Odabrano natjecanje: 29. Grand Prix Croatia

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (26)

Kumite - Učenici -30

Kumite - Učenici -34

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENSAR TOHOLJ - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Učenici -38

Kumite - Učenici -42

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenici +46

    CROATIA
  • 1. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek

Kumite - Učenice -32

Kumite - Učenice -36

Kumite - Učenice -40

Kumite - Učenice -44

Kumite - Učenice +44

Kumite - Mlađi kadeti -36

Kumite - Mlađi kadeti -41

Kumite - Mlađi kadeti -45

Kumite - Mlađi kadeti -48

Kumite - Mlađi kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. RIJAD BUREKOVIC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Mlađi kadeti -57

Kumite - Mlađi kadeti +57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO TASLAMAN - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SARA TOHOLJ - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMAN ŠUMAN - SARAJEVO-ZOI 84
  • CROATIA
  • 2. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SENA ĆUROVAC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. RIJAD BUREKOVIC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadeti -57

Kumite - Kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN MEMISEVIC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadeti -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO TASLAMAN - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadeti +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BARLOV - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadetkinje -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SARA TOHOLJ - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Kadetkinje -54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA REBRONJA - SARAJEVO-ZOI 84
  • CROATIA
  • 2. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Kadetkinje +54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMAN ŠUMAN - SARAJEVO-ZOI 84
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SENA ĆUROVAC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Juniori -55

Kumite - Juniori -61

Kumite - Juniori -68

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN MEMISEVIC - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Juniori -76

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BARLOV - SARAJEVO-ZOI 84
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TARIK KALKAN - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Juniori +76

Kumite - Juniorke -48

Kumite - Juniorke -53

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA REBRONJA - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - Juniorke -59

Kumite - Juniorke +59

    ISRAEL
  • 1. KATRIN TACHKER - West Coast Meitar

Kumite - U 21 (muški) -60

Kumite - U 21 (muški) -67

Kumite - U 21 (muški) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TARIK KALKAN - SARAJEVO-ZOI 84

Kumite - U 21 (muški) -84

Kumite - U 21 (muški) +84

Kumite - U 21 (ženski) -50

Kumite - U 21 (ženski) -55

Kumite - U 21 (ženski) -61

    ISRAEL
  • 1. KATE TASHKER - West Coast Meitar

Kumite - U 21 (ženski) -68

Kumite - U 21 (ženski) +68

Kumite - Seniori -Open

    CROATIA
  • 1. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
KATA (10)

Kata - Cicibanke (XD)

Kata - Cicibani (YD)

Kata - Mlađe Učenice (XA)

Kata - Mlađi učenici (YA)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek

Kata - Učenice (XB)

    CROATIA
  • 1. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek

Kata - Učenici (YB)

Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

    CROATIA
  • 1. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. NIKA FESTETICS DE TOLNA - Karate Akademija Osijek

Kata - Mlađi kadeti (YC)

    CROATIA
  • 1. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR

Kata - Kadetkinje (XK)

    CROATIA
  • 1. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR

Kata - Kadeti (YK)

Kata - Juniorke (XJ)

    CROATIA
  • 1. NIKA JELEN - SAMOBOR

Kata - Juniori (YJ)

Kata - U 21 (ženski)(XU)

    CROATIA
  • 1. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. NIKA JELEN - SAMOBOR

Kata - U 21 (muški)(YU)

Kata - Seniorke (S3)

    CROATIA
  • 1. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR

Kata - Seniori (S2)

KATA TIM (0)

Kata tim - Mlađi učenici (YAE)

Kata tim - Mlađe učenice (XAE)

Kata tim - Učenici (YBE)

Kata tim - Učenice (XBE)

Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)

Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)

Kata tim - Juniori (YJE)

Kata tim - Juniorke (XJE)

KATA DISABLED COMPETITORS (1)

Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)

Osobe s ment. porem (muški) (PP2)

    SLOVENIA
  • 1. NIK SEJDIJI - MON CHI

Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)

Osobe u inv. kolicima (žene) (PP4)

Osobe s ment. porem (žene) (PP5)

Slabovidni i slijepi (žene) (PP6)