Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Rijeka Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (F1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (F2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (F4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (F5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (F1)
161
0
MIA MILAS (CBSPULA)
189
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
124
ANA KARADŽA (GROBNIK)
189
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
124
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. MIA MILAS, CBS PULA
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (F2)
136
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
105
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
136
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
105
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
24
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
105
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
80
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
65
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
107
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
24
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (F4)
27
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
75
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
29
SARA TADEJ (KOSTRE)
75
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
29
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. HELENA WILLHEIM, KOSTRENA
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (F5)
15
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
121
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
11
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
15
0
ENEA SUŠANJ (CRO)
11
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. MAJA BADANJAK, RIJEKA
2. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA
3. NIKA KAPETANOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ----