Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
BELI MANASTIR 98
CROHERC
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI KARATE SAVEZ
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate Klub Kretovič Košice
Karate klub UNIJA Tešanj
Karate savez Tuzlanskog kantona
KK " Winner" Tuzla
KK JADRAN
KK KIK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Polet-Brod
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
TAD RIJEKA
Travnik
TUŠKANAC
Virovitica
VOLOSKO
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
Kata - Cicibanke (6,7 g.) (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
142
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
146
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
456
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
503
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
471
0
GABRIELA PAPAC (JADRAN)
466
0
ANA ZOLETIĆ (KSTK-A)
173
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
465
0
BELMA BEČIREVIĆ (KSTK-A)
342
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
400
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
503
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
466
0
ANA ZOLETIĆ (KSTK-A)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
479
0
AZRA DAHALIĆ (KSTK-A)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
125
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
342
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
455
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
173
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
455
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. EMA ROSTECKÁ, Slovak karate union SZK
3. AZRA DAHALIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
349
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
0
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. AMINA FEJZIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. HALIMA ČAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
513
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
350
0
IVAN VUJNOVIĆ (SISAK)
92
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
104
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
513
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
92
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ALBRIM SAMAHODAJ, MEĐUGORJE
2. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN VUJNOVIĆ, SISAK
3. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod
Kata - Cicibanke (6,7 g.) (P1)
55
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (SISAK)
220
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
5
0
ZAHRA ARNAUTOVIĆ (TRAVNIK)
55
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
220
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LUCIJA JOSIĆ, Vukovar`91
3. LEONA KNEŽEVIĆ, SISAK
3. ZAHRA ARNAUTOVIĆ, Travnik