Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
BELI MANASTIR 98
CROHERC
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI KARATE SAVEZ
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate Klub Kretovič Košice
Karate klub UNIJA Tešanj
Karate savez Tuzlanskog kantona
KK " Winner" Tuzla
KK JADRAN
KK KIK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Polet-Brod
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Travnik
TUŠKANAC
Virovitica
VOLOSKO
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
357
0
JUSUF MEŠKOVIĆ (WINNER)
205
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
205
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
339
0
IVAN JURIĆ (VK)
298
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
357
0
JUSUF MEŠKOVIĆ (WINNER)
114
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
9
0
MUHAMED BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
211
FILIP MABIĆ (KK IPON)
205
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
298
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
9
0
MUHAMED BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
211
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
298
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
9
0
MUHAMED BAJRAMOVIĆ (TRAVNIK)
211
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
114
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
Osvajači medalja
1. MUHAMED BAJRAMOVIĆ, Travnik
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. JAN KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
84
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
262
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
84
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
299
0
LEON MIJACEK (KGB)
419
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
262
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
499
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
308
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
206
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
299
0
LEON MIJACEK (KGB)
262
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
308
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
206
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
299
0
LEON MIJACEK (KGB)
308
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
206
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
499
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. LEON MIJACEK, Mladost
3. DARIO BARAĆ, MEĐUGORJE
3. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
303
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
250
0
AMAR SALKANOVIC (WINNER)
280
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
222
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
303
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
337
LEON UDAROVIĆ (VK)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
266
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
278
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
250
0
AMAR SALKANOVIC (WINNER)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
337
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
266
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
222
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
384
0
FARIS SINANOVIĆ (KSTK-A)
134
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
224
0
KARLO BALOG ŠIRIĆ (VUKOVAR)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
278
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
386
0
AMER AVDIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. FARIS SINANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LEON UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. AMER AVDIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
0
332
0
NIKA BRKIĆ (VK)
292
0
BARBARA DRAŽENOVIĆ (KGB)
332
0
NIKA BRKIĆ (VK)
98
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
452
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
450
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
332
0
NIKA BRKIĆ (VK)
98
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
452
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
450
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
98
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
452
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
450
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
0
Osvajači medalja
1. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
2. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR
3. NIKA BRKIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
112
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
135
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
168
0
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
33
0
BEKIR GRABUS (TRAVNIK)
304
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
168
DINKO NIKOLAŠ (0354451)
Osvajači medalja
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. BEKIR GRABUS, Travnik
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. DINKO NIKOLAŠ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
139
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
78
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
314
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
26
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
294
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
171
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
314
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
294
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
431
0
MAJA JAHIC (WINNER)
302
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
351
0
EMINA HURIC (WINNER)
454
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
302
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
454
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. NELLY DŽANIĆ, Mladost
3. EMINA HURIC, KK " Winner" Tuzla
3. MAJA JAHIC, KK " Winner" Tuzla
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
170
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
13
0
BORNA LANG (DARDA)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
170
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
13
BORNA LANG (DARDA)
295
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
435
IVAN KOLOBARA (USORANI)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
13
0
BORNA LANG (DARDA)
295
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
435
0
IVAN KOLOBARA (USORANI)
202
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
435
0
IVAN KOLOBARA (USORANI)
295
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. IVAN KOLOBARA, ,,USORA"-USORA
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. BORNA LANG, Shotokan - Darda
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
209
0
TARIK DAUTOVIĆ (TRAVNIK)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
209
0
TARIK DAUTOVIĆ (TRAVNIK)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
495
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (KSTK-A)
424
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
20
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
89
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
150
0
ENIS MEMIĆ (TRAVNIK)
436
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
424
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
2. ENIS MEMIĆ, Travnik
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET
3. OLIVER JURIŠIĆ, ,,USORA"-USORA