Odabrano natjecanje: 26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (458)

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI IKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 2. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL PETROV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 4. IVAN SLAVIČEK - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 5. LEO LAMEŠIĆ - Slavonski Brod

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)

    CROATIA
  • 1. ADRIJAN JAGNJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. FRANKO AVIANI - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN MARKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MARKO MARTINOVIĆ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 5. SANDRO KEĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. VEDAD OSMANBEGOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. DANI AVDAGIĆ - Slavonski Brod
  • SLOVENIA
  • 2. JANEZ MERC - Lev
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JUSUF MEŠKOVĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 4. LUKA ZVONAR - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID PAVLOVIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARSLAN TARIK DŽAKA - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 2. IVAN RAMLJAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV ŠEBALJ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 4. NEMANJA JERENIĆ - Shotokan - Darda

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAMIJA ČAJIĆ - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SARA DRAGIČEVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZAHRA ARNAUTOVIC - Travnik GS-TMT

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ĆATIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. EVA POŽEGA - Max Ivankovo
  • SLOVENIA
  • 3. LILI KRAMAR - NOVO MESTO

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)

    CROATIA
  • 1. ANA ROZIĆ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 2. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 3. SARA HASEL - VINKOVCI

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BERINA BRKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. IVAN JURIĆ - VINKOVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LUKA TOMIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. MARKO MARTINOVIĆ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 7. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVUD TELALOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. FILIP PERIŠA - VINKOVCI
  • SLOVENIA
  • 6. JANEZ MERC - Lev
  • CROATIA
  • 7. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. LUKA MARKOVIĆ - Shotokan - Darda
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • SLOVAKIA
  • 10. VLADIMIR GALUEV - Slovak National Team

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI ARNAUTOVI - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. FILIP GELJIĆ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 3. IVANO BEADER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARKO PETRUŠIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. MISLAV ILIČIĆ - VINKOVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MUHAMED MALOHODŽIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 9. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED DURAKOVIĆ - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. LUKA LOVKOVIĆ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 4. LUKA MANDIĆ - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIRZA HUSANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUHAMED ŽIGONJA - MLADOST
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NEDIM OSMANBEGOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI MEHIĆ - Ipon Vitez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED SMAJLOVIĆ - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMEL DELIĆ - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 4. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 5. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 6. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. LEON VUKOJA - Max Ivankovo

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI PIPAL - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN ŽDRALIĆ - CAZIN
  • CROATIA
  • 3. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BELMIN SPAHIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 5. DAMIR ĆULUBRK - ICTUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HUSEIN SELAVA - MLADOST
  • CROATIA
  • 7. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 8. LUKA ŠKRIPIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 9. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 10. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 11. PETAR NOL - ICTUS

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ZUKIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANA ANTUNOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DJANA TRBOVIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EDINA SIPOVIĆ - IPPON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LAMIJA SOFTIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LANA DELIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. LEJLA ŠILJAK - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 10. MELISA ČORNOK - Shotokan - Darda
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NAIDA TRAKIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. NEJRA ZUKIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 13. PETRA DOGAN - Max Ivankovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. TEODORA LUKIĆ - Sloga-Hemofarm

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA KARAHASANOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJNA MEMIĆ - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANASTASIJA MITROVIĆ - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ASJA BEGUNIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 5. CHIARA MAJIĆ - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DŽENITA HASIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MERIMA BRKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DORA SMILJANOĆ - KRS HERCEGOVINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMA BEŠIĆ - MLADOST
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA JAHIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ERNA GUTIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 5. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LANA STEVANOVIĆ - Sloga-Hemofarm
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NIKA ŠIMIČIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)

    CROATIA
  • 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. DORA HAS - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HANA DURANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 4. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MAHIRA DAJIĆ - Ipon Vitez
  • CROATIA
  • 6. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NELA HALILOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 8. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TIJANA PAVLOVIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AZRA SUBAŠIĆ - MLADOST
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BRANKA DERAJIĆ - ENERGIJA
  • SERBIA
  • 3. DUNJA KOVIĆ - RAKOVICA KANON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ENA KAPIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVONA JAKIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LEJLA RIZVIĆ - CAZIN
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA MARTINOVIĆ - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 8. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEN MUJIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALI ARNAUTOVI - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANES KARAJBIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ARMIN MUJANOVIĆ - TEMPO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ARSLAN DIZDAREVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 6. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. IMRAN ĆATIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 9. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID IVANDIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDIN SULJEVIC - Ipon Vitez
  • CROATIA
  • 3. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA BILETIĆ - MLADOST
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LUKAS KANDIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 6. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 7. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)

    CROATIA
  • 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BENJAMIN BIBERKIĆ - TEMPO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARUN MAHALBAŠIC - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KENAN ŠILJAK - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. KERIM JAŠAREVIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 8. LOVRO VRBAT - KAPTOL
  • CROATIA
  • 9. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. VUK STEVANOVIĆ - Sloga-Hemofarm

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 4. IVANO DŽIJAN - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 5. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)

    CROATIA
  • 1. ADAM TERZIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. DAVID BOBAN - Vukovar`91
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELMEDIN MEHANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS SINANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 5. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 6. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MILAN GAJANIN - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 9. TEO CRNOGAJ - Mladost
  • CROATIA
  • 10. TIBOR VASKRSIĆ - Vukovar`91
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. VEDAD MUJADBAŠIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SEDIĆ - CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMIR JAŠAREVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 5. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NEBOJIŠA TEPIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 8. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BUINAC - ICTUS
  • CROATIA
  • 2. LEON UDAROVIĆ - ICTUS
  • CROATIA
  • 3. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA ŠAPINA - MLADOST
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA GONDI - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. STJEPAN BATARILO - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TONY PIPAL - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJLA MEŠKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ANASTASIJA MITROVIĆ - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DIANA MUHAREMOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MIA KUREVIJA - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 8. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SUMEJA HELDOVAC - karate savez Ze Do kantona
  • SLOVAKIA
  • 10. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Slovak karate union SZK

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA SIPOVIC - IPPON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJNA HODŽIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. ANA MATAS - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. EMA ŠARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 6. EVA KONĐA - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IMANA DURDŽIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. IRIS MRĐA - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. IRNA MUJANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 10. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 11. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MARIJA MARIĆ - Sinđelić
  • CROATIA
  • 13. MARTA FILIPOVIĆ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 14. PATRICIJA PRGA - CROHERC
  • CROATIA
  • 15. PAULA NJEGOVEC - Mladost

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)

    CROATIA
  • 1. ANA DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA STOJIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTONELA ČALIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HANA MERDANOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. IVA LIVAJA - Max Ivankovo
  • SLOVAKIA
  • 7. JULIETTE SLIVKOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 8. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. NINA POZDERAC - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SARA DURONJA - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TEA HADŽIHRUSTIĆ - KK DO - Tuzla

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AIDA SKEJIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINKA SOFTIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DUNJA ŠARIĆ - KK VITEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EJLA HASANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMA VASILIĆ - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMIRA KALABIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 8. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 9. IVONA ŠTRBO - KK Nexe
  • CROATIA
  • 10. NIKA BRKIĆ - Max Ivankovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TINA TEŠANOVIĆ - Polet-Brod
  • CROATIA
  • 12. ZVJEZDANA SAVELJIĆ - KK Nexe

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA BOŠNJIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • SLOVAKIA
  • 2. ALEXANDRA SOFRANEKOVA - Slovak karate union SZK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMINA HALILOVIĆ - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 4. DANIJELA KUBINČAN - KK Nexe
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMILI SULJIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 6. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. FRANCISKA TOPIĆ - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 8. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 9. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. LEJLA AŠĆERIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEJLA OSMANOVIC - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 12. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 13. MARTINA GULJAŠ - KK Nexe
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. NIRVANA KARAJBIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SAMIJA REKIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 16. TAMARA BAOTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 17. TENA FERČEC - KK Nexe
  • CROATIA
  • 18. TIA KRIŽAIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 19. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA MAHALBAŠIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BEKIR GRABUS - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 5. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 8. JURAJ MAGDIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. NIHAD BURZIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 10. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. OMAR TAWAKKOL - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. RIJAD ULEMIĆ - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 13. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 14. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SULEJMAM ŠABANOVIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 16. TOMISLAV PILJAŠ - Vukovar`91

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)

    CROATIA
  • 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BORIS ILIĆ - Sloga-Hemofarm
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO IMŠIROVIĆ - TEMPO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ENIS MEHIĆ - Ipon Vitez
  • CROATIA
  • 5. JOSIP SLAVIČEK - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 7. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LUKAS LOVRIĆ - KRS HERCEGOVINA
  • CROATIA
  • 9. MATKO HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 10. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED SOFTIC - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARIO ZEČEVIĆ - Polet-Brod
  • CROATIA
  • 3. DINO KOVAČ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 4. IVAN HUZANIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 5. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MILOŠ JOVIĆ - Sloga-Hemofarm
  • CROATIA
  • 9. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. VINKO ŠAMARLIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR RIZVIĆ - CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANTE VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTONIO BAZINA - KRS HERCEGOVINA
  • CROATIA
  • 4. AXEL DUBRAVČIĆ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 5. DARIO GRUDEN - Tempo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DAVID ĐURKOVIĆ - Sloga-Hemofarm
  • CROATIA
  • 7. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TARIK BABIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 12. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENIS MEMIC - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. ERIK UDAROVIĆ - ICTUS
  • CROATIA
  • 3. JURE PUCE - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. LUKA KURTOVIĆ - Karate klub Esseker
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SALIH HALILOVIC - Travnik GS-TMT
  • SLOVAKIA
  • 8. STANISLAV JELINEK - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TATJAN GUGIĆ - KK VITEZ

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA KARIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NEJLA MUJČINOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. NINA POZDERAC - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 7. PATRICIJA PRGA - CROHERC
  • SLOVAKIA
  • 8. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Slovak karate union SZK

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA STOJIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 2. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 3. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DINKA SOFTIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ELMEDINA HRBAT - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 6. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 7. KARLA MOLNAR - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 8. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. LAMIJA SALKIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 10. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 11. LANA SMOLČIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 12. MELANI ČORNOK - Shotokan - Darda
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. NIKOLINA ČUČAK - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 14. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • SERBIA
  • 15. TATJANA SMOLOVIĆ - RAKOVICA KANON
  • CROATIA
  • 16. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • SLOVAKIA
  • 2. ALEXANDRA SOFRANEKOVA - Slovak karate union SZK
  • CROATIA
  • 3. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 5. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. BARBARA ŠUNJIĆ - KRS HERCEGOVINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. BERINA HUREM - MLADOST
  • CROATIA
  • 8. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 9. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 10. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 11. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ENA ROZIĆ - KRS HERCEGOVINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. IMLA SARAJČIĆ - Travnik GS-TMT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. IVONA RAMLJAK - KRS HERCEGOVINA
  • CROATIA
  • 15. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 16. LEONA GULIJA - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MARIJANA STRIGIĆ - Sloga-Hemofarm
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. MELINA IBRAHIMOVIĆ - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. NEJRA KAJMAK - Ipon Vitez
  • CROATIA
  • 20. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 21. TEA PLEŠA - CROATIA
  • CROATIA
  • 22. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. ZORANA GLIGOREVIĆ - Polet-Brod

Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO IMŠIROVIĆ - TEMPO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN KOVAČEVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SLAVIČEK - VINKOVCI
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIJAN STANEK - Vukovar`91

Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR GRABUS - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PETAR PETROVIĆ - Sloga-Hemofarm
  • CROATIA
  • 5. TARIK ŽIŽAK - ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN IBRIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR JAHIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DANIEL STRUKAR - MLADOST
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HALID ĐULIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • SLOVAKIA
  • 9. MARKO JALOWICZOR - Slovak karate union SZK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NIKOLA DAMJANOVIĆ - KRS HERCEGOVINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. STEFAN BAJIĆ - Sloga-Hemofarm

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MAHIR DURANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 6. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. RIJAD HELDOVAC - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN COGO - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ PUĐA - Vukovar`91
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FRANKO MILJKO - KRS HERCEGOVINA
  • CROATIA
  • 5. OLIVER ČULE - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. PAVLE RADENIĆ - Virovitica

Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)

    CROATIA
  • 1. EMA ZETICA - Mladost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA ABDULIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMINA HALILOVIC - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NIKOLINA ČUČAK - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 5. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • SERBIA
  • 6. TATJANA SMOLOVIĆ - RAKOVICA KANON

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANA ZOLETIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA ŠOLJIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. LEONA GULIJA - GLOBUS Čakovec
  • SLOVAKIA
  • 5. MICHAELA VACLAVIKOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 6. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AZRA DAHALIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 4. BARBARA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
  • SLOVAKIA
  • 6. MICHAELA BRYNDZOVA - Slovak karate union SZK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MILICA RADOVANOVIĆ - Polet-Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. NEDŽMINA VARUPA - MLADOST
  • CROATIA
  • 9. NIKA DŽIJAN - VINKOVCI

Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)

Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ MATKOVIĆ - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ERVIN GALIĆ - Karate savez Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KENAN LIŠIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 5. MATEJ BUDIŠČAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 6. STJEPAN ŠTIMAC - HRVATSKI KARATE SAVEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TARIK BEGOVIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)

    CROATIA
  • 1. ANDREJ MRKŠA - Virovitica
  • SLOVAKIA
  • 2. ZDENKO VANKA - Slovak National Team

Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)

    CROATIA
  • 1. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL CVILINDER - ICTUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SALIH ĆELEŠ - karate savez Ze Do kantona

Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDIN SARIĆ - Karate savez Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 2. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR ČUBRIĆ - HRVATSKI KARATE SAVEZ

Kumite - Seniori OPEN (L6)

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ MATKOVIĆ - Karate Akademija Osijek
  • SLOVENIA
  • 2. MATIC SMREKAR - Lev
  • CROATIA
  • 3. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
  • SLOVAKIA
  • 4. ZDENKO VANKA - Slovak National Team

Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)

    CROATIA
  • 1. EMA ZETICA - Mladost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA ABDULIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)

    CROATIA
  • 1. GABRIELA ŠOLJIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. IVANA SLAVIČEK - VINKOVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEJLA IBRIŠIMOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • SLOVAKIA
  • 4. MICHAELA VACLAVIKOVA - Slovak National Team

Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)

    CROATIA
  • 1. ANA LENARD - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA AŠČIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ČATLAK - HRVATSKI KARATE SAVEZ
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TANJA ĐOKIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ZENIRA BEKTAŠ - Karate savez Bosne i Hercegovine

Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)

    CROATIA
  • 1. ANITA TADIĆ - HRVATSKI KARATE SAVEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BELMA OMEROVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINA MAHMUD - Karate savez Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMINA BRKIĆ - Karate savez Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 5. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • CROATIA
  • 6. SADEA BEČIROVIĆ - HRVATSKI KARATE SAVEZ
  • CROATIA
  • 7. SILVIJA BUZALJKO - SAMOBOR

Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA KRIŽAN - HRVATSKI KARATE SAVEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MATEA NOAH MEDIĆ - Karate savez Bosne i Hercegovine
  • SLOVAKIA
  • 3. MICHAELA BRYNDZOVA - Slovak karate union SZK

Kumite - Seniorke OPEN (M6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BELMA OMEROVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • SLOVAKIA
  • 2. MICHAELA BRYNDZOVA - Slovak karate union SZK
KATA (191)

Kata - Cicibani (6,7 g.) (O1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNUR IBRAHIMOVIĆ - TEMPO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDIN SEDIĆ - CAZIN
  • SLOVENIA
  • 3. VILI KRAMAR - NOVO MESTO

Kata - Cicibani (6,7 g.) (b/ž)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN HOROZOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • SLOVENIA
  • 2. JAKOB KRAŠNA - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 3. LEON BOŠNJAK - ICTUS
  • CROATIA
  • 4. NIKO STANIĆ - CROATIA

Kata - Cicibanke (6,7 g.) (P1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMNA ĐERZIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BERINA ZAJIMOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • SLOVENIA
  • 3. LORENA HORN - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 4. TIA PULJEK - Osijek

Kata - Cicibanke (6,7 g.) (b/ž)

    CROATIA
  • 1. DONATELLA SERTIĆ - ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 2. ELORA JURASOVIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 3. INGA PROFUSEK - ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 4. IVANA IVŠIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 5. MARIJA MUTAVĐIĆ - DUVNJAK - ĐAKOVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARA HAĆIMIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)

    CROATIA
  • 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALAN SULJIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVID PAVLOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS KARAHASANOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 5. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
  • SLOVENIA
  • 6. JANEZ MERC - Lev
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JUSUF MEŠKOVĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 8. LAV FILIP TEŠIJA - Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MALIK SULJKANOVIĆ - TEMPO
  • CROATIA
  • 10. ROKO SAMAC - Nova Gradiška

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)

    CROATIA
  • 1. EMA ALŠIĆ - Hrvatski Sokol
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA BAJRIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JELENA TOMIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ZAHRA ARNAUTOVIC - Travnik GS-TMT

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARSLAN TARIK DŽAKA - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 2. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVID VUK - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 4. FILIP ŽGELA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL PETROV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 6. LEON BOŠNJAK - ICTUS
  • CROATIA
  • 7. LUKAS FULANOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 8. PATRIK VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI IKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 2. ADRIJAN JAGNJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. DANI AVDAGIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. FILIP RADAŠ - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL SAJFERT - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. LAV FILIP TEŠIJA - Osijek
  • CROATIA
  • 7. LEO LAMEŠIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 8. NIKO KOVAČEVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 9. PETAR BARIŠIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 10. ROKO KRIŽANOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SAMI KUSTURICA - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 12. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. VEDAD VELAGIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)

    CROATIA
  • 1. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 2. LARA JURIČIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 3. MARČELINA MUSTAPIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 4. NADE GABRIŠEK - Shihan

Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)

    CROATIA
  • 1. EVA FIŠER - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. GITA TURČINOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. HELENA GAŠIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
  • SLOVENIA
  • 5. LILI KRAMAR - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 6. MARIA LEONA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SARA DRAGIČEVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona

Kata - Učenici (O3)

    CROATIA
  • 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. DAMIR ĆULUBRK - ICTUS
  • CROATIA
  • 4. FRAN SELIGMAN - Hrvatski Sokol
  • SLOVAKIA
  • 5. VLADIMIR GALUEV - Slovak National Team

Kata - Učenice (P3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA KARAHASANOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADNA SELIMOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. ANTEA KRALJEVIĆ - ICTUS
  • CROATIA
  • 4. DORA HAS - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DŽENITA HASIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EJLA DORIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 7. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
  • SLOVENIA
  • 8. ESTER HORN - NOVO MESTO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. HANA DURANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. IVA PAVLOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LAMIJA SOFTIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 12. LARA GUDELJ - Karate klub Esseker
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. LEJLA ŠILJAK - Travnik GS-TMT
  • CROATIA
  • 14. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 15. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. MERIMA BRKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 17. TRICIA VUJEVA - ICTUS

Kata - Učenici (bij/žut) (R3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED HOROZOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARIS KARAHASANOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL PETROV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 4. KARLO JURIČIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 5. LUKAS FULANOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. MAURO JELEKOVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NIKO KOVAČEVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Učenici (nar/zel) (R4)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ VUK - KK VITEZ
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK BRIŠEVAC - ICTUS
  • CROATIA
  • 4. FRANJO KRIŽANAC - ICTUS
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL KLEN - Max Ivankovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ISMAJL KALABIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 7. LOVRO PRIMORAC - CROATIA
  • CROATIA
  • 8. LUKA MIHAJLOVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 9. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 10. ROKO KRIŽANOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 11. ROKO MARKOVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 12. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVAKIA
  • 13. VLADIMIR GALUEV - Slovak National Team

Kata - Učenice (bij/žut) (S3)

    CROATIA
  • 1. ARVENA JAKŠINIĆ - ĐAKOVO
  • SLOVENIA
  • 2. EMA KRAŠNA - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 3. EMANUELA IVANKO - Max Ivankovo
  • CROATIA
  • 4. KATJA BOŠNJAK - ICTUS
  • CROATIA
  • 5. MARIA LEONA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MERIMA REDŽIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 7. RUŽA JACKANIĆ - ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 8. TARA ZORMANIĆ - Shihan

Kata - Učenice (nar/zel) (S4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALINA ĐERZIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. ELENA MARUNČEK - ICTUS
  • CROATIA
  • 3. EMA ALŠIĆ - Hrvatski Sokol
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMINA BAJRIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 5. EVA FIŠER - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. GITA TURČINOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 7. HELENA GAŠIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. JASMINA ČAHTAREVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 9. KLARA TUNJIĆ - ICTUS
  • CROATIA
  • 10. LANA KRILJ - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEJLA ALIČIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 12. LEONA KRIŽAJ - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 13. MARIJA CINDRIĆ - ICTUS
  • CROATIA
  • 14. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. NAIDA TRAKIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. NEJLA KUSTURICA - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. NEJLA TUKIĆ - karate savez Ze Do kantona

Kata - Mlađi kadeti (O4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMEDIN MEHANOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENVER IMAMOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. FRAN SELIGMAN - Hrvatski Sokol
  • CROATIA
  • 4. IVAN BULJAN - Shihan
  • CROATIA
  • 5. LOVRE GRUBIŠIĆ - CROATIA
  • SLOVAKIA
  • 6. VLADIMIR GALUEV - Slovak National Team

Kata - Mlađe kadetkinje (P4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA MEŠKOVIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJNA HODŽIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IMANA DURDŽIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 7. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 8. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski Sokol
  • CROATIA
  • 9. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 10. LANA POTURICA - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEJLA BEGOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 12. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. MAJA JAHIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SARA BULAJIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. SARA HANTALOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. SUMEJA HELDOVAC - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 18. TENA KIRCHMAYER - ĐAKOVO

Kata - Kadeti (O5)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENIS MEHIĆ - Ipon Vitez
  • CROATIA
  • 3. ILAJ MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. IVAN BULJAN - Shihan
  • CROATIA
  • 5. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 6. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 7. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
  • SLOVAKIA
  • 8. PATRIK KLACAN - Slovak National Team

Kata - Kadetkinje (P5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA ALIČKOVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 5. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski Sokol
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SELMA MUJIĆ - Karate savez Tuzlanskog kantona
  • CROATIA
  • 10. TEA BULJAN - Shihan

Kata - Juniori (O6)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
  • CROATIA
  • 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 3. MATEO METER - CROATIA
  • SLOVENIA
  • 4. MICHEL HORN - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 5. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98

Kata - Juniorke (P6)

    SLOVENIA
  • 1. AJLA ĆURIĆ - NOVO MESTO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALMA BEČAREVIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SEMINA KELEŠTURA - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 6. TEA BULJAN - Shihan

Kata - Seniori (O7)

    CROATIA
  • 1. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
  • SLOVENIA
  • 2. ALJOŠA KRAMAR - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE ROŽIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 4. MATEJ BRADIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod

Kata - Seniorke (P7)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEJLA BEGIĆ - karate savez Ze Do kantona
  • CROATIA
  • 2. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SEMINA KELEŠTURA - karate savez Ze Do kantona
KATA DISABLED COMPETITORS (14)

Slijepi i slabovidni (m) -T1 (-16)

    CROATIA
  • 1. IVAN PERKOVIĆ - Slavonski Brod

Intelektualne poteškoće (m) -T2 (-16)

    CROATIA
  • 1. MATEJ KASALO - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ROK LEŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. SAŠA LEŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. STIPE BARIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 5. TIMUR KRKALIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. VEDRAN BAHLEN - Hercegovina-Zagreb

Osobe u inv. kolicima (m) -T3 (-16)

Slijepi i slabovidni (ž) -U1 (-16)

Intelektualne poteškoće (ž) -U2 (-16)

    CROATIA
  • 1. ELLA HALILOVIĆ - Hercegovina-Zagreb

Osobe u inv. kolicima (ž) -U3 (-16)

Slijepi i slabovidni (m) -V1 (+16)

Intelektualne poteškoće (m) -V2 (+16)

    CROATIA
  • 1. LUKA MIHETEC - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MARTINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. STIPE BARIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 4. TOMA MATIJEVIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 5. VEDRAN MAŠIĆ - ĐAKOVO

Osobe u inv. kolicima (m) -V3 (+16)

Slijepi i slabovidni (ž) -Z1 (+16)

Intelektualne poteškoće (ž) -Z2 (+16)

    CROATIA
  • 1. PAOLA BLATANČIĆ - Hercegovina-Zagreb

Osobe u inv. kolicima (ž) -Z3 (+16)