Odabrano natjecanje: 26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (53)

Kumite - Cicibani 6,7 g. - (R0)

Kumite - Cicibanke 6,7 g. - (S0)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI ARNAUTOVI - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. CHIARA MAJIĆ - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED DURAKOVIĆ - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. LUKA MANDIĆ - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI PIPAL - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŠKRIPIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ZUKIC - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DJANA TRBOVIC - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA SOFTIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEJLA ŠILJAK - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NEJRA ZUKIC - Travnik1

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERNA GUTIĆ - TUZLA - SINBRA

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI ARNAUTOVI - Travnik1

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HARUN MAHALBAŠIC - Travnik1

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)

    CROATIA
  • 1. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN ŠILJAK - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KERIM JAŠAREVIC - Travnik1

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)

    CROATIA
  • 1. MATEJ POTKOVAC - Karate Akademija Osijek

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SARA HODŽIĆ - Travnik1

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IRNA MUJANOVIĆ - TUZLA - SINBRA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)

    CROATIA
  • 1. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA MAHALBAŠIC - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BEKIR GRABUS - Travnik1
  • CROATIA
  • 4. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SULEJMAM ŠABANOVIC - Travnik1

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED SOFTIC - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RIJAD ULEMIĆ - Travnik1

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENIS MEMIC - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. LOVRO LENAC - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SALIH HALILOVIC - Travnik1

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMLA SARAJČIĆ - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)

Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR GRABUS - Travnik1
  • CROATIA
  • 2. TARIK ŽIŽAK - ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)

    CROATIA
  • 1. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)

    CROATIA
  • 1. FILIP RAMIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)

Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ MATKOVIĆ - Karate Akademija Osijek

Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)

Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)

    CROATIA
  • 1. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek

Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)

Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)

    CROATIA
  • 1. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniori OPEN (L6)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ MATKOVIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 2. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)

Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)

Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)

    CROATIA
  • 1. LORENA TOLIĆ - ZAMET

Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)

    CROATIA
  • 1. LUCIA BATTAIA - ZAMET

Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)

Kumite - Seniorke OPEN (M6)

KATA (28)

Kata - Cicibani (6,7 g.) (O1)

Kata - Cicibanke (6,7 g.) (P1)

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)

    CROATIA
  • 1. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. ROKO SAMAC - Nova Gradiška

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAMIJA ČAJIĆ - Travnik1
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZAHRA ARNAUTOVIC - Travnik1

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)

    CROATIA
  • 1. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)

    CROATIA
  • 1. LARA JURIČIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 2. MARČELINA MUSTAPIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 3. NADE GABRIŠEK - Shihan

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)

Kata - Učenici (O3)

Kata - Učenice (P3)

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA SOFTIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEJLA ŠILJAK - Travnik1

Kata - Učenici (bij/žut) (R3)

    CROATIA
  • 1. KARLO JURIČIĆ - Shihan

Kata - Učenici (nar/zel) (R4)

Kata - Učenice (bij/žut) (S3)

    CROATIA
  • 1. GLORIA GELD - Shihan
  • CROATIA
  • 2. TARA ZORMANIĆ - Shihan

Kata - Učenice (nar/zel) (S4)

    CROATIA
  • 1. LANA KRILJ - Nova Gradiška

Kata - Mlađi kadeti (O4)

    CROATIA
  • 1. IVAN BULJAN - Shihan

Kata - Mlađe kadetkinje (P4)

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 3. LANA POTURICA - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. UMA GLAVAŠ - Travnik1

Kata - Kadeti (O5)

    CROATIA
  • 1. IVAN BULJAN - Shihan

Kata - Kadetkinje (P5)

    CROATIA
  • 1. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 2. TEA BULJAN - Shihan

Kata - Juniori (O6)

Kata - Juniorke (P6)

    CROATIA
  • 1. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. TEA BULJAN - Shihan

Kata - Seniori (O7)

    CROATIA
  • 1. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Seniorke (P7)

KATA DISABLED COMPETITORS (0)

Slijepi i slabovidni (m) -T1 (-16)

Intelektualne poteškoće (m) -T2 (-16)

Osobe u inv. kolicima (m) -T3 (-16)

Slijepi i slabovidni (ž) -U1 (-16)

Intelektualne poteškoće (ž) -U2 (-16)

Osobe u inv. kolicima (ž) -U3 (-16)

Slijepi i slabovidni (m) -V1 (+16)

Intelektualne poteškoće (m) -V2 (+16)

Osobe u inv. kolicima (m) -V3 (+16)

Slijepi i slabovidni (ž) -Z1 (+16)

Intelektualne poteškoće (ž) -Z2 (+16)

Osobe u inv. kolicima (ž) -Z3 (+16)