
KATA-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HRVOJE ROŽIĆ
SISAK
KATA-SEN-M (O7)
2
2
0
0
0
2.
DAMJAN GOLUBIČIĆ
Slavonski Brod
KATA-SEN-M (O7)
1
0
0
0
0
3.
ZORAN KIRALJ
Vukovar`91
KATA-SEN-M (O7)
1
0
0
0
0
KATA-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANJA LONČAR
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-SEN-F (P7)
1
1
0
0
0
2.
ANJA ĆUK
Karate klub Esseker
KATA-SEN-F (P7)
1
0
0
0
0