Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
138
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
138
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
145
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
472
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
138
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
370
DINO SOFTIC (WINNER)
366
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
227
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
121
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
405
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
472
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
138
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
227
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
121
0
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
110
0
LUKA BIRAČ (0354451)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
370
0
DINO SOFTIC (WINNER)
405
0
HARIS MURATBAŠIĆ (KSTK-A)
121
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
338
0
ALEKSANDAR CETIĆ (SLOGA)
121
0
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
Osvajači medalja
1. HARIS MURATBAŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. DINO SOFTIC, KK " Winner" Tuzla
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. ALEKSANDAR CETIĆ, Sloga-Hemofarm