Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
BELI MANASTIR 98
CROHERC
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI KARATE SAVEZ
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate Klub Kretovič Košice
Karate klub UNIJA Tešanj
Karate savez Tuzlanskog kantona
KK " Winner" Tuzla
KK JADRAN
KK KIK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Polet-Brod
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Travnik
TUŠKANAC
Virovitica
VOLOSKO
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kata - Učenice (P3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
411
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
189
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
36
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
411
0
DAMIR JAMAKOVIĆ (KSTK-A)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
36
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
129
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
204
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
484
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DAMIR JAMAKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kata - Učenice (P3)
447
PETRA GARIĆ (VITEZ)
447
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
445
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
48
0
KLARA BALOG (KONDURA)
11
0
UMA GLAVAŠ (TRAVNIK)
445
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
61
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
447
PETRA GARIĆ (VITEZ)
42
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
446
PETRA VASKIĆ (VITEZ)
363
AJLA MEŠKOVIĆ (WINNER)
151
SARA HODŽIĆ (TRAVNIK)
11
0
UMA GLAVAŠ (TRAVNIK)
445
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
61
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
447
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
42
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
446
0
PETRA VASKIĆ (VITEZ)
363
0
AJLA MEŠKOVIĆ (WINNER)
151
0
SARA HODŽIĆ (TRAVNIK)
445
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
61
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
446
0
PETRA VASKIĆ (VITEZ)
151
0
SARA HODŽIĆ (TRAVNIK)
61
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
151
0
SARA HODŽIĆ (TRAVNIK)
363
AJLA MEŠKOVIĆ (WINNER)
446
0
PETRA VASKIĆ (VITEZ)
363
0
AJLA MEŠKOVIĆ (WINNER)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. SARA HODŽIĆ, Travnik
3. ANTONELA ČALIĆ, KK VITEZ
3. AJLA MEŠKOVIĆ, KK " Winner" Tuzla