Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd

Kumite - Učenici -34

1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK

Kumite - Učenici -38

1. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Učenici -42

1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. FARUK KARAMUSTAFIĆ, Samuraj
3. FRAN HOST, Kastav
3. EGOR UZHUK, sc NORVEN

Kumite - Učenici -46

1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. DAVID DOLGOPOLOV, TIGRENOK
3. AHMED JUSUFBEGOVIĆ, Samuraj
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91

Kumite - Učenici +46

1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MILAN LEPER, ENERGIJA

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. SZOFI DALNOKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Učenice -36

1. DARIA KHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ARYNA RYTAL, UNMEI
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenice -40

1. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
2. SUMEJA HADŽIĆ, Samuraj
3. MATILDE LORENZON, Academy Ponte di Piave asd
3. DORA HAS, Slavonski Brod

Kumite - Učenice -44

1. ANNA KOPFER, UTE
2. PANNA BOGDAN, UTE
3. LANA ĐOGATOVIĆ, ENERGIJA
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenice +44

1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. RUDALIJA ŠILA, KK Novi Grad Sarajevo

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. OGNJEN BJELAJAC, Omladinac
2. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. SHTEWE ZAIN, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. MAKSIM TARASOV, sc NORVEN
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. EDUARD KIRIA, LEADER
3. VLAD VELKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
2. VOLODYMYR MUSHYNSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. JOVAN FATIC, Omladinac
3. MIHAJLO ZRNIĆ, BANJA LUKA

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. RIJAD BUREKOVIC, SARAJEVO-ZOI 84
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. EMRE SALJIU, Omladinac
2. ANDREJ ANGELOVSKI, OLIMPIK
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIK BOROVNIK, VELENJE

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUKA RADIĆ, ŠD GORICA
3. FARUK ŽUGA, Baščaršija

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. OMAR HALILOVIĆ, KK"BOŠNJAK"
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. GABRIELE DOVERA, ASD KEN KO PIOBESI
3. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. HELENA BACKOVIC, Omladinac
2. BOJANA HECKER, UTE
3. BARBARA KOLOBARIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
2. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
3. ANNA KOPFER, UTE
3. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. ULYANA MARKAVA, UNMEI
2. DINKA SOFTIC, KK " Winner" Tuzla
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. ELA PETAN, KARATE KLUB BREŽICE

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. SCHICCHI ALESSANDRA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. NEJLA HODZIC, SAMBON
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. DARJA ZORIĆ, Kastav

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. NINA LUKENDA, BUSHIDO
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. BOJAN KOSTOV, OLIMPIK
2. NIKITA LIASHENKO, sc NORVEN
3. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MIHAJLO MARKOVIC, Karate Federation of Serbia

Kumite - Kadeti -57

1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB

Kumite - Kadeti -63

1. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia
2. DENNIS LUCCHESI, Asd karate team 1999
3. ANDREY TODOROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MILÁN FARKAS, Koroibosz

Kumite - Kadeti -70

1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. MATEJ GORIŠEK, Shotokan Grosuplje
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. MICHELE GIRARDI, Academy Ponte di Piave asd

Kumite - Kadeti +70

1. NIKOLA MASLAK, Karate Federation of Serbia
2. NORBERT BARTOS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. STEFAN STOJANOVIC, MAKPETROL

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. JERCA REPIČ, Karate zveza Slovenije
2. EMA SGARDELLI, ZAMET
3. FIDAN DADASHOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. EMINA SIPOVIĆ, IPPON

Kumite - Kadetkinje -54

1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA LISAC, Delta
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Kadetkinje +54

1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije
2. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -55

1. ANDREJ TVRDOŇ, Slovak National Team
2. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. NIKITA FILIPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia

Kumite - Juniori -61

1. ALFIO QUACECI, Asd karate team 1999
2. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
3. MARTIN ZLATEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. DRAGAN TAMBUR, Slavija Istocno Sarajevo

Kumite - Juniori -68

1. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
2. TOMAŽ HUDALES, DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. TURAL YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - Juniori -76

1. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. FIORE MATTEO, ASD PIELLE
3. HLEB SACHKOUSKI, EDELVEIS

Kumite - Juniori +76

1. MIHAJLO ARSOVIC, Karate Federation of Serbia
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. ENDRIT SHAQIRI, Kosovo Karate Federation
3. GLIGOR PETKOV, MAKPETROL

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -48

1. FABBRI GIORGIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. MADINA SADIGOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. LARA WEISMANN, Bregana

Kumite - Juniorke -53

1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. YULIIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. BOGLARKA BIHARY, UTE

Kumite - Juniorke -59

1. LAURA POTISK, Karate zveza Slovenije
2. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LAURA PALINKÁŠOVÁ, Slovak National Team
3. FEDERICA CAVALLARO, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO

Kumite - Juniorke +59

1. NUŠA ŽERJAV, Karate zveza Slovenije
2. STEFANI KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA

KUMITE-U 21 (muški)

Kumite - U 21 (muški) -60

1. ANDRAS KISS, UTE
2. IDRIZ ABDURAHIM, MAKPETROL
3. MILOS RADOJEVIC, Karate Federation of Serbia
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - U 21 (muški) -67

1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. ROBERTO ACKOVSKI, METALURG
3. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. VALENTYN NAIDA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - U 21 (muški) -75

1. DJORDJE SALAPURA, Karate Federation of Serbia
2. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - U 21 (muški) -84

1. PETAR SPASENOVSKI, MAKPETROL
2. ADI GYURIK, Slovak National Team
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. EMIL GULAHMEDOV, Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - U 21 (muški) +84

1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
3. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team

KUMITE-U 21 (ženski)

Kumite - U 21 (ženski) -50

1. URŠA HABERL, Karate zveza Slovenije
2. JULIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
3. KÁRMEN KLEMENT, Vasas SC

Kumite - U 21 (ženski) -55

1. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. IRINA SHARYKHINA, KOFUKAN BELARUS
3. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ANĐELA SOLDO, Neretva

Kumite - U 21 (ženski) -61

1. SARAH HRNKOVÁ, Slovak National Team
2. EVGENIA NAVICHENKA, KOFUKAN BELARUS
3. FEDERICA CAVALLARO, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
3. LAURA FUČIK, Delta

Kumite - U 21 (ženski) -68

1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. ANASTASIA CAPRITTI, a.s.d. sport center messina
3. KUPCHUK MARYNA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ANGELA MOJSOVSKA, MAKPETROL

Kumite - U 21 (ženski) +68

1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. MATEA - NOAH MEDIĆ, Neretva
3. TARA ROPRET, Karate Federation of Serbia
3. ANASTASIIA PEREUDA, TIGRENOK

KUMITE-Seniori