Odabrano natjecanje: 27. Grand Prix Croatia

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (1255)

Kumite - Učenici -30

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI ARNAUTOVIĆ - Travnik
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • ITALY
  • 3. CARRARESI ALESSANDRO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 4. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ENSAR TOHOLJ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 7. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 8. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • HUNGARY
  • 9. GERGELY KOVÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • MONTENEGRO
  • 10. JUSUF SALJIU - Omladinac
  • CROATIA
  • 11. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • SLOVAKIA
  • 12. MARKO BORIS - KK Slovsport Trnava
  • CROATIA
  • 13. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 14. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • HUNGARY
  • 15. PATRIK MEDVE - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 16. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. SANI ALJOVIĆ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 18. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -34

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT FISCHER - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 2. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • ITALY
  • 3. EMANUELE CALIFANO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 4. ERIK BENCEK - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 5. ERIK ĐULA - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. FRAN HOST - Kastav
  • UKRAINE
  • 7. GRIDASOV ARTEM - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 8. GUIDO SQUILLANTE - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. ISMAIL ZOLOTA - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 10. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. KENAN ŠILJAK - Travnik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. LOREN ŠARIĆ - TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. LUKAS KANDIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 14. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 15. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 16. NOA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 17. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 18. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 19. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 20. TARIK SALKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. TARIK SEDIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • LATVIA
  • 22. VALENTĪNS GRIGOROVIČS - Sadikov Sport school Latvia

Kumite - Učenici -38

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADEM HALAVAĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADIS KOVAČ - TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AHMED JUSUFBEGOVIĆ - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AHMED VUK - Samuraj
  • UKRAINE
  • 5. ARSENIY CHERNOLYTSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 6. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 7. BOR ŽIBRET - KK Ljubljana
  • CROATIA
  • 8. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. DAMIAN DRAŽENOVIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. ĐORĐE GALONJA - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 11. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. FARUK KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. IMRAN BAJREKTAREVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 14. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 15. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 16. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • HUNGARY
  • 17. MÁTÉ TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 18. MYKHAILO STOLBERH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 19. NICCOLÒ BRANCHI - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BULGARIA
  • 20. NIKOLA ZAFIROV - Karate Club Nikon
  • CROATIA
  • 21. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
  • ITALY
  • 22. RICCARDO GUERRA - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. SINAN PALJEVAC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 24. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 25. VILIM HRŽIĆ - Metal - Jurdani
  • HUNGARY
  • 26. ZSOMBOR TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Učenici -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SEDIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARMIN MEHIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • UKRAINE
  • 5. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ELVEDIN VILIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMRAN ŠILJDEDIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. IMRAN BILANOVIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. JUSUF MURTIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • UKRAINE
  • 10. KINASH OLEH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • LATVIA
  • 11. KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS - Sadikov Sport school Latvia
  • SLOVENIA
  • 12. LUKA BELE - KOZJANSKO in OBSOTELJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. LUKA PEJIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 14. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. PETAR PRERADOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 16. TEO CRNOGAJ - Mladost

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARIS SMAJLOVIĆ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 3. IVAN GARAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • SLOVENIA
  • 4. KLEMEN KOLŠEK - ŠD GORICA
  • CROATIA
  • 5. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIHAJLO ZRNIĆ - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 7. NIK BOROVNIK - VELENJE
  • CROATIA
  • 8. PAVAO CIBAN - JASTREB
  • ISRAEL
  • 9. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 10. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici +46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED NOKTO - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSA KANDIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMIL KLIČIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • HUNGARY
  • 4. BÁLINT BATICZ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 5. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 6. DOMINIK GECAN - KK KIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. HASSAN SELIMOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • SLOVENIA
  • 8. JAKOB ŽUMER - KOZJANSKO in OBSOTELJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MARKO CIGANOVIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MILAN LEPER - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NEDIM DELALIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 12. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AŠČIĆ ŠEJLA - KK DO - Tuzla
  • ITALY
  • 5. CAPPAI AMBRA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DŽENITA HASIĆ - TUZLA
  • HUNGARY
  • 7. ESZTER TAKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • MONTENEGRO
  • 8. HELENA BACKOVIC - Omladinac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. IMANA DURDŽIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 10. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 11. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 12. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 13. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • ITALY
  • 14. MARRUCCI VALENTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 15. MATILDE LORENZON - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. NEJLA HELAC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 17. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • ITALY
  • 18. PIOVANO CECILIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • FRANCE
  • 19. SYDNEY YVON - Longwy
  • HUNGARY
  • 20. SZOFI DALNOKI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 21. TARA TUBIĆ - Metal - Jurdani
  • MALTA
  • 22. THYIS ANTONELLI - Zebbug Karate Club
  • CROATIA
  • 23. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
  • SLOVAKIA
  • 24. VANESS BORISOVÁ - KK Slovsport Trnava
  • CROATIA
  • 25. VANESSA IVANČIĆ - Metal - Jurdani
  • SLOVAKIA
  • 26. ZUZANA MIŠOVÝCHOVÁ - KK DRAP Partizánske

Kumite - Učenice -36

    HUNGARY
  • 1. BARDOS ANNA - Karate Klub Sportingbudo
  • CROATIA
  • 2. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. EMA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 7. NIKA BEŠLIJA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA LESKOVAR - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 9. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SARA TOHOLJ - OKINAWA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SUMEJA HADŽIĆ - Samuraj
  • CROATIA
  • 12. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
  • CROATIA
  • 13. VANA ŠNOBL - NO KACHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. VILDANA PIRIJA - Karate Klub “Igman” Konjic

Kumite - Učenice -40

    UKRAINE
  • 1. CATHERINE PELYKH - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 2. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • SLOVENIA
  • 3. GAJA HUMAR - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IRNA MUJANOVIĆ - TUZLA
  • CROATIA
  • 5. LANA BLAGUS - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LANA ĐOGATOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
  • ITALY
  • 9. SAMMARCO REBECCA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SARA REKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ISRAEL
  • 11. SHAEM SAADA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 12. TEODORA TSANEVA - Karate Club Nikon
  • MONTENEGRO
  • 13. UNA RAKOVIC - Omladinac

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA STOJIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 3. EMA FILKOVIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. MARIJA BUNTESKA - FORCA
  • CROATIA
  • 8. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. SARA TADEJ - KOSTRENA

Kumite - Učenice +44

    SLOVENIA
  • 1. ENA KAPIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOVANA DERAJIĆ - ENERGIJA
  • ISRAEL
  • 3. KARIN VAIDESLAVER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 4. MARIAM KNIAZIEVA - KC NIKA
  • CROATIA
  • 5. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
  • HUNGARY
  • 2. BÁLINT FISCHER - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. BLAGOJA TASEVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • ITALY
  • 4. EMANUELE CALIFANO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FARUK KADRIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 6. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Koprivnica
  • ITALY
  • 7. NICCOLÒ BRANCHI - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • CROATIA
  • 8. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 9. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • UKRAINE
  • 10. OCHERETNIUK VOLODYMYR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 11. ROKO BENCEK - KLENOVNIK
  • ISRAEL
  • 12. SHOAM MOR YOSEF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. SINAN 1 PALJEVAC 1 - KBV GRBAVICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. TARIK SALKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • HUNGARY
  • 15. ZSOMBOR DUDÁS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Mlađi kadeti -41

    UKRAINE
  • 1. ARSENIY CHERNOLYTSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 2. BALÁZS BADAK - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BEKIR GRABUS - Travnik
  • ITALY
  • 4. CINCOTTA LORENZO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 5. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • ITALY
  • 7. FILIPPO PRIZZON - GLC FIJLKAM
  • MONTENEGRO
  • 8. JOVAN FATIC - Omladinac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. JUSUF MURTIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • UKRAINE
  • 10. KINASH OLEH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LOREN ŠARIĆ - TUZLA
  • UKRAINE
  • 12. MAKSYM MOROZOV - KC NIKA
  • HUNGARY
  • 13. MÁRK ISTÓK - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • MONTENEGRO
  • 14. MARKO MILUTINOVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 15. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 16. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 17. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. TARIK PALA - OKINAWA
  • UKRAINE
  • 19. VIKTOR DUBOVENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN ADILOVIĆ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DRAGO MARIĆ - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IGOR BRKIĆ - ENERGIJA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. KRISTIJAN GROZDANOV - FUNAKOSHI GICHIN
  • CROATIA
  • 6. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LUKA SPAJIĆ - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MARKO MARIĆ - GRUDE
  • MONTENEGRO
  • 9. MARKO MILUTINOVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 10. MATEO ILIŠINOVIĆ - Delta
  • ITALY
  • 11. MIRCO PIGAT - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MUHAMMED MURTIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • UKRAINE
  • 13. NIKITA GRIGORASHENKO - KC NIKA
  • ISRAEL
  • 14. OMER MOSKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 15. PIETRO PIO CALIFANO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 16. VALENTINO IVANIĆ - Mladost

Kumite - Mlađi kadeti -48

    ITALY
  • 1. ANGELO INGENITO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 2. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO FRLJAK - Tempo
  • UKRAINE
  • 4. DAVID YANOVSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 5. EMRE SALJIU - Omladinac
  • UKRAINE
  • 6. ERIK RAHOZENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. HASSAN SELIMOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • ISRAEL
  • 8. ILAY AMAR - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 9. LAVRIČ DAVID MATIJA - KARATE KLUB BREŽICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. LAZAR MARKOVIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEO ČULJAK - GRUDE
  • CROATIA
  • 12. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • ITALY
  • 13. NICOLA MANZIONE - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • CROATIA
  • 14. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 15. STIPE RUKAVINA - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. SUAD SADIKOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • HUNGARY
  • 17. ZALÁN BILISICS - BVSC-Fighter

Kumite - Mlađi kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARMIN MEMIŠEVIĆ - OKINAWA
  • ITALY
  • 3. CHRISTIAN SABATINO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BULGARIA
  • 4. DANIEL MINCHEV - Karate Club Nikon
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DANILO JELIČIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARUK MERDIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. GORGI PETROV - FUNAKOSHI GICHIN
  • CROATIA
  • 8. IVAN MATIJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 10. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 11. JAN HENČ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. KARLO LEKO - GRUDE
  • CROATIA
  • 13. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 14. LUKA KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • SLOVENIA
  • 15. LUKA RADIĆ - ŠD GORICA
  • CROATIA
  • 16. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
  • MONTENEGRO
  • 18. VLADIMIR VUKCEVIC - Omladinac

Kumite - Mlađi kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDEN KUJOVIĆ - OKINAWA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR RIZVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMSUD GROŠIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ITALY
  • 5. FERDINANDO FUMO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • SLOVENIA
  • 6. GAL KRŽIŠNIK - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • CROATIA
  • 7. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. LOVRO LENAC - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MIRZA SALKOVIC - SLOBODA
  • CROATIA
  • 10. NENO FILIPIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 11. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR
  • MONTENEGRO
  • 12. VLADIMIR VUKCEVIC - Omladinac
  • HUNGARY
  • 13. ZOLTÁN NAGY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Mlađi kadeti +57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSANDAR NOVICKI - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEM KARABEGOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALEM KARABEGOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • ITALY
  • 4. ALESSANDRO RUBERT - GLC FIJLKAM
  • LATVIA
  • 5. ARTJOMS JERMOLAJEVS - Sadikov Sport school Latvia
  • CROATIA
  • 6. BRLMIN KALENDER - IPON ZAGREB
  • ITALY
  • 7. EMANUELE PACELLI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMSUD GROŠIĆ - KS USK BIH
  • CROATIA
  • 9. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
  • ITALY
  • 10. MICHELE GIRARDI - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 11. PIERPAOLO BEVILACQUA - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • ISRAEL
  • 12. SALAH HUALED - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. SANJIN BRUS - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. STJEPAN MIKULIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 16. TIBOR KOVAČIĆ - Međimurje
  • SLOVENIA
  • 17. TIMOTEJ JORDAN - ROGAŠKA SLATINA
  • SLOVENIA
  • 18. ŽAN LUKA LESNIKA - KOZJANSKO in OBSOTELJE

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BELMA GROŠIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 2. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. MIA ZETICA - Mladost
  • CROATIA
  • 5. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
  • ITALY
  • 6. PIOVANO CHIARA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SARA TOPČAGIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 8. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 9. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 10. VANA ŠNOBL - NO KACHI

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    ITALY
  • 1. ALICE CANDOLO - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 2. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DORA REZIĆ - ZRINSKI
  • SLOVENIA
  • 4. ELA PETAN - KARATE KLUB BREŽICE
  • ITALY
  • 5. FABBRI GIORGIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 6. JERCA REPIČ - KRANJ
  • CROATIA
  • 7. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 8. LANA NADIŽAR - KRANJ
  • CROATIA
  • 9. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MELIHA DJULOVIĆ - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. MERJEM KLEPIĆ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 12. MIA MARTIĆ - SPORTSLIFE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MIHAELA BARBARIĆ - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. NEJLA ALJOVIĆ - OKINAWA
  • CROATIA
  • 15. NIKA MAESANO KRAPINEC - CROATIA
  • CROATIA
  • 16. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • ISRAEL
  • 17. SHIR YAHAV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 18. TISA JERNEA BREZOVNIK - Shotokan Grosuplje

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA BILANOVIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA ČULJAK - GRUDE
  • UKRAINE
  • 3. ARINA BEZREBRA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 4. BRUNA ĆORIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. KLARA IVANKOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 8. LANA KOKOTEC - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 9. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. LEJLA JUŠIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 11. NELLY DŽANIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 12. SARA BENIĆ - ALFA
  • ITALY
  • 13. SCHICCHI ALESSANDRA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 14. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA DELIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • SLOVENIA
  • 2. AJDA GOLAČ - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 3. ANA LAMPIČ - KK Ljubljana
  • UKRAINE
  • 4. ARINA BEZREBRA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 5. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • SLOVENIA
  • 6. HANA PAVŠIČ - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • CROATIA
  • 7. IRIS KOVAČ - STUDENT
  • CROATIA
  • 8. IVA MARKOVIĆ - ALFA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. JOVANA STEVANOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 10. LEONA GULIJA - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • UKRAINE
  • 12. MARIAM KNIAZIEVA - KC NIKA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MARIJA ČULJAK - GRUDE
  • SLOVENIA
  • 14. MARUŠA SARA CARLI - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • CROATIA
  • 15. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 16. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • ISRAEL
  • 17. NOA ASHKNAZI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 18. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 19. TONKA MIJALJEVIC - KOSTRENA
  • SLOVENIA
  • 20. ZALA ŽIBRET - KK Ljubljana

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ALIBEGIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 2. ADRIANA ROSS - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMRA HALILOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 4. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • SLOVENIA
  • 5. ANA SEVER - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 6. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • ITALY
  • 7. ANNA PIA DESIDERIO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • UKRAINE
  • 8. DARIA SOKOLOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 9. DORA ŽUGČIĆ - STUDENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. IVA HERCEG - GRUDE
  • SLOVENIA
  • 11. KIARA MEKIC - Shotokan Grosuplje
  • CROATIA
  • 12. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 13. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
  • SLOVENIA
  • 14. PATRICIJA CENTRIH - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 15. TEA PLEŠA - CROATIA
  • CROATIA
  • 16. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA
  • ISRAEL
  • 17. YUVAL ELMALEH - ISRAEL KARATE FEDERATION

Kumite - Kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADRIJAN MUČAJ - Karate klub "SARAJEVO"
  • UKRAINE
  • 2. ALBERT KLIAZ - KC NIKA
  • SLOVAKIA
  • 3. ANDREJ TVRDOŇ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 4. ANGELO INGENITO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • HUNGARY
  • 5. BARNABÁS BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. BOJAN KOSTOV - OLIMPIK
  • ITALY
  • 7. CHRISTIAN SABATINO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • ITALY
  • 8. CIALENTE LUCA - Obiettivo Karate Roma
  • UKRAINE
  • 9. DAVID YANOVSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 10. DENISLAV STOYANOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 11. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
  • UKRAINE
  • 12. ERIK RAHOZENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 13. FARID AGHAYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 14. FILIP KAFKA - Virovitica
  • CROATIA
  • 15. FRAN VUKOMANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 16. GAL PLEVNIK - KRANJ
  • HUNGARY
  • 17. GERGELY NYÍRI - Ganz-Kesjar
  • ITALY
  • 18. GIOVANNI DI GENNARO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. HAMZA AHMETOVIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ISRAEL
  • 20. ILAY MALOOL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 21. IVAN PETKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 22. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 23. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
  • SLOVAKIA
  • 24. JAKUB ČERNICKÝ - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 25. JANKO DZEVERDANOVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 26. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • LATVIA
  • 27. LEONS GAIDUKS - Sadikov Sport school Latvia
  • CROATIA
  • 28. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 29. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 30. MARIN JURIČEVIĆ - USKOPLJAK
  • UKRAINE
  • 31. MARK LAHUTIN - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 32. MARKO BOBAN - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. MARKO HERCEG - USKOPLJAK
  • SERBIA
  • 34. MARKO MIHAJLOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 35. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • BELARUS
  • 36. MIKITA RASHETNIK - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 37. MILJENKO SABLJIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 38. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 39. NICOLA MANZIONE - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • SLOVENIA
  • 40. NIKLAS TAMŠE - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • HUNGARY
  • 41. PAL KIRALY - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 42. PAVLE DUJAKOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ITALY
  • 43. PIETRO TALIANO - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • BULGARIA
  • 44. RADIN TIHOLOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 45. ROLAND CSATÓ - Ganz-Kesjar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 46. SERGEJ VUČIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 47. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
  • BULGARIA
  • 48. TODOR NASTEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 49. VANNA CIRIELLO - CTR Veneto
  • BULGARIA
  • 50. VLADIMIR NAZAROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BELARUS
  • 51. YAHOR KOMLEU - Belarus Karate Federation
  • BULGARIA
  • 52. YANISLAV MILENKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - Kadeti -57

    ISRAEL
  • 1. ADRIS ABU HAMIS - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN SADIKOVIĆ - Karate klub "SARAJEVO"
  • AZERBAIJAN
  • 3. AMINAGHA GULIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • BELARUS
  • 4. ANTON KUZMIANKOU - Belarus Karate Federation
  • LATVIA
  • 5. ARTŪRS STEPANOVS - Sadikov Sport school Latvia
  • CROATIA
  • 6. BORNA STANIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 7. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • SERBIA
  • 8. DARKO SPASKOVSKI - Karate Federation of Serbia
  • SLOVENIA
  • 9. DEJAN DEBELAK - NIPPON KRŠKO
  • CROATIA
  • 10. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ELDAR KRŠO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ELDAR KRŠO - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ITALY
  • 13. ELIA VIANELLO - CTR Veneto
  • UKRAINE
  • 14. EVGEN PRYVALOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 15. FERDINANDO FUMO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • ITALY
  • 16. GIANMARCO ROSA - GLC FIJLKAM
  • SLOVAKIA
  • 17. IGOR HAUSER - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. IMRAN POZDER - KBV GRBAVICA
  • ISRAEL
  • 19. ITAI SCHWABE - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 20. JACOPO BOTOSSO - ASD IPPON 2
  • SLOVAKIA
  • 21. JAKUB ŠTETINA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 22. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • SLOVAKIA
  • 23. JURAJ ČERNICKÝ - Slovak National Team
  • UKRAINE
  • 24. KONSTANTIN VELIKSAR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 25. KOVACS ENDRE - Karate Klub Sportingbudo
  • CROATIA
  • 26. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • SLOVENIA
  • 27. LAN PODPEČAN - Polzela
  • UKRAINE
  • 28. LOBANOV SALEVIY - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 29. MAHIR DZUHO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 30. MARIO SVINARSKI - OLIMPIK
  • BULGARIA
  • 31. MARTIN ZLATEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 32. MÁTÉ NAGY - BVSC-Fighter
  • SLOVAKIA
  • 33. MATEJ MELICHER - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 34. MATEO JAKOPANEC - Međimurje
  • ITALY
  • 35. MATTEO MAMMOLA - asd MATRIX
  • ITALY
  • 36. MATTEO SIMIONATO - CTR Veneto
  • ITALY
  • 37. MATTEO SIMIONATO - SPORT TARGET GERMINAL
  • ITALY
  • 38. MATTEO ZAMBON - CTR Veneto
  • SLOVAKIA
  • 39. MICHAL MACHA - Slovak National Team
  • ITALY
  • 40. MICHELE MONTUORO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 41. MUHAMED SPAHIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • SLOVENIA
  • 42. NEJC SKOTNIK - RADENCI
  • UKRAINE
  • 43. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • ITALY
  • 44. PATRIZIO ROVELLI - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • CROATIA
  • 45. PETAR STANIĆ - Bregana
  • ISRAEL
  • 46. REEM FRIDMAN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 47. ROBERTO ZDRAVKOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 48. STEFAN ŠORGIĆ - ENERGIJA
  • SERBIA
  • 49. STRAHINJA RADOJCIN - Karate Federation of Serbia
  • SLOVENIA
  • 50. TOMAŽ HUDALES - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 51. VITO MIHALJEVIĆ - Kastav

Kumite - Kadeti -63

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 2. ALEKSANDAR KALABIĆ - Delta
  • ITALY
  • 3. ALEX BORTOLOTTO - CTR Veneto
  • ITALY
  • 4. ALEX BORTOLOTTO - SPORT TARGET GERMINAL
  • ITALY
  • 5. ANDREA SBROGGIO - CTR Veneto
  • BULGARIA
  • 6. ANDREY TODOROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • MONTENEGRO
  • 7. ANDRIJA FATIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 8. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
  • ISRAEL
  • 9. ARIEL BEN YOUNES - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 10. ARIS NIKOLAS ČELA - Slovak National Team
  • ITALY
  • 11. AUSTONI MATTEO - Punto sportivo
  • ISRAEL
  • 12. AWAIS ATMA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 13. AXEL AGLIETTI ZAMPALLA - ASD IPPON 2
  • BULGARIA
  • 14. AYGIUN ALIOSMANOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. BERIN MUJIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • CROATIA
  • 16. BORNA NOVAK - VELIKA GORICA
  • MONTENEGRO
  • 17. BOŽO ČVOROVIĆ - Bar
  • HUNGARY
  • 18. DÁNIEL VARGA - Ganz-Kesjar
  • ITALY
  • 19. DANIELE NATALE - asd MATRIX
  • BELARUS
  • 20. DANIIL LIAMNIOU - Belarus Karate Federation
  • SERBIA
  • 21. DANIJEL VUKAŠINOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 22. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 23. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
  • SERBIA
  • 24. DUŠAN JEVTOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. DZAN MAHMUTOVIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ISRAEL
  • 26. DZUAD BASHIR - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 27. EDI LONCICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 28. EMANUELE PACELLI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 29. HRISTIJAN STOJANOVSKI - OLIMPIK
  • CROATIA
  • 30. JOSIP PLANINIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 31. JOSIP TADIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 32. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • CROATIA
  • 33. LOVRO ROZMAN - Međimurje
  • BELARUS
  • 34. MAKSIM MASLAKOU - Belarus Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 35. MAREK ŠIMUN - Slovak National Team
  • BELARUS
  • 36. MATSVEI NOVIKAU - Belarus Karate Federation
  • UKRAINE
  • 37. MYKYTA SHYLONOSOV - sc NORVEN
  • LATVIA
  • 38. NIKS DIERINS - SAMURAI LATVIA
  • ISRAEL
  • 39. RAUL ECHAYEV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 40. RICCARDO POLI - CTR Veneto
  • ISRAEL
  • 41. SHAI MALAMUD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 42. SIMON JAVORSKY - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 43. SMOLIĆ DAVID - ALFA
  • MONTENEGRO
  • 44. STEFAN PEKOVIC - Budva
  • AZERBAIJAN
  • 45. TALE YAGUBOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 46. TIM VALNER - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • ITALY
  • 47. TOMMASO BARBERIS VIGNOLA - ASD IPPON 2
  • SLOVENIA
  • 48. ŽAN AHLIN - KRANJ

Kumite - Kadeti -70

    SLOVAKIA
  • 1. ADAM JURÁK - Slovak National Team
  • BULGARIA
  • 2. ALAN APRILOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 3. ANDREA BURAN - GLC FIJLKAM
  • SLOVAKIA
  • 4. DANIEL BAGITA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. DARKO KOSTOV - OLIMPIK
  • ITALY
  • 7. DAVIDE COLOMBO - Polisportiva Brembate Sopra
  • UKRAINE
  • 8. DEVID SHATOHIN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 9. ELSAN KOLIĆ - Bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. FARIS KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • CROATIA
  • 11. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 12. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • UKRAINE
  • 13. GOPICH VLADYSLAV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 14. HUSEYN HWSEYNZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 15. JAKOV RUKAVINA - Mladost
  • CROATIA
  • 16. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 17. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
  • BULGARIA
  • 18. KRASEN NIKOLAEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SERBIA
  • 19. LUKA VUČKOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 20. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. MAKSIM AVRAMOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. MARIN PETROVIĆ - GRUDE
  • SLOVAKIA
  • 23. MAROŠ JANOVČÍK - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 24. MATEJ GORIŠEK - Shotokan Grosuplje
  • ITALY
  • 25. MATTEO MAGAGNA - CTR Veneto
  • ITALY
  • 26. MAURO INGENITO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 27. MIHAEL SIRC - Međimurje
  • SERBIA
  • 28. NIKOLA IVANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ISRAEL
  • 29. OFEK BERKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 30. PATRIK DIVÍLEK - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 31. PETAR JEDNAR - SAMOBOR
  • ITALY
  • 32. PIERANGELO FERRAIOLO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • HUNGARY
  • 33. SCHREIBER ADAM - Karate Klub Sportingbudo
  • SLOVENIA
  • 34. TIMOTEJ JORDAN - ROGAŠKA SLATINA
  • MONTENEGRO
  • 35. VASILIJE MICUNOVIC - Buducnost
  • UKRAINE
  • 36. VLADYSLAV DOLGOPOLOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Kadeti +70

    ISRAEL
  • 1. ADIR DOKARKER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 2. ALEKS KLOBASA - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALEKSANDAR TRIVUNOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 4. ALEN ZAGOREC - Međimurje
  • MONTENEGRO
  • 5. ANDREJ BUBANJA - Budva
  • CROATIA
  • 6. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • BELARUS
  • 7. ARSENI KISIALIOU - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 8. ARTSEM LIAVONCHYK - Belarus Karate Federation
  • HUNGARY
  • 9. DÁNIEL FRANKÓ - BVSC-Fighter
  • ITALY
  • 10. FRANCESCO INNOCENZI - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 11. GIUSEPPE TESTA - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BELARUS
  • 12. GLEB DERGAY - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 13. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
  • SLOVAKIA
  • 14. KAROL GAMA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 15. KRISTIAN SZABO - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 16. LAZAR VUJOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 17. LAZAR VUJOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 18. LAZAR VUJOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 19. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 20. LUKA BOŽAC - KK Zanshin Split
  • BELARUS
  • 21. MAKSIM SLESARCHUK - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 22. MARIO MRVČIĆ - CROATIA
  • SERBIA
  • 23. MIHAEL MUSTA - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 24. MILÁN BILISICS - BVSC-Fighter
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. MUNIB DEDOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. NEDIM ŠUVALIJA - Karate klub "SARAJEVO"
  • MONTENEGRO
  • 27. NEMANJA JOVOVIĆ - Bar
  • ISRAEL
  • 28. NIKOLA ROGOZARSKI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 29. OSMAN OSMANLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 30. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
  • ITALY
  • 31. PIER PAOLO DI BENEDETTO - AWKJS FIJLKAM
  • ITALY
  • 32. PIERPAOLO BEVILACQUA - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BULGARIA
  • 33. ROBERTO PETROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 34. SRDJAN DJURIC - SLOBODA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 35. TOMISLAV KATIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 36. VIKTOR FAGNJEN - Delta

Kumite - Kadetkinje -47

    ITALY
  • 1. ANNA GHIRELLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • SERBIA
  • 2. ARIJANA ZARIJA - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 3. ASSUNTA SCARANO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • HUNGARY
  • 4. BOGLARKA BIHARY - UTE
  • HUNGARY
  • 5. DALMA JAKUBOVICS - UTE
  • SLOVAKIA
  • 6. DIANA SCHLETTOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 7. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMINA ABDULIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. EMINA SIPOVIĆ - IPPON
  • AZERBAIJAN
  • 10. FIDAN DADASHOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • BULGARIA
  • 11. KRISTINA TSVETANOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 12. KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 13. LARA ĐAKOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 14. LARA WEISMANN - Bregana
  • CROATIA
  • 15. MATEJA PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • BULGARIA
  • 16. MONIKA ILIEVA - Karate Club Nikon
  • BULGARIA
  • 17. MONIKA ILIEVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. NEJRA SIPOVIĆ - IPPON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 20. POLINA HURENKO - KC NIKA
  • CROATIA
  • 21. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BELARUS
  • 22. STAFANIYA SOBALEVA - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 23. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Kadetkinje -54

    HUNGARY
  • 1. ALEKSANDRA ILANKOVIC - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 2. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
  • ITALY
  • 3. ALESSIA TAGLIO - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • ITALY
  • 4. ALICE ULIVI - AKS Sesto Fiorentino
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ALMA SUBAŠIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 6. ANAMARIA SKOKO - Hercegovina-Zagreb
  • BULGARIA
  • 7. ANA-MARIA ABADZHIEVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 8. ANITA PAZZAGLIA - SSD ARL FITNESS PER TERNI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. AZRA DAHALIĆ - TUZLA
  • SLOVAKIA
  • 10. BARBORA FALATOVA - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. EDISA KOVAČ - TUZLA
  • UKRAINE
  • 12. ELINA SIELIEMIENIEVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 13. ELIZABETA MOLNAR - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 14. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 15. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
  • AZERBAIJAN
  • 16. FIDAN HAMIDOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 17. HANA DEBELJAK - Shotokan Grosuplje
  • CROATIA
  • 18. IRIS KOVAČ - STUDENT
  • SERBIA
  • 19. JANA KOJIČIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 20. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 21. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • ITALY
  • 22. LISA COLAIERA - A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
  • CROATIA
  • 23. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 24. LUNA WEISMANN - Bregana
  • CROATIA
  • 25. MAJA KOZLINGER - Virovitica
  • FYR OF MACEDONIA
  • 26. MARIJA MILEVA - OLIMPIK
  • FYR OF MACEDONIA
  • 27. MARIJA PETROVSKA - METALURG
  • CROATIA
  • 28. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • ISRAEL
  • 29. MAYA BENAROCH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 30. MESHLYN NISIRY - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 31. MINA TRIKOŠ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 32. NATALIA VARGOVA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 33. PANNA LENCSE - DMTK Karate Hungary
  • ISRAEL
  • 34. RAYA ATMA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 35. RENI DIMITROVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVENIA
  • 36. SARA FIJAČKO - ROGAŠKA SLATINA
  • HUNGARY
  • 37. STELLA LENDEL - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 38. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
  • SLOVAKIA
  • 39. VIVIEN HERDITZKA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 40. ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 41. ZSÓFIA UDVARI - Vasas SC

Kumite - Kadetkinje +54

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANA PEŠORDA - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANA ZOLETIĆ - TUZLA
  • CROATIA
  • 4. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • ITALY
  • 6. ANASTASIA CAPRITTI - a.s.d. sport center messina
  • HUNGARY
  • 7. ANDREA MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • ITALY
  • 8. ANNA RIGHETTO - A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
  • SLOVENIA
  • 9. ANJA KOTNIK - KRANJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. ANJA LOLIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SERBIA
  • 11. ANJA RADOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 12. ASIA IPPOLITO - ASD MASTER RAPID SKF
  • AZERBAIJAN
  • 13. AYLA RZAZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 14. CHIARA BAGARIN - ASD IPPON 2
  • BELARUS
  • 15. DARYA TREBKA - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 16. ELISA PONZI - CTR Veneto
  • SLOVENIA
  • 17. EMA KRAJNIK - KRANJ
  • ITALY
  • 18. GIULIA CAPUZZIMATI - A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
  • ITALY
  • 19. GIULIA SILVESTRO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 20. HANA KAPO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • HUNGARY
  • 21. JÁZMIN JOVICIC - BVSC-Fighter
  • UKRAINE
  • 22. KATERYNA ZAITSEVA - sc NORVEN
  • ISRAEL
  • 23. KATRIN TACHKER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 24. LAURA POTISK - ROGAŠKA SLATINA
  • CROATIA
  • 25. LUCIJA HODAK - JASTREB
  • FYR OF MACEDONIA
  • 26. MAGDALENA BOZINOSKA - OLIMPIK
  • CROATIA
  • 27. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 28. MARIA TERESA SCHERZI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 29. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
  • MONTENEGRO
  • 30. MILENA JOVANOVIC - Omladinac
  • ISRAEL
  • 31. MOSHE SHAVIT - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 32. NICOLE BORLINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 33. NINA DABČEVIĆ - Ronin
  • SLOVENIA
  • 34. NUŠA ŽERJAV - Karate zveza Slovenije
  • SLOVENIA
  • 35. NUŠA ŽERJAV - Polzela
  • CROATIA
  • 36. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 37. PETRA NUIĆ - KK Zanshin Split
  • ITALY
  • 38. RACHELE MAZZIOL - CTR Veneto
  • BULGARIA
  • 39. SANYA PETKOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 40. SÁRA KRIVDOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 41. SIMONA D’ATTILO - ASD CUS TORINO
  • SLOVENIA
  • 42. TAJDA SKALICKY - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • SERBIA
  • 43. TAMARA ZIVKOVIC - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 44. TARA SCEPANOVIC - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 45. VALENTINA RAMELLA PEZZA - ASD IPPON 2
  • BULGARIA
  • 46. VIKTORIYA VENKOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 47. ZITA BÁKAYOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 48. ZSÓFIA BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Juniori -55

    ISRAEL
  • 1. ADI ASHKENAZI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADIN TIHAK - BUGOJNO
  • UKRAINE
  • 3. ALBERT KLIAZ - KC NIKA
  • CROATIA
  • 4. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
  • HUNGARY
  • 5. CSÖPPÜ BENCE - Karate Klub Sportingbudo
  • ITALY
  • 6. ELIA VIANELLO - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 7. GIANMARCO ROSA - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 8. GIOVANNI DI GENNARO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. IDRIZ ABDURAHIM - MAKPETROL
  • BELARUS
  • 10. ILYA BULATAU - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 11. ILYA KOLABAU - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 12. IVOR BABIĆ - VELIKA GORICA
  • UKRAINE
  • 13. KONSTANTIN VELIKSAR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 14. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
  • SERBIA
  • 15. LAZAR ŠKORDIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BELARUS
  • 16. MAKSIM PADOLSKI - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 17. MATTEO LANDI - ASD MASTER RAPID SKF
  • ITALY
  • 18. MICHELE MONTUORO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • AZERBAIJAN
  • 19. MUSEIB MAMMADOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 20. NISIRY JIRYIS - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 21. PETAR VASOVIC - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 22. SIMONE GUGLIELMI - ASD CUS TORINO
  • ITALY
  • 23. SIMONE PRESTANA - ASD CUS TORINO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 24. STOLE SMILKOVSKI - OLIMPIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. STRAHINJA BRANKOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ITALY
  • 26. VALERIO MANTOVANI - asd MATRIX

Kumite - Juniori -61

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN HADZIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ITALY
  • 2. ALESSIO DELLISANTI - ASD CUS TORINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMIN LJUBUNČIĆ - BUGOJNO
  • ITALY
  • 4. AURELIO LUCATTINI - POLIZIA DI STATO
  • ITALY
  • 5. AUSTONI MATTEO - Punto sportivo
  • BULGARIA
  • 6. AYGIUN ALIOSMANOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 7. BÁLINT LENGYEL - BVSC-Fighter
  • MONTENEGRO
  • 8. BALSA MILICKOVIC - Omladinac
  • ITALY
  • 9. CLAUDIO GABRIELE SANISLAV - CTR Veneto
  • ITALY
  • 10. CRISTIAN CARBONI - POLIZIA DI STATO
  • LATVIA
  • 11. DAGNIS DIERINS - SAMURAI LATVIA
  • MONTENEGRO
  • 12. DAMIR ČOLOVIĆ - Bar
  • BELARUS
  • 13. DANIIL PENKRAT - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 14. DAVID DE FALCO - POLIZIA DI STATO
  • ITALY
  • 15. DAVIDE ANDRETTA - SPORT TARGET GERMINAL
  • FYR OF MACEDONIA
  • 16. DAVUD RAMADANOVSKI - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 17. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
  • SLOVENIA
  • 18. DOMEN ZIDAR - Karate zveza Slovenije
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. DŽENAN MAGLIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ISRAEL
  • 20. EDI LONCICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 21. FAHIK VESELI - OLIMPIK
  • ITALY
  • 22. FEDERICO SERENO - ASD CUS TORINO
  • HUNGARY
  • 23. GAVRILO HONING - BVSC-Fighter
  • AZERBAIJAN
  • 24. HUMMAT BAKHSHALIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 25. ITAI SCHWABE - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 26. IVAN RUDAKOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • DENMARK
  • 27. JIMMY JODEILI - Bosatsu
  • FYR OF MACEDONIA
  • 28. KRISTIJAN BOSHKOVSKI - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 29. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 30. LEO MARKOVIĆ - Mladost
  • UKRAINE
  • 31. MARK LAHUTIN - sc NORVEN
  • ITALY
  • 32. MASSIMILIANO DECIO - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • CROATIA
  • 33. MATEJ BUDIŠČAK - CROATIA
  • SLOVAKIA
  • 34. MATEJ HAJDU - Slovak National Team
  • ITALY
  • 35. MATTIA GRANATIERO - ASD CUS TORINO
  • SERBIA
  • 36. MILOS RADOJEVIC - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 37. MIMOLAT BAGAEV - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 38. MUAMER TARAHIJA - SAMBON
  • UKRAINE
  • 39. MYKYTA SHYLONOSOV - sc NORVEN
  • UKRAINE
  • 40. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • ITALY
  • 41. PATRIZIO ROVELLI - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 42. PAVLE KOSTIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 43. PETAR OREŠKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • ITALY
  • 44. RICCARDO BOMEI - Punto sportivo
  • BELARUS
  • 45. SAMIR HASANAU - Belarus Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 46. SANI SKOTNIK - RADENCI
  • ISRAEL
  • 47. SHALEV GAYGI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 48. SULTAN IHAYEV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 49. UROS PETROVACKI - Karate Federation of Serbia
  • UKRAINE
  • 50. VASYL VDOVENKO - sc NORVEN
  • BELARUS
  • 51. YAN PENKRAT - Belarus Karate Federation

Kumite - Juniori -68

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HUREM - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SLOVENIA
  • 2. ADRIAN HALILI - KK Ljubljana
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALEM ŠOLJIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BELARUS
  • 4. ALIAKSEI FILON - Belarus Karate Federation
  • ISRAEL
  • 5. AMIT AMRANI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 6. BENCE DOKA - UTE
  • MONTENEGRO
  • 7. BOJAN BOSKOVIC - Omladinac
  • ITALY
  • 8. CAVALLOTTO ANDREA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 9. DAVID MAROŠI - Slovak National Team
  • LUXEMBOURG
  • 10. DAVID MARQUES - Luxembourg National Team
  • ITALY
  • 11. DAVIDE COLOMBO - Polisportiva Brembate Sopra
  • BELARUS
  • 12. DEVID NHUYEN - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 13. DOMAGOJ ŽABČIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 14. DOMINIK BENČAN - TAD RIJEKA
  • ITALY
  • 15. EDOARDO DOMOLO - ASD CUS TORINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. EMRAH DRAGOLJ - HOLIDAY
  • ITALY
  • 17. ERIK DROZINA - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 18. FILIPPO MARIOTTI - SSD ARL FITNESS PER TERNI
  • ITALY
  • 19. GIULIANI MIRKO - FORZA E COSTANZA - Italy
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 20. HUMEJD GROŠIĆ - BUŽIM
  • SERBIA
  • 21. JOVAN ĆIRIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 22. LORENZO CARAMAGNO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • CROATIA
  • 23. LUKA VUČINIĆ - JASTREB
  • AZERBAIJAN
  • 24. MAHAMMAD MAMMADOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • BELARUS
  • 25. MAKSIM CHESHKA - Belarus Karate Federation
  • UKRAINE
  • 26. MAKSYM BOSHTAN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 27. MARKO KOSTOV - OLIMPIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 28. MARKO LASIĆ - Neretva
  • ITALY
  • 29. MAURO INGENITO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • FRANCE
  • 30. MEHDI LOUGHLIMI - Longwy
  • FYR OF MACEDONIA
  • 31. MEVLUD MEMEDI - FORCA
  • SERBIA
  • 32. MIHAJLO POPOVIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. MILAN SMILJIĆ - Šesnaesta Banja Luka
  • SERBIA
  • 34. MILOVAN TODOROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 35. NGUYEN AN - Karate Klub Sportingbudo
  • ISRAEL
  • 36. OFEK BERKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 37. OG JEN BLAGOJEVIĆ - ENERGIJA
  • BULGARIA
  • 38. PETAR EFTIMOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 39. PIERANGELO FERRAIOLO - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BULGARIA
  • 40. RADOSLAV VAKARELOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • LATVIA
  • 41. RAINERS RAMANIS - SAMURAI LATVIA
  • CROATIA
  • 42. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 43. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
  • ISRAEL
  • 44. SHAI MALAMUD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 45. TJAŽ OBLAK - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • BELARUS
  • 46. ULADZISLAU ZAKHARAU - Belarus Karate Federation
  • BULGARIA
  • 47. VALENTIN GEORGIEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 48. VALERIO PALLADINO - POLIZIA DI STATO
  • UKRAINE
  • 49. VASYL VDOVENKO - sc NORVEN
  • ISRAEL
  • 50. YONATAN CALGI - ISRAEL KARATE FEDERATION

Kumite - Juniori -76

    SLOVAKIA
  • 1. ADI GYURIK - Slovak National Team
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO ROSSI - ASD CUS TORINO
  • AZERBAIJAN
  • 3. ALI GULIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 4. ANDREA PELAMATTI - ASD MASTER RAPID SKF
  • SERBIA
  • 5. ANDRIJA MARIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. BAKIR KADRIĆ - TUZLA
  • ITALY
  • 7. DEJAN GRUER - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. ELMEDIN ĐIVER - Karate Klub “Igman” Konjic
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. FILIP NESTOROVSKI - METALURG
  • ITALY
  • 10. GIOVANNI FRATA - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. HAMZA TURULJA - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. HARIS MURADBAŠIĆ - ORKKA
  • BELARUS
  • 13. HLEB SACHKOUSKI - Belarus Karate Federation
  • MONTENEGRO
  • 14. ILIJA RADONJIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 15. IVAN JANKO - SUSEDGRAD
  • HUNGARY
  • 16. KAPDEBÓ BOTOND - BVSC-Fighter
  • SERBIA
  • 17. LAZAR KRSTIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 18. LEON HENČ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 19. LEON TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • ITALY
  • 20. MARCO POZZATO - A.s.d. Fighters Karate Team
  • CROATIA
  • 21. MARIJAN LOVRIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. MUHAMED HUSEJINOVIC - SAMBON
  • AZERBAIJAN
  • 23. MURAD ORUJOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 24. NIKOLA ROGOZARSKI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 25. OLEH STADNYCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 26. PASQUALE GRIMALDI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • SLOVAKIA
  • 27. PATRIK ŠEBOK - Slovak National Team
  • BELARUS
  • 28. PAVEL LIUBCHANKA - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 29. PIER PAOLO DI BENEDETTO - AWKJS FIJLKAM
  • CROATIA
  • 30. RENATO REŠETAR - ZAMET
  • SLOVENIA
  • 31. ROK ŠTULAR - KRANJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 32. TARIK RIŠLJANIN - HOLIDAY
  • SLOVENIA
  • 33. TEODOR ZLATKOV - ŠD GORICA
  • SLOVENIA
  • 34. TIMOTEJ BURLAK - Karate zveza Slovenije
  • BULGARIA
  • 35. TODOR RANCHEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 36. VALERIO MARCHESE - POLIZIA DI STATO
  • CROATIA
  • 37. VEDRAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Juniori +76

    ITALY
  • 1. ANGELO PIO ZARRELLA - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • AZERBAIJAN
  • 2. BABAK GALAMZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 3. BREZOČNIK JAN - Karate zveza Slovenije
  • ITALY
  • 4. CHRISTIAN ZIPPOLI - FORZA E COSTANZA - Italy
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DAVID ČULJAK - GRUDE
  • ITALY
  • 6. DAVIDE INDAGATI - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. DŽENAN KREHO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ITALY
  • 8. FABIO MAZZOLENI - Polisportiva Brembate Sopra
  • ITALY
  • 9. GIORGIO FAEDDA - asd MATRIX
  • ITALY
  • 10. GIUSEPPE TESTA - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. HAMZA ČAJIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 12. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 13. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 14. IVAN PEHAR - CROHERC
  • SLOVENIA
  • 15. JAKA GAAL - RADVANJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. KERIM KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • ISRAEL
  • 17. LIRAN VERNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 18. LORENZO RIFUGIO - ASD MASTER RAPID SKF
  • SERBIA
  • 19. MIHAJLO ARSOVIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 20. RIJAD DZUHO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • HUNGARY
  • 21. ROLAND GYOVAI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 22. SANDI BLAŽEVIĆ - ZRINSKI
  • ITALY
  • 23. SATHYA ZUIN - CTR Veneto
  • SLOVAKIA
  • 24. TOMÁŠ KÓSA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 25. TONI TOMIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 26. VLADIMIR OSTOJIĆ - CROHERC
  • SERBIA
  • 27. VUK MRDJA - Karate Federation of Serbia
  • BELARUS
  • 28. YAHOR TABERKO - Belarus Karate Federation

Kumite - Juniorke -48

    ITALY
  • 1. ALICE ULIVI - AKS Sesto Fiorentino
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMNA KAHAREVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ITALY
  • 3. ASSUNTA SCARANO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • HUNGARY
  • 4. HEDVIG BORBÁS - BUDAÖRSI SC.
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IRIS ĆORIĆ - Neretva
  • AZERBAIJAN
  • 6. MADINA SADIGOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 7. MIA MIJOVIĆ - VELIKA GORICA
  • SERBIA
  • 8. MILICA STANIMIROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 9. NATÁLIA RAJČÁNOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 10. PAOLA CENTI - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 12. POLINA GURENKO - KC NIKA
  • ITALY
  • 13. SCHICCHI FEDERICA - ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Juniorke -53

    ITALY
  • 1. ANITA PAZZAGLIA - SSD ARL FITNESS PER TERNI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BELMA BEČIROVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SERBIA
  • 3. BOJANA JANKOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 4. BRUNORI VERONICA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 5. CATERINA SANTONI - CTR Veneto
  • SLOVAKIA
  • 6. DOMINIKA BOGAROVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 7. DOROTEA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • BULGARIA
  • 8. DOROTEYA NASTEVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. DZEJLA HUKARA - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • CROATIA
  • 10. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
  • UKRAINE
  • 11. ELINA SIELIEMIENIEVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 12. FENOGLIO MARTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 13. FENOGLIO SARA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 14. GABRIELA GOLIĆ - Delta
  • HUNGARY
  • 15. HEDVIG BORBÁS - BUDAÖRSI SC.
  • CROATIA
  • 16. JELENA PEHAR - CROHERC
  • HUNGARY
  • 17. LAURA LELKES - UTE
  • CROATIA
  • 18. LUNA HAMER - GLOBUS Čakovec
  • ISRAEL
  • 19. MAYA BENAROCH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 20. RENATA ARABLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. STELA BRKIĆ - Neretva
  • CROATIA
  • 22. TEA OSTOJIĆ - Kastav
  • SLOVAKIA
  • 23. TERÉZIA KOTRUCHOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 24. URŠA HABERL - Karate zveza Slovenije
  • ITALY
  • 25. VANESSA DONGHI - ASD MASTER RAPID SKF

Kumite - Juniorke -59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HUREM - ILIDŽA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDINA HADŽIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AJLA PAJALIĆ - BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AJLA PROLAZ - HOLIDAY
  • SERBIA
  • 5. ANJA MILOVANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 6. CINZIA BROGNERI - ASD FITNESS PESCARA
  • ITALY
  • 7. ELISA PONZI - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMA NADAREVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ITALY
  • 9. FEDERICA CAVALLARO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 10. FEDERICA MAGANUCO - GLC FIJLKAM
  • SERBIA
  • 11. IVANA PEROVIC - Karate Federation of Serbia
  • BULGARIA
  • 12. IVET GORANOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. JASMINA VOJIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • LUXEMBOURG
  • 14. KIMBERLY NELTING - Luxembourg National Team
  • CROATIA
  • 15. LAURA FUČIK - Delta
  • SLOVAKIA
  • 16. LAURA PALINKÁŠOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 17. LAURA POTISK - ROGAŠKA SLATINA
  • CROATIA
  • 18. LEA VUKOJA - TAD RIJEKA
  • AUSTRIA
  • 19. LEJLA TOPALOVIC - KARATE - DO WELS
  • ITALY
  • 20. MARIA TERESA SCHERZI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • BELARUS
  • 21. MARYIA AZARAVA - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 22. MIRIAM GIUGA - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. MONIKA RAJIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ISRAEL
  • 24. MOSHE SHAVIT - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • NETHERLANDS
  • 25. NASHKA KÜHNEN - Karate Team Timmermans
  • CROATIA
  • 26. NATALI BADJUK - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 27. NEJLA GRAHO - Karate Klub “Igman” Konjic
  • CROATIA
  • 28. NIKA SENJANOVIĆ - STUDENT
  • UKRAINE
  • 29. OLEKSANDRA SHOLOKHOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 30. PETRA VUKOVINSKI - Bregana
  • HUNGARY
  • 31. RAMONA KADAR - UTE
  • ITALY
  • 32. SALMA KHALLOUFI - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • AZERBAIJAN
  • 33. SAMA IMANZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 34. SARAH HRNKOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 35. SYRIA MANCINELLI - POLIZIA DI STATO
  • SLOVAKIA
  • 36. VIKTÓRIA LÁLIOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 37. ZSÓFIA BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Juniorke +59

    SLOVENIA
  • 1. AJDA AHLIN - KRANJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJLA-ENA BURNAZOVIĆ - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALENA BORIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ITALY
  • 4. ALESSIA PREGNO - ASD CUS TORINO
  • AZERBAIJAN
  • 5. BASTI ISMAYILOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • SERBIA
  • 6. DINA DURMIŠ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. DINA MAHMUD - TUZLA
  • HUNGARY
  • 8. EMESE MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. ENELA ŠEĆIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. EVA BLAZEVSKA - MAKPETROL
  • ITALY
  • 11. GIULIA SILVESTRO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ILMA RAHMANOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 13. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. JAGODA GRIZELJ - GRUDE
  • ISRAEL
  • 15. KATRIN TACHKER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. LAURA ĆORLUKA - GRUDE
  • SLOVENIA
  • 17. LINA LUBAJNŠEK - RADVANJE
  • CROATIA
  • 18. LORENA TOLIĆ - ZAMET
  • HUNGARY
  • 19. LUCA SZEDŐ - Vasas SC
  • CROATIA
  • 20. LUCIA BATTAIA - ZAMET
  • ITALY
  • 21. MARTINA NAMOINI - GLC FIJLKAM
  • BELARUS
  • 22. MARYIA ALIAKSEYEVA - Belarus Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 23. MAŠA KENDA - VELENJE
  • ITALY
  • 24. MELANIE CORBATTO - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. NIKOLINA DUJMOVIĆ - Neretva
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. NIKOLINA MIŠIĆ - ENERGIJA
  • SLOVAKIA
  • 27. NINA JELŽOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 28. PAMELA BODEI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 29. PETRA MITROVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 30. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
  • ITALY
  • 31. SILVIA CARONIA - A.s.d. Athena Club Palermo
  • ITALY
  • 32. SOFIA RAMPAZZO - CTR Veneto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 34. TEA ROZIĆ - Neretva
  • HUNGARY
  • 35. ZSÓFIA BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - U 21 (muški) -60

    HUNGARY
  • 1. ANDRAS KISS - UTE
  • ITALY
  • 2. ANTONINO MARLETTA - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • SLOVENIA
  • 3. BLAŽ HRIBOVŠEK - TRBOVLJE
  • ITALY
  • 4. DANILO GRECO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 5. DANYLO BILY - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 6. DOMINIK IMRICH - Slovak National Team
  • AZERBAIJAN
  • 7. ELJAN MAMMADRZAYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 8. ENRIKO DUŠKA - Slovak National Team
  • ITALY
  • 9. ERIC DALTIN - A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
  • SLOVENIA
  • 10. JAKA TALER - BOHINJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. KENAN VARDALIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 12. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
  • ITALY
  • 13. LUCA TURCHI - POLIZIA DI STATO
  • CROATIA
  • 14. MATEJ BUDIŠČAK - CROATIA
  • SERBIA
  • 15. MILJAN CACIC - Karate Federation of Serbia
  • BELARUS
  • 16. OLEG MELEKHIN - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 17. RICCARDO BOMEI - Punto sportivo
  • CROATIA
  • 18. ROBERTO SKOČAK - SUSEDGRAD
  • ISRAEL
  • 19. RONEN GEHTBARG - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 20. SALVATI AUGUSTO - Obiettivo Karate Roma
  • ITALY
  • 21. SAMUELE GENTILE - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 22. TIN DUJMOVIĆ - Karate klub Esseker
  • AZERBAIJAN
  • 23. ULVI GURBANOV - Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - U 21 (muški) -67

    CROATIA
  • 1. BORNA MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
  • LATVIA
  • 2. DAVIS BROKS - SAMURAI LATVIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMIN MUŠANOVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • ITALY
  • 4. FEDERICO GENTILI - POLIZIA DI STATO
  • HUNGARY
  • 5. FERDINÁND TAMÁS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 6. FILIP NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • ITALY
  • 7. FRANCESCO PINTO - ASD CUS TORINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. HARIS POLJO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • BELARUS
  • 9. HEORHI MAKARAU - Belarus Karate Federation
  • AZERBAIJAN
  • 10. HUSEYN ALIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 11. LORENZO CARAMAGNO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 12. LUCA D’AGUÌ - ASD CUS TORINO
  • CROATIA
  • 13. LUKA KONDIĆ - BUSHIDO
  • UKRAINE
  • 14. MAKSYM BOSHTAN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 15. PAUL KARAČIĆ - IPON ZAGREB
  • SLOVAKIA
  • 16. PAVEL SUTIAK - Slovak National Team
  • LUXEMBOURG
  • 17. PHILIPPE BIBERICH - Luxembourg National Team
  • LATVIA
  • 18. RAINERS RAMANIS - SAMURAI LATVIA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 19. ROBERTO ACKOVSKI - METALURG
  • ITALY
  • 20. ROBERTO FERRAIOLO - ASD CUS TORINO
  • CROATIA
  • 21. STJEPAN ŠTIMAC - STIJENA
  • SLOVENIA
  • 22. TIT PRIMOŽIČ - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • BELARUS
  • 23. ULADZISLAU SHCHATKO - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 24. VADZIM ZAHREKAU - Belarus Karate Federation
  • BULGARIA
  • 25. VASIL RIVOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SERBIA
  • 26. VLADIMIR LAPCEVIC - Karate Federation of Serbia

Kumite - U 21 (muški) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI DIZDAREVIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ISRAEL
  • 2. ANTON MUALEM - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 3. ANTONIO DE STEFANO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ASIM ĆEMAN - SAMBON
  • CROATIA
  • 5. DAVID PAVIĆ - SUSEDGRAD
  • LATVIA
  • 6. DENS SADIKOVS - Sadikov Sport school Latvia
  • SERBIA
  • 7. DJORDJE SALAPURA - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 8. GIANLUCA AVIAN - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 9. IVAN LULIĆ - BUSHIDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. JASMIN HUSEJINOVIĆ - SAMBON
  • SERBIA
  • 11. JOVAN NJEGIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 12. JOVAN PETROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 13. LORENZO CHIANDUSSI - GLC FIJLKAM
  • SLOVAKIA
  • 14. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 15. LUKA FERLIN - TRBOVLJE
  • HUNGARY
  • 16. MARTIN ERDŐS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MENSUR ĐOZIĆ - ORKKA
  • MONTENEGRO
  • 18. NIKOLA MALOVIC - Omladinac
  • ITALY
  • 19. PASQUALE GRIMALDI - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 20. PETAR ZABORSKI - MAKPETROL
  • AZERBAIJAN
  • 21. RUSLAN AHMADOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • BULGARIA
  • 22. SIMEON STOYCHEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • LUXEMBOURG
  • 23. TIAGO COSTA - Luxembourg National Team
  • BELARUS
  • 24. TIMUR YANDIEV - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 25. VADZIM VILTOUSKI - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. VESELKO BRKIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine

Kumite - U 21 (muški) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN VATRIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN MAHMUTOVIĆ - Neretva
  • BELARUS
  • 3. ALIAKSANDR KURHAN - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AMER VARAJIĆ - SAMBON
  • SERBIA
  • 5. ANASTASIOS NTEROS - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 6. ANGELO PIO ZARRELLA - SHIRAI CLUB S.VALENTINO
  • CROATIA
  • 7. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
  • ITALY
  • 8. FABIO MAZZOLENI - Polisportiva Brembate Sopra
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. HAMZA ČAJIĆ - ORKKA
  • CROATIA
  • 10. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 11. KARLO MARTIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BELARUS
  • 12. KIRYL MATUZ - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 13. LEON MARCIUŠ - Međimurje
  • CROATIA
  • 14. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 15. LIRAN VERNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 16. MARCELL KNIRSCH - Vasas SC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MARIN BRKIĆ - Neretva
  • ISRAEL
  • 18. MATEJA ROGOZARSKI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 19. MURAD BALAKISHIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 20. PATRIK ŠKRABLIN - ROGAŠKA SLATINA
  • SLOVAKIA
  • 21. PAVOL BITTO - Slovak National Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 22. PETAR SPASENOVSKI - METALURG
  • ISRAEL
  • 23. ROY PHATAL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 24. SATHYA ZUIN - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 25. STEFAN JOKSIMOVIČ - TRBOVLJE
  • SERBIA
  • 26. VLADIMIR BREZANCIC - Karate Federation of Serbia

Kumite - U 21 (muški) +84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED ZUKIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SLOVENIA
  • 2. AJDIN MUJKANOVIČ - TRBOVLJE
  • BELARUS
  • 3. ALIAKSEI VODCHYTS - Belarus Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 4. ATTILA JOBA - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 5. BOGDAN TRIKOŠ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 6. CRISTIAN SCALMANA - FORZA E COSTANZA - Italy
  • ISRAEL
  • 7. KAMEL SAADI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LUKA KRAMAR - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • SERBIA
  • 9. MARKO KRALJEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 10. MICHAEL GHISLANDI - Punto sportivo
  • AZERBAIJAN
  • 11. MURAD HAJIZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • HUNGARY
  • 12. TAMAS JANO - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. TARIK HAMIDOVIC - SLOBODA

Kumite - U 21 (ženski) -50

    SLOVENIA
  • 1. AJLA KURBEGOVIČ - Karate zveza Slovenije
  • ITALY
  • 2. ALESSIA BROSSA - A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
  • UKRAINE
  • 3. ANNA PROTSENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 4. ASIYA MALIKOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 5. CAMILLA CAVO - ASD ANDREA DORIA GENOVA
  • SLOVAKIA
  • 6. DOMINIKA VEISOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 7. DOROTEA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. DRAGANA MANGOVSKA - METALURG
  • ITALY
  • 9. ELEONORA LANZONE - FORZA E COSTANZA - Italy
  • CROATIA
  • 10. INES GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 11. JELENA PEHAR - CROHERC
  • HUNGARY
  • 12. KÁRMEN KLEMENT - Vasas SC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. KATARINA SUŠAC - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. LEJLA AHMETOVIĆ - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • ITALY
  • 15. NICOLE MURABITO - ASD CUS TORINO
  • ITALY
  • 16. SCHICCHI FEDERICA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SERBIA
  • 17. SLAVKA PETROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. ZERINA HANDŽIĆ - SAMBON

Kumite - U 21 (ženski) -55

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA SOLDO - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • AZERBAIJAN
  • 3. AYTAJ ALIYEVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AZRA ŠOGOLJ - HOLIDAY
  • SLOVENIA
  • 5. BARBARA HABERL - Karate zveza Slovenije
  • ITALY
  • 6. CINZIA BROGNERI - ASD FITNESS PESCARA
  • CROATIA
  • 7. ELMA GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • ITALY
  • 8. FENOGLIO SARA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BELARUS
  • 9. IRINA SHARYKHINA - Belarus Karate Federation
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. JOVANA GEORGIEVA - OLIMPIK
  • LATVIA
  • 11. KRISTINE VICA - SAMURAI LATVIA
  • UKRAINE
  • 12. LARYSA CHERNIAVSKA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • LUXEMBOURG
  • 13. LAURA HOFFMANN - Luxembourg National Team
  • ITALY
  • 14. MIRIAM GIUGA - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 15. MONIKA PENDAROVSKA - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 16. NIKA DEŠA - RI CROATIA
  • HUNGARY
  • 17. RÉKA KISSIMON - BVSC-Fighter
  • FYR OF MACEDONIA
  • 18. SARA KRSTEVSKA - METALURG
  • ISRAEL
  • 19. TAL BENAROCHE - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 20. VICTORIA ROSEVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - U 21 (ženski) -61

    LUXEMBOURG
  • 1. ALLISON BERNA - Luxembourg National Team
  • BELARUS
  • 2. ANASTASIYA DZIACHKOVA - Belarus Karate Federation
  • SERBIA
  • 3. ANDRIJANA VASOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 4. ARIANNA BORDI - asd MATRIX
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DELFINA TADIĆ - Neretva
  • HUNGARY
  • 6. EVELIN HOLLO - UTE
  • BELARUS
  • 7. EVGENIA NAVICHENKA - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 8. FEDERICA CAVALLARO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 9. GIULIA TAGLIAVENTI - SSD ARL FITNESS PER TERNI
  • SLOVAKIA
  • 10. HANA KUKLOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 11. IRENE VANZETTI - ASD CUS TORINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. IVANA GALIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • BULGARIA
  • 13. IVET GORANOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SERBIA
  • 14. JOVANA MARKOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • AUSTRIA
  • 15. JULIA PICHLER - KARATE - DO WELS
  • ISRAEL
  • 16. LIRAZ LINZEN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 17. MARINA BARAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 18. REBEKA TALAJIĆ - PORTO TOLERO
  • ITALY
  • 19. SARA BIONDO - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 20. SARA STANKO - Shotokan Grosuplje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. SELMA SMLATIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ITALY
  • 22. SILVIA CARONIA - A.s.d. Athena Club Palermo
  • SERBIA
  • 23. TAMARA ŽIVIĆ - Karate Federation of Serbia

Kumite - U 21 (ženski) -68

    LATVIA
  • 1. ALĪNA KORNIŠOVA - Sadikov Sport school Latvia
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ANGELA MOJSOVSKA - MAKPETROL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANITA TADIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SLOVAKIA
  • 4. DIANA JURÁKOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 5. DORA CZAGÁNY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 6. IRENA PRGA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ISIDORA ĆUĆUN - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 8. KITI SMILJAN - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • CROATIA
  • 9. LAURA REHAK - STUDENT
  • LUXEMBOURG
  • 10. LAURA ZANTIS - Luxembourg National Team
  • SERBIA
  • 11. MARINA RADIČEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 12. MELANIE CORBATTO - GLC FIJLKAM
  • HUNGARY
  • 13. NORA VIRAG HORVATH - UTE
  • CROATIA
  • 14. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
  • SLOVAKIA
  • 15. TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 16. VASILISA BUJIĆ - Bar

Kumite - U 21 (ženski) +68

    ITALY
  • 1. ALESSIA ESTE - Polisportiva NAKAYAMA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BELMA OMEROVIĆ - TUZLA
  • ISRAEL
  • 3. DINA LONCICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMA FELIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 5. HANA ŽIVKOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • ITALY
  • 7. LINDA STASI - ASD CUS TORINO
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LESJAK - Međimurje
  • CROATIA
  • 9. MARTINA MAĐAR - STUDENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MATEA - NOAH MEDIĆ - Neretva
  • CROATIA
  • 11. MIHAELA MRAZOVIĆ - STUDENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MIRNESA BEKTAŠ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SLOVAKIA
  • 13. SASKIA ADAMOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 14. TARA ROPRET - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 15. VARJA TOPALOVIĆ - Karate Federation of Serbia

Kumite - Seniori -Open

    ISRAEL
  • 1. AHMAD ABU BASEL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 2. ALAN ŠURBEK - TUŠKANAC
  • BELARUS
  • 3. ALEH MATARAS - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 4. ALIAKSANDR KURHAN - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 5. ALIAKSEI VODCHYTS - Belarus Karate Federation
  • MONTENEGRO
  • 6. ALMIR CECUNJANIN - Buducnost
  • ITALY
  • 7. ANDREA MINARDI - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BELARUS
  • 8. ANDREI GRINEVICH - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 9. ANĐELO KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. ANES ČONGO - Karate Savez Kantona Sarajevo
  • CROATIA
  • 11. ANTE MRVIČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BELARUS
  • 12. ANTON ISAKAU - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 13. ANTONIO DE STEFANO - A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
  • HUNGARY
  • 14. BÁLINT KRONSTEIN - BVSC-Fighter
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. BENJAMIN NURKIĆ - KK " Winner" Tuzla
  • CROATIA
  • 16. DARIO SVETIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 17. DAVID ISAKOV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 18. DINO POVRŽENIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 19. ENES GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • CROATIA
  • 20. EUGEN KANJIR - VARAŽDIN
  • ITALY
  • 21. FEDERICO GENTILI - POLIZIA DI STATO
  • CROATIA
  • 22. FILIP BARAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 23. IVAN BLAŽIČEVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 24. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 25. IVAN MARTINAC - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 26. KARLO RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BELARUS
  • 27. KIRYL MATUZ - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 28. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 29. LUCA D’AGUÌ - ASD CUS TORINO
  • CROATIA
  • 30. MARIJAN LOGARUŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 31. MARKO RUKAVINA - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 32. MATEO ŠITUM - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. MENSUR ĐOZIĆ - ORKKA
  • ITALY
  • 34. MICHAEL GHISLANDI - Punto sportivo
  • BELARUS
  • 35. MIKALAI STALMAKHOVICH - Belarus Karate Federation
  • UKRAINE
  • 36. MYKOLA BURIAK - sc NORVEN
  • ITALY
  • 37. NICO ARMANELLI - GLC FIJLKAM
  • BULGARIA
  • 38. PLAMEN MOSHEKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 39. ROBERTO FERRAIOLO - ASD CUS TORINO
  • LATVIA
  • 40. RUSLANS SADIKOVS - Sadikov Sport school Latvia
  • IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
  • 41. SAJAD GANJZADEH - Iran National Team
  • SLOVENIA
  • 42. STEFAN JOKSIMOVIČ - TRBOVLJE
  • HUNGARY
  • 43. TAMAS JANO - UTE
  • SLOVENIA
  • 44. TIT PRIMOŽIČ - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • CROATIA
  • 45. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 46. ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ - KK SOKOL
KATA (457)

Kata - Seniori (S2)

    ITALY
  • 1. ALBERTO MORI - ASD MASTER RAPID SKF
  • BULGARIA
  • 2. BOGDAN BONEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 3. BOTOND NAGY - Hungarian Karate Federation
  • ITALY
  • 4. CRISTIAN SERRA - ASD MASTER RAPID SKF
  • ITALY
  • 5. DANIEL BACCANELLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 6. EMIL KLARIĆ - PRINC1
  • ITALY
  • 7. GABRIELE PETRONI - ASD MASTER RAPID SKF
  • HUNGARY
  • 8. GERGŐ OCSOVAI - Bushido - Viadukt
  • CROATIA
  • 9. IVAN ERMENC - PRINC1
  • CROATIA
  • 10. IVAN GLAVAŠ - PRINC1
  • CROATIA
  • 11. IVAN GLAVAŠ - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 12. KARLO LEVAK - Polet
  • ITALY
  • 13. MATTHEW BEVERLY - Accademia del Karate a.s.d.
  • ITALY
  • 14. MATTIA CARUSO - Shingitai karate do
  • ITALY
  • 15. MICHAEL BONOMELLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • ISRAEL
  • 16. RAMI SHAMILOV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 17. SALSA SIMONE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 18. SZABOLCS SINDELES - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 19. THANH TUNG NGUYEN - UTE
  • CROATIA
  • 20. TOMISLAV STOLAR - IPON ZAGREB
  • MONTENEGRO
  • 21. VLADIMIR MIJAČ - Bar

Kata - Seniorke (S3)

    MONTENEGRO
  • 1. BISERKA RADULOVIC - Buducnost
  • ITALY
  • 2. COSTANZA GALLINI - GLC FIJLKAM
  • HUNGARY
  • 3. CSENGE FÁBIÁN - Hungarian Karate Federation
  • ITALY
  • 4. ELENA SENESE - Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
  • MONTENEGRO
  • 5. JOVANA MARIC - Buducnost
  • BELARUS
  • 6. KATSIARYNA DZEZHKUNOVA - Belarus Karate Federation
  • BELARUS
  • 7. KATSIARYNA KARATKEVICH - Belarus Karate Federation
  • HUNGARY
  • 8. LAURA STERCK - Hungarian Karate Federation
  • ITALY
  • 9. LISA PIVI - CS ESERCITO
  • BELARUS
  • 10. MARYIA FURSAVA - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 11. MATEA CIKOJA - Osijek
  • MONTENEGRO
  • 12. MIA ROGANOVIC - Buducnost
  • SLOVENIA
  • 13. NASTJA GALIČ - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 14. NIKA JUKIĆ - SLJEME2
  • ITALY
  • 15. SAMIRA DUCALE - Asd Dojo Matsumura Taranto
  • ITALY
  • 16. SARA PROVENZI - ASD MASTER RAPID SKF
  • BELARUS
  • 17. STAFANIYA SOBALEVA - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 18. VLATKA KIUK - SLJEME2
  • BELARUS
  • 19. YULIA KORSHUN - Belarus Karate Federation

Kata - U 21 (muški)(YU)

    HUNGARY
  • 1. ANDRÁS KAUER - Balaton Budo
  • ITALY
  • 2. ANDREA BOSCHINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT SZEKÉR - Balaton Budo
  • ITALY
  • 4. CRISTIAN SERRA - ASD MASTER RAPID SKF
  • ISRAEL
  • 5. DANIEL COHEN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 6. ENRIKO DUŠKA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 7. GERGŐ SZILÁGYI - Hungarian Karate Federation
  • SERBIA
  • 8. JOVAN SIMIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 9. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 10. LUKA BOKARICA - PRINC1
  • CROATIA
  • 11. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 12. MAKS LUKA ŠENJUG - Virovitica
  • CROATIA
  • 13. MORENO EMANUELLE PINTER - PRINC1
  • ITALY
  • 14. MORGAN SAMMASSIMO - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 15. NIKOLA SOLOMUN - PRINC1
  • HUNGARY
  • 16. TAMÁS FORGÁCS - Vasas SC
  • ITALY
  • 17. TOMMASO PROSERPIO - ASD MASTER RAPID SKF
  • SERBIA
  • 18. UROŠ VUKMIROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • MONTENEGRO
  • 19. VLADIMIR MIJAČ - Bar

Kata - U 21 (ženski)(XU)

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA JANKOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMINA TAHIROVIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 3. ANJA LONČAR - SLJEME2
  • HUNGARY
  • 4. CSENGE FÁBIÁN - Hungarian Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 5. EMA BRÁZDOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 6. EMA GOJACIC - Karate Federation of Serbia
  • MONTENEGRO
  • 7. JOVANA MARIC - Buducnost
  • HUNGARY
  • 8. LAURA STERCK - Hungarian Karate Federation
  • ITALY
  • 9. LISA PIVI - CS ESERCITO
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 11. MAŠA SIMONIČ - Karate zveza Slovenije
  • MONTENEGRO
  • 12. MIA ROGANOVIC - Buducnost
  • ISRAEL
  • 13. NICOL PYZH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 14. NIKOLETA MERAŠICKÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 15. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 16. SAMIRA DUCALE - Asd Dojo Matsumura Taranto
  • ITALY
  • 17. SARA PROVENZI - ASD MASTER RAPID SKF

Kata - Juniori (YJ)

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ALEKSANDAR SPASOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • CROATIA
  • 2. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
  • ITALY
  • 3. ALISON BAUYON - GLC FIJLKAM
  • HUNGARY
  • 4. ANDRÁS KAUER - Balaton Budo
  • ITALY
  • 5. ANDREA BOSCHINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 6. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • MONTENEGRO
  • 7. ARIJAN KOČAN - Bar
  • HUNGARY
  • 8. BÁLINT MÉRŐ - Vasas SC
  • SLOVENIA
  • 9. BOR HARTL - Karate zveza Slovenije
  • SERBIA
  • 10. BORIS KASPORSKI - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 11. CRICCO ALESSANDRO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 12. DANIEL BACCANELLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 13. DAVOR MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 14. DINO ADAMOVIĆ - Karate klub Esseker
  • SLOVENIA
  • 15. DOMEN BOROVNIK - VELENJE
  • HUNGARY
  • 16. GERGŐ SZILÁGYI - Hungarian Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. HARIS ALIHODŽA - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 18. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
  • ITALY
  • 19. JACOPO BERLINGERIO - GLC FIJLKAM
  • AZERBAIJAN
  • 20. JEYHUN ISMAYILOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 21. LIOR CHECHNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 22. LUKA CEROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 23. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • ITALY
  • 24. MARCO FRANCIOSA - Shingitai karate do
  • FYR OF MACEDONIA
  • 25. MARKO BUNTESKI - FORCA
  • SLOVAKIA
  • 26. MARTIN ŠÍPEK - Slovak National Team
  • ITALY
  • 27. MARVIN MUHO - ASD RONIN KARATE LIVORNO
  • ITALY
  • 28. MATTEO VIELMI - ASD MASTER RAPID SKF
  • ITALY
  • 29. MATTIA CARUSO - Shingitai karate do
  • ITALY
  • 30. MICHAEL BONOMELLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 31. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • ITALY
  • 32. MORGAN SAMMASSIMO - ASD MASTER RAPID SKF
  • SLOVAKIA
  • 33. PAVOL SZOLÁR - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 34. RICHÁRD FORGÁCS - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 35. RICHÁRD SUSÓCZKI - Balaton Budo
  • HUNGARY
  • 36. ROLAND BARTA - Sandan Karate Sportegyesület
  • SLOVENIA
  • 37. SAŠO KANDUT - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 38. SEBASTJAN KAUZAR - VELENJE
  • SERBIA
  • 39. STEFAN SUVAJČEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 40. TOMMASO PROSERPIO - ASD MASTER RAPID SKF
  • HUNGARY
  • 41. ZÉTA KÁNTOR - Hungarian Karate Federation

Kata - Juniorke (XJ)

    SERBIA
  • 1. ANA DUČIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 2. ANJA ĆUK - Karate klub Esseker
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ITALY
  • 4. GALASSI MATILDE - CENTRO KARATE RICCIONE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ILDA MUZUROVIĆ - OKINAWA
  • MONTENEGRO
  • 6. IVANA BUJKOVIĆ - Bar
  • SLOVAKIA
  • 7. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 8. JOVANA SIMIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 9. KRISTAL MOROSINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • SERBIA
  • 10. LANA JOVANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEJLA IBRIŠIMOVIĆ - TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. LEONORA JAKIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 14. LUCIJA LUCIĆ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 15. MARGHERITA ROSSI - GLC FIJLKAM
  • BELARUS
  • 16. MARIA LESHKOVA - Belarus Karate Federation
  • SERBIA
  • 17. MARIJA JERKO - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. MARINA RADOSAVAC - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. MATEA RADIĆ - VIKTORIA
  • ITALY
  • 20. MICHELA RIZZO - ASD ATHLON LECCE
  • MONTENEGRO
  • 21. MILA MRAKOVIC - Buducnost
  • SERBIA
  • 22. NAĐA STEFANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ISRAEL
  • 23. NICOL PYZH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 24. NIKA OMERZO - KARATE KLUB BREŽICE
  • ITALY
  • 25. SARA GALMOZZI - CSK MASTER
  • CROATIA
  • 26. SARA MALČEC - Virovitica
  • ITALY
  • 27. SARA SOLDANO - Asd Dojo Matsumura Taranto
  • SLOVAKIA
  • 28. SIMONA PIŠTOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 29. ŠUHRA MUHAREMOVIČ - VELENJE
  • CROATIA
  • 30. VANESA VITENDORF - Osijek
  • HUNGARY
  • 31. ZSÓFIA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kata - Kadeti (YK)

    SLOVAKIA
  • 1. ADAM ŠTELCL - Slovak National Team
  • ISRAEL
  • 2. ADRIS ABU HAMIS - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI - METALURG
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. ALEKSANDAR SPASOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • SERBIA
  • 5. ALEKSANDAR ZDEŠIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 6. ALISON BAUYON - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 7. ANDREA CERESOLI - ASD MASTER RAPID SKF
  • HUNGARY
  • 8. BÁLINT MÉRŐ - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 9. BARDOS ADAM - Karate Klub Sportingbudo
  • MONTENEGRO
  • 10. BLAZO MICEVSKI - Omladinac
  • SLOVENIA
  • 11. BLAŽ KLOBASA - GORNJA RADGONA
  • ITALY
  • 12. CLEMENTELLI MATTEO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 13. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • FYR OF MACEDONIA
  • 14. DAVID SPASOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • SERBIA
  • 15. DAVID TOMIĆ - Karate Federation of Serbia
  • MONTENEGRO
  • 16. DUSAN PETROVIC - Omladinac
  • MONTENEGRO
  • 17. FILIP BAKIC - Buducnost
  • ITALY
  • 18. GALEOTTI THOMAS - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 19. GERGELY CSICSAY - Vasas SC
  • AZERBAIJAN
  • 20. HASANALI HASANOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 21. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 22. IVOR PREMEC - Karate klub Esseker
  • ITALY
  • 23. JACOPO BERLINGERIO - GLC FIJLKAM
  • SLOVAKIA
  • 24. JAROSLAV PIŠTA - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 25. KENAN NIKOČEVIĆ - Bar
  • FYR OF MACEDONIA
  • 26. KRISTIJAN BAJOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • SLOVENIA
  • 27. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA
  • ITALY
  • 28. MARCO FRANCIOSA - Shingitai karate do
  • UKRAINE
  • 29. MARK LAHUTIN - sc NORVEN
  • FYR OF MACEDONIA
  • 30. MARKO BUNTESKI - FORCA
  • SERBIA
  • 31. MARKO STEVANETIC - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 32. MATEJ REBRO - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 33. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • ITALY
  • 34. MATTEO VIELMI - ASD MASTER RAPID SKF
  • SLOVENIA
  • 35. MICHEL HORN - NOVO MESTO
  • MONTENEGRO
  • 36. MILOS GOROVIC - Buducnost
  • ITALY
  • 37. MIRKO PARISI - CSK MASTER
  • SLOVENIA
  • 38. NEJC STERNIŠA - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 39. NEJC STERNIŠA - Karate zveza Slovenije
  • SLOVENIA
  • 40. NIK MORI - Selnica ob Dravi
  • UKRAINE
  • 41. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 42. PATRIK KOKIĆ - Karate klub Esseker
  • ITALY
  • 43. PIETRO BINOTTO - SPORT TARGET GERMINAL
  • FRANCE
  • 44. REMI ASSEMAT - Longwy
  • SLOVAKIA
  • 45. RICHARD ŠLEHOFER - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 46. ROMAN HRČKA - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 47. SENAID VELADŽIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SERBIA
  • 48. UROS SUBOTA - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 49. VLADIMIR ZELIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BULGARIA
  • 50. YOVAN ATANASOV - Karate Club Nikon
  • HUNGARY
  • 51. ZÉTA KÁNTOR - Hungarian Karate Federation

Kata - Kadetkinje (XK)

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSANDRA CENTRIH - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 2. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • MONTENEGRO
  • 3. DZENA CANOVIC - Buducnost
  • CROATIA
  • 4. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 5. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • SLOVAKIA
  • 6. EMMA KUBISOVA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 7. ERIKA ŽITNÁKOVÁ - KK Slovsport Trnava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. FRANČESKA JAKIĆ - VIKTORIA
  • ITALY
  • 9. GEORGIANA GHEORGHITA - CSK MASTER
  • MONTENEGRO
  • 10. HANA SENDELJ - Buducnost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. JOSIPA ADŽIĆ - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. JOVANA MANCEVSKA - FUNAKOSHI GICHIN
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. KAROLINA JANCOVSKA - FUNAKOSHI GICHIN
  • ISRAEL
  • 14. KATRIN TACHKER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 15. KLARA BRAJA - OMEGA
  • ITALY
  • 16. KRISTAL MOROSINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • CROATIA
  • 17. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ITALY
  • 18. LUDOVICA RIFUGIO - ASD MASTER RAPID SKF
  • ITALY
  • 19. MARGHERITA ROSSI - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 20. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • SLOVAKIA
  • 21. MICHAELA ČUKANOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 22. MICHELA RIZZO - ASD ATHLON LECCE
  • SERBIA
  • 23. MILICA NIKOLIC - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 24. MINA MEŠIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 25. NELL DROPPOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 26. NIA GANZITTI - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 27. NIA GANZITTI - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 28. NIKA JELEN - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 29. SABINA PETKOVIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • MONTENEGRO
  • 30. SANJA RACANOVIC - Budva
  • MONTENEGRO
  • 31. SARA RAKOVIĆ - Bar
  • SERBIA
  • 32. SLAVICA CRNOVČIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVAKIA
  • 33. VANESA JANKUROVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 34. VERONIKA HORAK - SAMOBOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 35. VLADANKA AVRAMOVA - URBAN INVEST
  • BELARUS
  • 36. YAUHENIYA KUZNIATSOVA - Belarus Karate Federation
  • AZERBAIJAN
  • 37. ZAHRA GURBANZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 38. ZOE STOBER - Karate klub Esseker
  • HUNGARY
  • 39. ZSÓFIA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kata - Mlađi kadeti (YC)

    ITALY
  • 1. ALEX FUSCAGNI - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMEL BAJRAMOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. ANDREJ PESKOV - FUNAKOSHI GICHIN
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. ANDREJ STOJANOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • ITALY
  • 5. ANGELO GIGLIO - GLC FIJLKAM
  • HUNGARY
  • 6. BARDOS ADAM - Karate Klub Sportingbudo
  • ITALY
  • 7. CLEMENTELLI MATTEO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. DAVID SPASOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • SLOVENIA
  • 9. DOMEN POROBIČ - MON CHI
  • HUNGARY
  • 10. DOMINIK BÁN - Sandan Karate Sportegyesület
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. DŽANAN RAHMANOVIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • CROATIA
  • 12. EMANUEL BAĐUN - Tempo
  • ITALY
  • 13. FEDERICO ARNONE - ASD MASTER RAPID SKF
  • ITALY
  • 14. GABRIEL SAMMASSIMO - ASD MASTER RAPID SKF
  • SLOVENIA
  • 15. GAL KRŽIŠNIK - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • ITALY
  • 16. GALEOTTI THOMAS - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 17. GIOELE GIOVAGNONI - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 18. ILAJ MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 19. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 20. KARLO KALANJ - Vukovar`91
  • UKRAINE
  • 21. KINASH OLEH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 22. LEONARDO BARLETTA - ASD MASTER RAPID SKF
  • HUNGARY
  • 23. MARCELL DÖMÖTÖR - Balaton Budo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 24. MARKO POPTODOROV - GLADIJATOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 25. MATEJ JOVEV - GLADIJATOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 26. MERIS ZVEROTIC - FUNAKOSHI GICHIN
  • UKRAINE
  • 27. OCHERETNIUK VOLODYMYR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 28. OMER MOSKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 29. PATRIK MEDVE - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 30. PETAR AVRAMOV - URBAN INVEST
  • ISRAEL
  • 31. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 32. SANJIN DOKMANOVIĆ - Šesnaesta Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. SENAID VELADŽIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • SLOVAKIA
  • 34. SIMON KODAJ - Sport School Karate Bratislava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 35. SUAD SADIKOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 36. TARIK SALKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ITALY
  • 37. THOMAS MARIOLINI - ASD MASTER RAPID SKF
  • SLOVENIA
  • 38. TIMI MOČNIK - KOVINAR
  • CROATIA
  • 39. TOMISLAV TKALČEC - Okinawa
  • MONTENEGRO
  • 40. VASILIJE PEROVIC - Omladinac
  • UKRAINE
  • 41. VIKTOR DUBOVENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

    ITALY
  • 1. ALICE CANDOLO - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMNA ĆENANOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • ITALY
  • 5. CORECCHIO VALERIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 6. ELA PETAN - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 7. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
  • HUNGARY
  • 8. ESZTER TAKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 9. EVA NOVAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 10. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. JANA NOVAKOVIĆ - USKOPLJAK
  • SLOVENIA
  • 12. JERCA REPIČ - KRANJ
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. JOVANA MANCEVSKA - FUNAKOSHI GICHIN
  • HUNGARY
  • 14. JULIANNA HEGEDÜS - Balaton Budo
  • CROATIA
  • 15. KLARA BRAJA - OMEGA
  • CROATIA
  • 16. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 17. LANA NADIŽAR - KRANJ
  • SLOVAKIA
  • 18. LAURA LÍŠKOVÁ - Sport School Karate Prievidza
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. LEJLA JUŠIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 20. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. MAJA JURIČIĆ - USKOPLJAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. MARIELA JURIČIĆ - USKOPLJAK
  • SLOVENIA
  • 23. MARINA DROBNJAK - KRANJ
  • FYR OF MACEDONIA
  • 24. MARTINA ARSOVSKA - FUNAKOSHI GICHIN
  • ITALY
  • 25. MARTINA MESAGLIO - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 26. MARUŠA SARA CARLI - KK KOLEKTOR IDRIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 27. MIA PERVAN - VIKTORIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 28. MIHAELA BANOŽA - VIKTORIA
  • SERBIA
  • 29. MINA MEŠIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 30. MIRIAM ZANIN - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 31. NAHLA BAJREKTAREVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 32. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ISRAEL
  • 33. NOA ASHKNAZI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 34. PATRICIJA CENTRIH - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 35. PIA LETRICIA FRAS - Selnica ob Dravi
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 36. SAJRA KAZIĆ - OKINAWA
  • SLOVENIA
  • 37. SARA NOVAK - SEKI SV. JERNEJ
  • ISRAEL
  • 38. SHIR YAHAV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 39. SONIA INZOLI - CSK MASTER
  • HUNGARY
  • 40. SZOCS KAMILLA - Karate Klub Sportingbudo
  • BULGARIA
  • 41. VASSILISA ROMANOVA - Karate Club Nikon

Kata - Učenici (YB)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN SINANOVIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO BARBANO - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 3. ALEX FUSCAGNI - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 4. ANGELO GIGLIO - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 5. DAVID TOMIĆ - MOSLAVINA
  • CROATIA
  • 6. DINO HUIĆ - ALFA
  • SLOVENIA
  • 7. ENEJ VANOVŠEK - VELENJE
  • ISRAEL
  • 8. FADI KHORY - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. FARIS RAMIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • ITALY
  • 10. FILIPPO CALABRESE - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 11. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
  • ITALY
  • 12. GIOELE GIOVAGNONI - GLC FIJLKAM
  • UKRAINE
  • 13. GRIDASOV ARTEM - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. IBRAHIM IBRIŠIMOVIĆ - TUZLA
  • CROATIA
  • 15. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 16. JAN RAČIĆ - KAPTOL
  • UKRAINE
  • 17. KINASH OLEH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 18. LEON VLADIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 19. LOVRE MEŠIN - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 20. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 21. LUKA BELE - KOZJANSKO in OBSOTELJE
  • CROATIA
  • 22. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 23. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 24. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • SLOVENIA
  • 25. MARK HLASTEC - SEKI SV. JERNEJ
  • FYR OF MACEDONIA
  • 26. MARKO DIMOVSKI - GLADIJATOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 27. MARKO POPTODOROV - GLADIJATOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 28. MATEJ JOVEV - GLADIJATOR
  • CROATIA
  • 29. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
  • UKRAINE
  • 30. MYKHAILO STOLBERH - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 31. NIK BOROVNIK - VELENJE
  • BULGARIA
  • 32. NIKOLA ZAFIROV - Karate Club Nikon
  • CROATIA
  • 33. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 34. RIJAD ROŠIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • CROATIA
  • 35. ROKO ČULJAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 36. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 37. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 38. SAMUEL CHALUPČÍK - Sport School Karate Prievidza
  • SLOVAKIA
  • 39. SAMUEL DOBIÁŠ - Sport School Karate Bratislava
  • BULGARIA
  • 40. SHAMIL HAMATOV - Karate Club Nikon
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 41. TARIK SALKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 42. TIBOR VASKRSIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 43. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
  • ITALY
  • 44. YBOYS TEAM GLC FIJLKAM - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 45. ZEMIR LUGONIĆ - Karate klub UNIJA Tešanj

Kata - Učenice (XB)

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANA JAMBREŠIĆ - MAKSIMIR-ELKA
  • UKRAINE
  • 3. CATHERINE PELYKH - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DALAL MALKOČ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 5. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
  • SLOVENIA
  • 6. EVA TOMAŽIČ - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 7. HANA ZAGER - VELENJE
  • ISRAEL
  • 8. HEN ZUSMAN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. IMANA DURDŽIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. IVA JURIČIĆ - USKOPLJAK
  • CROATIA
  • 11. KARLA MANDIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 13. KJARA DRAGOZET - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 14. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 15. MARIJA BUNTESKA - FORCA
  • CROATIA
  • 16. MARIJA ČULJAK - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. PETRA KVESIĆ - USKOPLJAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. SARA REKIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • SLOVAKIA
  • 19. SÁRA DIANOVÁ - Sport School Karate Prievidza
  • SLOVENIA
  • 20. SARA MARIJA LAVRIČ - KARATE KLUB BREŽICE
  • SLOVAKIA
  • 21. SIMONA MIŠEJOVÁ - Sport School Karate Prievidza
  • CROATIA
  • 22. SIMONA SZEL - SAMOBOR
  • FRANCE
  • 23. SYDNEY YVON - Longwy
  • CROATIA
  • 24. TEA HUDINA - BUSHIDO
  • BULGARIA
  • 25. TEODORA TSANEVA - Karate Club Nikon
  • CROATIA
  • 26. TIA BLAŽEVIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 27. UNA CERIĆ-ZULUM - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 28. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
  • SLOVENIA
  • 29. ZOJA KANDUT - SEKI SV. JERNEJ

Kata - Mlađi učenici (YA)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN MUSIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEM VELADŽIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 4. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 5. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • SLOVENIA
  • 7. GAL OČKO - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 8. GREGA ZBIL - KOZJANSKO in OBSOTELJE
  • CROATIA
  • 9. IVAN KUKIĆ - ALFA
  • SLOVENIA
  • 10. KIAN HLASTEC - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 11. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 12. LUKA KOS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 13. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 14. MATEO FODER - IVANEC
  • CROATIA
  • 15. NIKO KUTLE - KAPTOL
  • CROATIA
  • 16. PATRIK PELD - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. SANI ALJOVIĆ - OKINAWA
  • ITALY
  • 18. SEBASTIANO PAVAN - GLC FIJLKAM
  • BULGARIA
  • 19. SHAMIL HAMATOV - Karate Club Nikon
  • CROATIA
  • 20. TADIJA VINKO JURLINA - KAPTOL
  • ISRAEL
  • 21. TAYME QADRI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 22. VID GORENŠEK - SEKI SV. JERNEJ
  • ITALY
  • 23. WILIAM CANDOLO - GLC FIJLKAM

Kata - Mlađe Učenice (XA)

    CROATIA
  • 1. ANA BAĐUN - Tempo
  • CROATIA
  • 2. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJA BARIĆ - ALFA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AŠČIĆ ŠEJLA - KK DO - Tuzla
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DŽENITA HASIĆ - TUZLA
  • CROATIA
  • 6. ELENA SIROČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 7. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
  • SLOVENIA
  • 8. ENA KAPIČ - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 9. GAJA HRIBAR - SEKI SV. JERNEJ
  • ITALY
  • 10. GIULIA PETOZZI - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. KLARA JURIČIĆ - USKOPLJAK
  • CROATIA
  • 12. LAURA ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 13. MAJA PAULA KUNTIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 14. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 15. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 16. NIVES BANČIĆ - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 17. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. SARA VILIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 19. TEA HUDINA - BUSHIDO
  • SLOVENIA
  • 20. TINKARA LEBEN - KRANJ
  • SLOVAKIA
  • 21. VANESS BORISOVÁ - KK Slovsport Trnava
  • SLOVENIA
  • 22. ZOJA VANOVŠEK - VELENJE

Kata - Cicibani (YD)

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSA MILJATOVIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. JAN KUNAK KORŠIĆ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 4. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TARIS BEGANOVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • SLOVENIA
  • 6. VINKO JURAJA - KOZJANSKO in OBSOTELJE

Kata - Cicibanke (XD)

    SLOVENIA
  • 1. ANDJELA MILJATOVIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AZRA HADZIC - KUMITE Jajce
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EDA DIZDAREVIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • CROATIA
  • 4. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HENA RAMIĆ - Unsko sanski Karate savez
  • SLOVENIA
  • 6. LANA JOVANOVIČ - VELENJE
  • ITALY
  • 7. LARA CECHETTO - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 8. LENA ŠKRBEC - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 9. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 10. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 11. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ZAHRA ARNAUTOVIĆ - Travnik
KATA TIM (48)

Kata tim - Juniori (YJE)

    CROATIA
  • 1. KATA TIM - Karate klub Esseker
  • SERBIA
  • 2. SERBIA (M) TEAM 1. - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 3. SERBIA (M) TEAM 2. - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 4. SERBIA (M) TEAM 3. - Karate Federation of Serbia
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. TEAM (M) FUNAKOSHI 1 - FUNAKOSHI GICHIN
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. TEAM (M) FUNAKOSHI 2 - FUNAKOSHI GICHIN
  • MONTENEGRO
  • 7. TEAM (M) OMLADINAC - Omladinac
  • SLOVAKIA
  • 8. TEAM (M) SLOVAKIA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 9. TEAM (M) VASAS SC - Vasas SC
  • CROATIA
  • 10. TEAM (M) VUKOVAR 91 - Vukovar`91

Kata tim - Juniorke (XJE)

    CROATIA
  • 1. KATA TIM OSIJEK ŽITO - Osijek
  • SERBIA
  • 2. SERBIA (F) TEAM 1. - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 3. SERBIA (F) TEAM 2. - Karate Federation of Serbia
  • SERBIA
  • 4. SERBIA (F) TEAM 3. - Karate Federation of Serbia
  • ISRAEL
  • 5. TEAM (F) ISRAEL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TEAM (F) REPREZENTACIJA BIH - Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
  • SLOVAKIA
  • 7. TEAM (F) SLOVAKIA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 8. TEAM (Ž) VUKOVAR 91 - Vukovar`91
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. TEAM FEMALE FUNAKOSHI - FUNAKOSHI GICHIN

Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)

    CROATIA
  • 1. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. TEAM (M) GLADIJATOR - GLADIJATOR
  • ITALY
  • 3. TEAM (M) MASTER RAPID SKF - ASD MASTER RAPID SKF
  • UKRAINE
  • 4. TEAM (M) UKRAINIAN KF - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 5. TEAM (M) VUKOVAR 91 - Vukovar`91
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. TEAM MALE FUNAKOSHI - FUNAKOSHI GICHIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. UNIJA TEŠANJ - Karate klub UNIJA Tešanj
  • ITALY
  • 8. Y.CAD-M TEAM GLC FIJLKAM - GLC FIJLKAM

Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SAMOBOR (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ITALY
  • 3. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 4. KRANJ TEAM GIRLS - KRANJ
  • SLOVAKIA
  • 5. TEAM (F) PRIEVIDZA - Sport School Karate Prievidza
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. Y.CAD TEAM USKOPLJAK - USKOPLJAK

Kata tim - Učenici (YBE)

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • ITALY
  • 2. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 3. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2 - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 4. SAMOBOR TEAM BOYS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. TEAM (M) GLADIJATOR 2. - GLADIJATOR
  • CROATIA
  • 7. TEAM (M) VUKOVAR 91 - Vukovar`91
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. UNIJA TEŠANJ - Karate klub UNIJA Tešanj

Kata tim - Učenice (XBE)

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SAMOBOR (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SAMOBOR (B) - SAMOBOR

Kata tim - Mlađi učenici (YAE)

    CROATIA
  • 1. MALE TEAM SAMOBOR 1 (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. MALE TEAM SAMOBOR 2 (A) - SAMOBOR

Kata tim - Mlađe učenice (XAE)

    CROATIA
  • 1. KATA TIM - KK KIK
  • CROATIA
  • 2. KLENOVNIK KATA TIM - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 3. SAMOBOR TEAM YGIRLS - SAMOBOR
KATA DISABLED COMPETITORS (9)

Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)

    CROATIA
  • 1. IVICA VUKOVIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
  • GERMANY
  • 2. SVEN BAUM - GERMAN KARATE FEDERATION

Osobe s ment. porem (muški) (PP2)

    SLOVENIA
  • 1. NIK SEJDIJI - MON CHI
  • CROATIA
  • 2. STIPE BARIĆ - ALFA

Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)

    SERBIA
  • 1. BOJAN NEŠKOVIĆ - EVROPA
  • CROATIA
  • 2. JASMIN ĆATIĆ - NOVIGRAD

Osobe u inv. kolicima (žene) (PP4)

Osobe s ment. porem (žene) (PP5)

    CROATIA
  • 1. DANIELA TOPIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 2. INES CVETIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA

Slabovidni i slijepi (žene) (PP6)

    SERBIA
  • 1. DRAGANA UGRENOVIĆ - EVROPA