Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Rijeka Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (E3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
104
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
191
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
140
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
160
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
104
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
140
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. LEON RADOLOVIĆ, CBS PULA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
101
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
184
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
Osvajači medalja
1. NOA ŠEŠET, IVANEC
2. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (E3)
113
0
PETAR ZORIČIĆ (OPATIJA)
201
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
141
0
FRAN HOST (KASTAV)
113
0
PETAR ZORIČIĆ (OPATIJA)
201
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
73
VILIM HRŽIĆ (METAL)
108
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
141
0
FRAN HOST (KASTAV)
201
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
73
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
108
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
141
0
FRAN HOST (KASTAV)
108
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
73
VILIM HRŽIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. FRAN HOST, Kastav
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. VILIM HRŽIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
142
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
134
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
163
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
128
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
144
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
207
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
143
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
78
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
207
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
143
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. FILIP SERTIĆ, Kastav
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO
3. LUKA OŽBOLT, Kastav