Odabrano natjecanje: 24. GRAND PRIX CROATIA

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. MIHAJLO STANIĆ, KK BIHAĆ
2. ROKO BENCEK, IVANEC
3. FILIP BALENT, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici -34

1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. MARKO HERCEG, KK BIHAĆ
3. ROBERTO ZDRAVKOVSKI, FUNAKOSHI GICHIN
3. LOVRO MUDNIĆ, TAD RIJEKA

Kumite - Učenici -38

1. DENNIS LUCCHESI, GLC FIJLKAM
2. ZUBERJ BAJRAMI, FORCA SKOPJE
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. DARIO SZEL, SAMOBOR

Kumite - Učenici -42

1. STEFAN ŠORGIĆ, KK BIHAĆ
2. DANIELE DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. SANJIN BRUS, KK BIHAĆ
3. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA

Kumite - Učenici +42

1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
3. KARINA STEIMAKOVA, Fudzi Sporta Club

Kumite - Učenice -36

1. KANITA OKANOVIĆ, KK BIHAĆ
2. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. ALMA SUBAŠIĆ, KK BIHAĆ
3. BELMA RIZVIĆ, KK BIHAĆ

Kumite - Učenice -40

1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. NINA DABČEVIĆ, Ronin
3. RAYA ATMA, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. NINA ZELENBRZ, Virovitica

Kumite - Učenice +40

1. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
2. EDISA KOVAČ, KK BIHAĆ
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. EVA JURINEC, RADENCI

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. ABDURAHIM IDRIZI, FORCA SKOPJE
2. JAKOV BEBEK, LJUBUŠKI
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
3. ANDREJ TVRDOŇ, Sport School Karate Bratislava

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. STRAHINJA BRANKOVIĆ, Sinđelić
2. MUHAMED ŠUMAR, KK BIHAĆ
3. PAVLE DUJAKOVIĆ, KK BIHAĆ
3. ENDRIT MEHMETAJ, HESSEN - KARATE TEAM GERMANY

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. BENJAMIN HARBAŠ, KK BIHAĆ
2. ŽAN AHLIN, KRANJ
3. SANI SKOTNIK, RADENCI
3. FIORE MATTEO, ASD PIELLE

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. DRITON HALIMI, KAMIKAZE
2. GABRIELE DE ANGELIS, ASD TOUKON KARATE-DO
3. TONĆI GRUBŠIĆ, KK JADRAN
3. LUKA PAPIĆ, Sinđelić

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. HAMZA TURULJA, SARAJEVO-ZOI 84
2. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
3. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MILAN TOMIĆ, KK BIHAĆ

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. ALDIN DŽANIĆ, KK BIHAĆ
2. NEMANJA JELIČIĆ, KK BIHAĆ
3. SEBASTIANO PETRALITO, GLC FIJLKAM
3. ROSARIO RUGGIERO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. MARKO VLAIĆ, NOVI ZAGREB
2. OMAR OVČINA, KK BIHAĆ
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB
3. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
2. SARA MAHMUTOVIĆ, KK BIHAĆ
3. IVONA ĆORIĆ, SKK NERETVA Mostar
3. PATRICIJA BELEHAR, Shotokan Kranj

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
2. EMA NADAREVIĆ, KK BIHAĆ
3. STELA BRKIC, KK BIHAĆ
3. LAURA POTISK, ROGAŠKA SLATINA

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. IVANA PEROVIĆ, Beogradski karate saveza
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
3. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. PETRA ZELJKO, Hercegovina-Zagreb
2. IMAN BEGIĆ, KK BIHAĆ
3. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. SAJRA MORINA, FORCA SKOPJE

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. CARLOTTA SIPIONE, GLC FIJLKAM
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. ANJA LOLIĆ, KK BIHAĆ
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. HUMMAT BAKHSHALIYEV, Azerbaijan National Karate Federation
2. GRECO DANILO, ITALY NATIONAL TEAM
3. FRANTIŠEK KOSTOLNÍK, Slovak National Team
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Kadeti -57

1. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
2. VALENTIN YORDANOV, BULGARIA
3. LUKA CVIJOVIĆ, Montenegro
3. MARCHESE SAMUELE, ITALY NATIONAL TEAM

Kumite - Kadeti -63

1. KARLO TURK, KOSTRENA
2. LUKA DOLČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, Sinđelić
3. LORENZO IAPADRE, ASD CUS TORINO

Kumite - Kadeti -70

1. KENAN ETHEMI, MEJDAN
2. AJDIN ČEHIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MURAD BALAKISHIYEV, Azerbaijan National Karate Federation
3. VLADIMIR LAPCEVIC, Karate Federation of Serbia

Kumite - Kadeti +70

1. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
2. HAMZA ČAJIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
3. NORBERT FALTUS, Slovak National Team

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. VERONICA BRUNORI, ITALY NATIONAL TEAM
2. SLAVKA PETROVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. DRAGANA MANGOVSKA, METALURG
3. URŠA HABERL, HRASTNIK

Kumite - Kadetkinje -54

1. IVET GORANOVA, BULGARIA
2. MANGIACAPRA ALESSANDRA, ITALY NATIONAL TEAM
3. ELEONORA LANZONE, GLC FIJLKAM
3. MANCA KOMAC, ŠD GORICA

Kumite - Kadetkinje +54

1. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. SELMA SMLATIĆ, REGENERACIJA
3. DINA DURMIŠ, Karate Federation of Serbia
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori +76

1. VUK POPOVIĆ, Montenegro
2. AZIZ ABBES MOUHIIDINE, ITALY NATIONAL TEAM
3. AJDIN VATRIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MARKO TALIĆ, Karate Federation of Serbia

Kumite - Juniori -55

1. ROBERTO FERRAIOLO, ITALY NATIONAL TEAM
2. HARIS POLJO, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. NENAD DULOVIĆ, Montenegro
3. TIN DUJMOVIĆ, Karate klub Esseker

Kumite - Juniori -61

1. ULVI GURBANOV, Azerbaijan National Karate Federation
2. GORAN HRKAČ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MARIO HODŽIĆ, Montenegro
3. FRANCESCO PINTO, ITALY NATIONAL TEAM

Kumite - Juniori -68

1. MENSUR ĐOZIĆ, ORKKA
2. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. FRANCESCO RAVAGLI, GLC FIJLKAM
3. LORENZO MILANI, ASD TEAM KARATE LADISPOLI

Kumite - Juniori -76

1. VESELKO BRKIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
2. PETAR ZABORSKI, MAKPETROL
3. ANTONIO DE STEFANO, ITALY NATIONAL TEAM
3. RON AMUSSI, ISRAEL KARATE FEDERATION

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -48

1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. TAMARA ŽIVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. INA MACEJKOVÁ, Slovak National Team
3. ANNAMARIA DAMOLIDEO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO

Kumite - Juniorke -53

1. FRANCESCA CAVALLARO, ITALY NATIONAL TEAM
2. MONIKA PENDAROVSKA, MAKPETROL
3. ANNA-JOHANNA NILSSON, Centrum Sportkarate
3. AJLA MAHMUTOVIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Kumite - Juniorke -59

1. ELISA RIZZO, ITALY NATIONAL TEAM
2. SARA BROGNERI, POLIZIA DI STATO
3. MARINA BARAC, ZAMET
3. NAĐA KILIBARDA, Montenegro

Kumite - Juniorke +59

1. MAJA ZORIĆ, OPATIJA
2. FARIDA ALIYEVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. MIRIAMA KOZMOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA REHAK, STUDENT

KUMITE-U 21 (muški)

Kumite - U 21 (muški) +84

1. SIMONE MARINO, CTR Toscana
2. AHMAD ABU BASEL, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. EMIR KOVAČEVIĆ, Borac - Čačak
3. SEMIR KJOSOVIKJ, METALURG

Kumite - U 21 (muški) -75

1. ANES ČONGO, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
2. BOGDAN MIŠOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. MICHELE HASANI, GLC FIJLKAM
3. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - U 21 (muški) -60

1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. ORGES ARIFI, Ippon Prishtine
3. MATTIA PAMPALONI, CTR Toscana
3. GORAN NIKOLOVSKI, METALURG

Kumite - U 21 (muški) -67

1. DÖME SZEGEDI, BVSC-Fighter
2. RICCARDO SGARDELLI, ZAMET
3. ERVIN GALIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. IGOR TANEVSKI, MAKPETROL

Kumite - U 21 (muški) -84

1. EDIN SARIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
2. ENES GARIBOVIĆ, VARAŽDIN
3. JAKOV BUNJEVAC, Mladost
3. MATTIA BERTA, ASD CUS TORINO

KUMITE-U 21 (ženski)

Kumite - U 21 (ženski) -50

1. MAJA KASTRATOVIĆ, Montenegro
2. SEVINJ MEHDIYEVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. SARA RADICEVSKA, MAKPETROL
3. MONIKA BERULEC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - U 21 (ženski) -61

1. TINA MARIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. JELENA MAKSIMOVIĆ, Montenegro
3. JOVANA PREKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. IVONA ĆAVAR, Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Kumite - U 21 (ženski) +68

1. MINJA SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
2. CLIO FERRACUTI, POLIZIA DI STATO
3. KAJA BUDIČ, SAMOBOR
3. ARIANNA ASTA, GLC FIJLKAM

Kumite - U 21 (ženski) -68

1. ALEXANDRA STUBLEVA, BULGARIA
2. CHIARA ZUANON, GLC FIJLKAM
3. BERNADETT JUHÁSZ, BUDAÖRSI SC.
3. DANKA ZORIĆ, OPATIJA

Kumite - U 21 (ženski) -55

1. SILVIA VANGELOVA, BULGARIA
2. CORAL AMOS, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. LILIEN VAJDA, Goju-Kai Hungary
3. DUNJA MAKSIĆ, Karate Federation of Serbia

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -Open

1. RUSLAN SADIKOV, Baltijas Karate Club
2. MATÚŠ LIESKOVSKÝ, Slovak National Team
3. HARIS SUJKOVIĆ, Champion
3. ADMIR ZUKAN, KK Nokachi