Odabrano natjecanje: 3. Split Karate Cup

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -22

1. ALJOŠA KULJIŠ, DALMACIJA
2. LOVRE LADIĆ, DALMACIJA
3. LEON ŽUVELA, DALMACIJA
3. MIHAEL ANIĆ, LJUBUŠKI

Kumite - Cicibani -26

1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. HRVOJE SUČIĆ, Nova Bila
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL

Kumite - Cicibani +26

1. NOA MILAKOVIĆ, OKIT
2. KARLO BOŠNJAK, LJUBUŠKI
3. VICKO KUKOČ, KK Zanshin Split
3. IVAN MARKOTIĆ, DALMACIJA

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke -22

1. BRUNA GULAM, OKIT
2. ANA MARJANOVIĆ, OKIT
3. JOSIPA GULAM, OKIT

Kumite - Cicibanke -26

1. LAMIJA OMANOVIC, "Master" Bugojno
2. ANĐELA BOŠNJAK, LJUBUŠKI
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL

Kumite - Cicibanke +26

1. GEA JURIŠIĆ, PORTO TOLERO
2. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
3. KATJA PRUSINA, LJUBUŠKI

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici -26

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
3. BORNA KASALO, KK SOKOL

Kumite - Mlađi učenici -30

1. ARMAN VELAGIC, "Master" Bugojno
2. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno
3. DAVID SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. TOMA MARIN, DALMACIJA

Kumite - Mlađi učenici -34

1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. NIKO MARJANOVIĆ, OKIT
3. LEON VUDRAG, Osvit 1971
3. MUSTAFA VELIC, "Master" Bugojno

Kumite - Mlađi učenici -38

1. IVANO IVANKOVIC, CROHERC
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. FRANKO BOBAN, LJUBUŠKI
3. VUK CIMBALJEVIC, BIJELA

Kumite - Mlađi učenici +38

1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. JOSIP ČUBRIĆ, OKIT
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice -28

1. ELA ADŽAGA, OKIT
2. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. FRANKA MIĆIN, OKIT
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA

Kumite - Mlađe učenice -32

1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
3. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađe učenice -36

1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVA MARIĆ, Široki Brijeg
3. IVANA ČAMBER, KK Posušje
3. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT

Kumite - Mlađe učenice +36

1. DOROTEA KRIVOKAPIC, BIJELA
2. ALMA BRALIĆ, DALMACIJA
3. KLARA LOVRIĆ, Široki Brijeg
3. LEA REZO, KK Posušje

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DAVID PAPONJA, CROHERC
3. DAVID SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno

Kumite - Učenici -34

1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. DAVID PETRINA, CROHERC

Kumite - Učenici -38

1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. DANE JURIČIĆ, CROHERC
3. LAZAR GARDASEVIC, BIJELA
3. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA

Kumite - Učenici -42

1. NENAD DJURICIC, BIJELA
2. AMAR TIHAK, BUGOJNO
3. ANTE BEVANDA, CROHERC
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA

Kumite - Učenici -46

1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
3. MISLAV ČOVIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. MARTIN MANDŽO, CROHERC

Kumite - Učenici +46

1. ARMIN CETIN, "Master" Bugojno
2. ANTONIO BARIĆ, OKIT
3. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. ERIKA VASILJ, KK Knez Domagoj Metković
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Učenice -36

1. IVA LOVRIĆ, CROHERC
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LAURA BEBIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NORA JUKIĆ, OKIT

Kumite - Učenice -40

1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg
2. MARTA STOJIĆ, CROHERC
3. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA

Kumite - Učenice -44

1. ANTONELA SUČIĆ, Nova Bila
2. ELENA MARIĆ, Široki Brijeg
3. VENERA BRALIĆ, DALMACIJA
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Učenice +44

1. MELITA SMOLICA, TINJAN
2. BARBARA BAZINA, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. KATJA GULIN, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. NIKOLA BOTO, LJUBUŠKI

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. MATEJ SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. NENAD 1 DJURICIC, BIJELA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MATEJ MARIĆ, GRUDE
3. MARIN LEKO, GRUDE

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. VELID UGARAK, "Master" Bugojno
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. DERVIS SELIMOVIC, "Master" Bugojno
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EMAN OMERINOVIC, "Master" Bugojno
3. HARIS LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. DANIJEL KARACIC, CROHERC
2. DINO SUČIĆ, DALMACIJA
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. MATEO RAVLIĆ, KK Zanshin Split

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. BARBARA KOLOBARIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. PETRA BANDIĆ, ZRINSKI
3. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. MANDIĆ MARIJA, ZRINSKI
2. SASHA ĆOPIĆ IANACHI, OKIT
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. STELA BILAVER, Velebit

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. ILVANA ALIŠA, BUGOJNO

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. MARIJA ČULJAK, GRUDE
2. ANĐELA ČULJAK, GRUDE
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. NIHAD BURZIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LUKAS LOVRIĆ, Neretva
3. ISA AHMETOVIĆ, JION PEB BIHAĆ

Kumite - Kadeti -57

1. MARKO MARIĆ, GRUDE
2. PATRIK ADŽAGA, OKIT
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO

Kumite - Kadeti -63

1. NIKOLA DAMJANOVIC, Neretva
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO MARJANOVIĆ, GRUDE

Kumite - Kadeti -70

1. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. NIKO KAČUNIĆ, DALMACIJA
3. MILJENKO SABLJIĆ, GRUDE
3. JOSIP PLANINIĆ, CROHERC

Kumite - Kadeti +70

1. FRANKO MILJKO, Neretva
2. STJEPAN MIKULIĆ, GRUDE
3. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC

Kumite - Kadetkinje -54

1. DORA REZIĆ, ZRINSKI
2. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. MARTA RAIČ, CROHERC

Kumite - Kadetkinje +54

1. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela
2. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
3. IVA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -61

1. NIHAD BURZIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
3. ISA AHMETOVIĆ, JION PEB BIHAĆ

Kumite - Juniori -76

1. TONĆI GRUBŠIĆ, DALMACIJA
2. MARKO LASIĆ, Neretva
3. ROKO MARČINA, Velebit
3. TARIK BAJIĆ, "Bjelopoljac"

Kumite - Juniori +76

1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -48

1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. RUŽICA HRKAĆ, Hercegovina-Zagreb
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC

Kumite - Juniorke -53

1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. MIA KITAROVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniorke -59

1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANA REŠETAR, PORTO TOLERO
3. MONIKA RAJIČ, KK EMPI PROZOR-RAMA
3. ANDREA BILAVER, Velebit

Kumite - Juniorke +59

1. TEA ROZIĆ, Neretva
2. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
3. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori (muški) -60

1. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ

Kumite - Seniori (muški) -75

1. MARKO LASIĆ, Neretva
2. TEO OSMIĆ, TINJAN
3. JOSIP UGRINA, OBI Kaštela
3. ROKO MARČINA, Velebit

Kumite - Seniori (muški) +84

1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. SLAVKO MIHALJEVIĆ, BUSHIDO

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke (ženski) -50

1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. AMNA KAHAREVIĆ, BUGOJNO

Kumite - Seniorke (ženski) -68

1. IVANA GALIĆ, KK Posušje
2. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARTA DULIBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Seniorke (ženski) +68

1. DANIJELA BANOVIĆ, KK SOKOL
2. EMA FELIĆ, JION PEB BIHAĆ