Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


UZRASTI
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Učenici -30

   
1736
3
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
607
2
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
45
5
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
45
2
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1861
10
NIKOLA BIRAČ (0354451)
531
0
DARIS TARIĆ (CHAMPIO)
 
 
145
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
729
0
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
 
1432
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
 
 
1520
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
 
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
 
 
607
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
733
0
LORANT MARCELL LOSONCI (UTE)
 
 
45
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
1031
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
 
 
144
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
 
346
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
2029
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
1730
3
JAN CANJAR (KA 1969)
1512
4
PETER BESSONOV (UKF)
 
 
2027
HAMZA DURAKOVIC (JAJCE)
 
723
2
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
731
4
ARMIN HECKER (UTE)
 
 
532
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
 
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
729
1
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
 
 
 
 
1505
4
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
0
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
 
 
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
45
0
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
144
2
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
 
 
 
 
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
7
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
 
1512
9
PETER BESSONOV (UKF)
2027
0
HAMZA DURAKOVIC (JAJCE)
 
 
 
 
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
532
2
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
 
1861
8
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
875
9
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
45
1
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
 
 
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2029
4
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
 
 
 
 
 
 
 
1512
0
PETER BESSONOV (UKF)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
 
1861
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
875
4
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2029
2
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
731
0
ARMIN HECKER (UTE)
 
875
6
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
3
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
   
1714
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
3
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1714
7
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
Osvajači medalja
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd

Kumite - Učenici -34

   
1866
4
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
347
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
 
 
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1616
2
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
 
 
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1961
5
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1464
5
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
529
3
EMAD DUHARKIĆ (CHAMPIO)
 
 
1616
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
 
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1387
5
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
 
 
347
TOMO SESAR (HR.DRAG)
 
788
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
 
 
1944
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
 
1961
LOVRO MASLOV (KK IPON)
 
 
1052
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
 
1449
3
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
454
3
SAVORANI CHENG LI (TALARIC)
 
 
2034
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
 
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1763
0
MARK FILIPIC (KOLEKTO)
 
 
1804
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
 
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
 
 
1943
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
 
1729
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
 
719
BAKIR DJUG ("DO")
 
1464
1
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
1616
1
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
 
 
 
 
1387
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
347
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
 
 
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1944
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
 
 
 
 
1961
3
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1052
0
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
 
 
1449
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
2034
2
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
 
 
 
 
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1804
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
 
 
1514
4
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
 
 
 
 
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
719
0
BAKIR DJUG ("DO")
 
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1387
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
915
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1961
2
LOVRO MASLOV (KK IPON)
 
 
 
 
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
 
 
 
 
 
 
 
 
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
 
1387
1
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1961
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
 
1387
4
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
 
   
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1859
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
 
 
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
1859
1
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
 
 
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
 
Osvajači medalja
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK

Kumite - Učenici -38

   
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
1762
1
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
 
 
1762
5
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
232
4
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
 
 
1762
2
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
899
8
NOA ŠEŠET (IVANEC)
603
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
 
 
424
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
730
4
BALAZS FARAGO (UTE)
 
827
6
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
446
0
CIAVARELLA RICCARDO (TALARIC)
 
 
846
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
 
624
4
KARLO PANIĆ (KK IPON)
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
 
 
1036
0
FEJSAL NEZIRIĆ (KARATEK)
1762
0
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
 
1460
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1278
4
GELA KIRIA (LEADER)
 
 
232
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
 
897
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
1060
9
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
 
379
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
 
 
1938
FARIS RAMIĆ (NIC)
 
348
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
441
4
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
 
 
847
0
MLADEN KOŽUL (ŠIROKI)
1078
8
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
 
1447
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
1721
0
NIKOLAY TSANEV (NIKON)
 
 
599
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
 
899
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
 
 
 
 
827
2
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
846
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
 
 
624
7
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1762
3
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
 
 
 
 
1278
3
GELA KIRIA (LEADER)
232
5
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
 
 
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1060
5
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
 
 
 
 
1203
1
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1938
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
 
 
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1078
0
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
 
 
 
 
1447
1
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
599
6
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
 
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
 
 
 
 
 
 
 
 
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
232
1
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
 
 
 
 
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
 
 
 
 
 
 
 
 
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
599
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
 
827
1
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
441
0
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
 
624
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1060
2
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
 
   
747
1
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
 
 
1203
3
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
747
3
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
 
441
2
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
 
Osvajači medalja
1. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Učenici -42

   
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
 
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
 
 
146
4
FRAN HOST (KASTAV)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
212
2
ERIK KURČINA (KKDK)
1728
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
 
 
48
3
AHMED VUK (SAMURAJ)
1017
2
ARTSIOM DARAFEYUK (EDELVEI)
 
1201
0
VEDAD MUJIĆ (BIH-SAR)
489
10
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
 
 
893
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
 
742
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
1350
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
 
 
146
FRAN HOST (KASTAV)
 
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
 
 
1871
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
65
2
RICHARD TURCANIK (TORADE)
1466
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
 
 
49
5
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
 
656
3
ALEN KALTAK (IGMAN)
958
5
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
 
 
1433
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
1797
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
487
2
EGOR UZHUK (NORVEN)
 
 
147
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1798
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
 
 
1614
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
 
212
5
ERIK KURČINA (KKDK)
48
1
AHMED VUK (SAMURAJ)
 
 
 
 
489
4
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
893
2
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
 
 
1350
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
 
 
 
 
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
1871
3
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
 
 
65
0
RICHARD TURCANIK (TORADE)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
 
 
 
 
958
8
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
1433
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
 
 
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
147
4
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
 
 
 
 
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1614
5
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
 
212
0
ERIK KURČINA (KKDK)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
 
 
 
 
 
 
 
 
146
0
FRAN HOST (KASTAV)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
 
 
 
 
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
958
1
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
 
 
 
 
 
 
 
 
487
6
EGOR UZHUK (NORVEN)
1614
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
 
489
0
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
487
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
 
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
 
   
65
1
RICHARD TURCANIK (TORADE)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
 
 
958
4
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
876
1
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
 
 
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
958
0
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
 
Osvajači medalja
1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. FARUK KARAMUSTAFIĆ, Samuraj
3. FRAN HOST, Kastav
3. EGOR UZHUK, sc NORVEN

Kumite - Učenici -46

   
220
2
HARUN SMAJIC (SAMBON)
1715
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
 
 
220
1
HARUN SMAJIC (SAMBON)
46
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1051
0
ANDREJ KVESIĆ (MEĐUGOR)
1715
8
RICCARDO GUERRA (PDP)
 
 
220
3
HARUN SMAJIC (SAMBON)
1478
7
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
 
46
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1405
3
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
 
 
1662
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
 
602
3
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
1872
0
LAN KRZISNIK (KOLEKTO)
 
 
2001
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
1617
1
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
 
658
6
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
1619
3
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
 
 
955
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
 
1715
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
1478
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
 
 
 
 
46
2
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1662
0
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
 
 
602
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
1617
1
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
 
 
 
 
658
0
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
955
2
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
 
1478
7
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
46
0
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
 
 
 
 
 
 
 
 
1617
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
955
1
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
 
1478
3
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
955
0
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
 
   
658
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
 
 
1617
4
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
658
0
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
 
Osvajači medalja
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. DAVID DOLGOPOLOV, TIGRENOK
3. AHMED JUSUFBEGOVIĆ, Samuraj
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91

Kumite - Učenici +46

   
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
 
 
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
 
 
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
 
 
47
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
 
1637
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
 
 
22
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
 
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
136
0
GAL OČKO (SEKI)
 
 
839
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
 
148
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
 
 
655
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
 
1817
3
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1091
0
VADIM LARKIN (UNMEI)
 
 
1535
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
 
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
357
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
 
349
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
 
 
1053
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
 
1600
ADI PIPAL (TUZ-SIN)
 
 
596
MILAN LEPER (ENERGIJ)
 
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
 
 
 
 
1637
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
4
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
 
 
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
839
0
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
 
 
 
 
148
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
1
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
 
 
1817
7
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1535
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
 
 
 
 
783
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
 
 
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
 
 
 
 
1600
1
ADI PIPAL (TUZ-SIN)
596
3
MILAN LEPER (ENERGIJ)
 
1352
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
 
 
 
 
 
 
 
 
426
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
655
0
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
 
 
 
 
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
357
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
 
 
 
 
 
 
 
 
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
596
1
MILAN LEPER (ENERGIJ)
 
1352
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
596
0
MILAN LEPER (ENERGIJ)
 
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
 
   
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
783
3
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
 
596
4
MILAN LEPER (ENERGIJ)
783
1
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
 
Osvajači medalja
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MILAN LEPER, ENERGIJA