Odabrano natjecanje: 26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)

1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. LEO LAMEŠIĆ, Slavonski Brod
3. ADI IKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. IVAN SLAVIČEK, VINKOVCI

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)

1. ADRIJAN JAGNJIĆ, Slavonski Brod
2. VEDAD OSMANBEGOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. MARKO MARTINOVIĆ, VINKOVCI

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)

1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. JANEZ MERC, Lev
3. DANI AVDAGIĆ, Slavonski Brod

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)

1. NEMANJA JERENIĆ, Shotokan - Darda
2. JAKOV ŠEBALJ, VINKOVCI
3. ARSLAN TARIK DŽAKA, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)

1. ZAHRA ARNAUTOVIC, Travnik GS-TMT
2. LAMIJA ČAJIĆ, Travnik GS-TMT
3. SARA DRAGIČEVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)

1. EVA POŽEGA, Max Ivankovo
2. ADNA ĆATIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. LILI KRAMAR, NOVO MESTO

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)

1. ANA ROZIĆ, VINKOVCI
2. SARA HASEL, VINKOVCI
3. IVA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN JURIĆ, VINKOVCI
3. LUKA TOMIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

1. ALI ARNAUTOVI, Travnik GS-TMT
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. MISLAV ILIČIĆ, VINKOVCI

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

1. MUHAMED ŽIGONJA, MLADOST
2. AHMED DURAKOVIĆ, Travnik GS-TMT
3. NEDIM OSMANBEGOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

1. AHMED SMAJLOVIĆ, Travnik GS-TMT
2. AMEL DELIĆ, Travnik GS-TMT
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. HUSEIN SELAVA, MLADOST
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)

1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TEODORA LUKIĆ, Sloga-Hemofarm
3. ADNA ZUKIC, Travnik GS-TMT
3. EDINA SIPOVIĆ, IPPON

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)

1. DŽENITA HASIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. ANASTASIJA MITROVIĆ, Polet-Brod
3. CHIARA MAJIĆ, Karate Akademija Osijek
3. MERIMA BRKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)

1. DORA SMILJANOĆ, KRS HERCEGOVINA
2. ERNA GUTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LANA STEVANOVIĆ, Sloga-Hemofarm
3. EMA BEŠIĆ, MLADOST

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)

1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. HANA DURANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. TIJANA PAVLOVIĆ, karate savez Ze Do kantona

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)

1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LEJLA RIZVIĆ, CAZIN
3. IVONA JAKIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, VINKOVCI

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)

1. ARMIN MUJANOVIĆ, TEMPO
2. VITO MILETIĆ, Kastav
3. ALEN MUJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ARSLAN DIZDAREVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)

1. LUKAS KANDIĆ, ENERGIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)

1. KENAN ŠILJAK, Travnik GS-TMT
2. KERIM JAŠAREVIC, Travnik GS-TMT
3. HARUN MAHALBAŠIC, Travnik GS-TMT
3. BENJAMIN BIBERKIĆ, TEMPO

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)

1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. IVAN STRANJAK, Karate Akademija Osijek
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)

1. ELMEDIN MEHANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. TIBOR VASKRSIĆ, Vukovar`91

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)

1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. NEBOJIŠA TEPIĆ, ENERGIJA
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)

1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. ADRIAN BUINAC, ICTUS
3. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. LUKA ŠAPINA, MLADOST

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)

1. AJLA MEŠKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. SUMEJA HELDOVAC, karate savez Ze Do kantona
3. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)

1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. PAULA NJEGOVEC, Mladost
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)

1. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
2. JULIETTE SLIVKOVA, Slovak National Team
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. TEA HADŽIHRUSTIĆ, KK DO - Tuzla

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)

1. DINKA SOFTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
3. EJLA HASANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)

1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. KATARINA RAMIĆ, ZAMET
3. ALEXANDRA SOFRANEKOVA, Slovak karate union SZK
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)

1. BEKIR GRABUS, Travnik GS-TMT
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. RIJAD ULEMIĆ, Travnik GS-TMT

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)

1. DINO IMŠIROVIĆ, TEMPO
2. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)

1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
2. DINO KOVAČ, KLENOVNIK
3. AHMED SOFTIC, Travnik GS-TMT
3. MILOŠ JOVIĆ, Sloga-Hemofarm

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)

1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. ANTONIO BAZINA, KRS HERCEGOVINA
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)

1. SALIH HALILOVIC, Travnik GS-TMT
2. ENIS MEMIC, Travnik GS-TMT
3. ERIK UDAROVIĆ, ICTUS
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)

1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Slovak karate union SZK
2. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)

1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MELINA IBRAHIMOVIĆ, KK DO - Tuzla
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)

1. JOSIP SLAVIČEK, VINKOVCI
2. ELDIN KOVAČEVIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. DINO IMŠIROVIĆ, TEMPO
3. SEBASTIJAN STANEK, Vukovar`91

Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)

1. BAKIR GRABUS, Travnik GS-TMT
2. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TARIK ŽIŽAK, ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)

1. AMAR JAHIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
3. DANIEL STRUKAR, MLADOST
3. NIKOLA DAMJANOVIĆ, KRS HERCEGOVINA

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)

1. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET

Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)

1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. OLIVER ČULE, CROHERC
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. BENJAMIN COGO, karate savez Ze Do kantona

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)

1. EMINA ABDULIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. EMA ZETICA, Mladost

Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)

1. NIKOLINA ČUČAK, ENERGIJA
2. ALMINA HALILOVIC, KK DO - Tuzla
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)

1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. ANA ZOLETIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MICHAELA VACLAVIKOVA, Slovak National Team

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)

1. AZRA DAHALIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. MICHAELA BRYNDZOVA, Slovak karate union SZK
3. NEDŽMINA VARUPA, MLADOST

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)

1. STJEPAN ŠTIMAC, HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. MATEJ BUDIŠČAK, CROATIA
3. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
3. KENAN LIŠIĆ, karate savez Ze Do kantona

Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)

1. ZDENKO VANKA, Slovak National Team
2. ANDREJ MRKŠA, Virovitica

Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)

1. SALIH ĆELEŠ, karate savez Ze Do kantona
2. MIHAEL CVILINDER, ICTUS
3. KARLO ALERIĆ, Vukovar`91

Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)

1. VIKTOR ČUBRIĆ, HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EDIN SARIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine

Kumite - Seniori OPEN (L6)

1. ZDENKO VANKA, Slovak National Team
2. MATIC SMREKAR, Lev
3. DOMAGOJ MATKOVIĆ, Karate Akademija Osijek
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)

1. EMA ZETICA, Mladost
2. EMINA ABDULIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona

Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)

1. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
2. MICHAELA VACLAVIKOVA, Slovak National Team
3. LEJLA IBRIŠIMOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. IVANA SLAVIČEK, VINKOVCI

Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)

1. ANA LENARD, SAMOBOR
2. LUCIJA ČATLAK, HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. ZENIRA BEKTAŠ, Karate savez Bosne i Hercegovine
3. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica

Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)

1. SADEA BEČIROVIĆ, HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. ANITA TADIĆ, HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. IVANA BOROMISA, STUDENT

Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)

1. MATEA NOAH MEDIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. MICHAELA BRYNDZOVA, Slovak karate union SZK
3. ANAMARIJA KRIŽAN, HRVATSKI KARATE SAVEZ

Kumite - Seniorke OPEN (M6)

1. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. MICHAELA BRYNDZOVA, Slovak karate union SZK