Odabrano natjecanje: 25. Grand Prix Croatia

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KATA-Seniori

Kata - Seniori (S2)

1. SAMUEL STEA, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
2. LUIGI CLAUDIO RECCHIA, PALESTRA SIRIUS
3. ANDREA LANFREDI, GLC FIJLKAM
3. FRANCESCO ZANOTTI, GLC FIJLKAM

KATA-Seniorke

Kata - Seniorke (S3)

1. LAURA STERCK, MTK
2. VLATKA KIUK, SLJEME2
3. FRANCESCA ONGARI, GLC FIJLKAM
3. MILANA JAKŠIĆ, Karate Federation of Serbia

KATA-Mlađi seniori

Kata - U 21 (muški)(YU)

1. SAMUEL STEA, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
2. LUIGI CLAUDIO RECCHIA, PALESTRA SIRIUS
3. SOLOMON RAFAILOV, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. RAMI SHAMILOV, ISRAEL KARATE FEDERATION

KATA-Mlađe seniorke

Kata - U 21 (ženski)(XU)

1. BOJANA MLADEŽIĆ, Karate Federation of Serbia
2. ILARIA PAOLETTI, CTR Toscana
3. ĽUDMILA BÁČIKOVÁ, Slovak National Team
3. NASTJA GALIČ, BREŽICE

KATA-Juniori

Kata - Juniori (YJ)

1. GIUSEPPE PANAGIA, ITALY NATIONAL TEAM
2. DANIEL HAVLÍČEK, Slovak National Team
3. DAVID RAKIĆ, Karate Federation of Serbia
3. LUKA BOKARICA, PRINC1

KATA-Juniorke

Kata - Juniorke (XJ)

1. EMA BRÁZDOVÁ, Slovak National Team
2. CASALE CAROLA, ITALY NATIONAL TEAM
3. YULIA KORSHUN, Belarus Karate Federation
3. LISA PIVI, ITALY NATIONAL TEAM

KATA-Kadeti

Kata - Kadeti (YK)

1. LUKA CEROVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. SEMBINELLI GIULIO, ITALY NATIONAL TEAM
3. STEFAN SUVAJČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. PAVOL SZOLÁR, Slovak National Team

KATA-Kadetkinje

Kata - Kadetkinje (XK)

1. AMATO CAROLINA, ITALY NATIONAL TEAM
2. JOVANA SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. SARA SOLDANO, Asd Dojo Matsumura Taranto

KATA-Mlađi kadeti

Kata - Mlađi kadeti (YC)

1. ALISON BAUYON, GLC FIJLKAM
2. MARKO BUNTESKI, FORCA
3. PIETRO BINOTTO, GLC FIJLKAM
3. ALESSIO GHINAMI, GLC FIJLKAM

KATA-Mlađe kadetkinje

Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

1. GIULIA SARTORIS, GLC FIJLKAM
2. MATILDE GALASSI, GLC FIJLKAM
3. KLARA BRAJA, OMEGA
3. VLADANKA AVRAMOVA, URBAN INVEST

KATA-Učenici

Kata - Učenici (YB)

1. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
2. SUHEJB VESELI, FORCA
3. DAVID SPASOVSKI, FUNAKOSHI GICHIN
3. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH

KATA-Učenice

Kata - Učenice (XB)

1. INGA GRGIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JOVANA MANCEVSKA, FUNAKOSHI GICHIN
3. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KLARA BRAJA, OMEGA

KATA-Mlađi učenici

Kata - Mlađi učenici (YA)

1. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
2. NIK BOROVNIK, VELENJE
3. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. SUHEJB VESELI, FORCA

KATA-Mlađe učenice

Kata - Mlađe Učenice (XA)

1. MARIJA BUNTESKA, FORCA
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. LANA DRAGIĆ, KK Rudar Velenje
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO

KATA-Cicibani

Kata - Cicibani (YD)

1. LUKA KISELJAK, MON CHI
2. YANIV DVIR, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ALI ARNAUTOVIĆ, Travnik
3. EITAN BERLER, ISRAEL KARATE FEDERATION

KATA-Cicibanke

Kata - Cicibanke (XD)

1. TALIJA ČOLAK, OMEGA
2. DHURATA MEMETI, FORCA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)