Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (592)

Kumite - Ml. učenici (U10) -26

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT FISCHER - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 2. GABRIEL ŠKRLIN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE ŠULEK - Euro-Tera
  • CROATIA
  • 4. JAKOV ŠIMUNIĆ - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 5. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARIK SALKIĆ - KK BIHAĆ

Kumite - Ml. učenici (U10) -30

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • HUNGARY
  • 2. DÁVID CSAPÓ - Ganz-Kesjar
  • HUNGARY
  • 3. KIRÁLY GYŐZŐ - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 4. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. OLIVER PIŠONIĆ - Euro-Tera
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. PETAR PRERADOVIĆ - BANJA LUKA
  • CROATIA
  • 8. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC

Kumite - Ml. učenici (U10) -34

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • HUNGARY
  • 3. DOMONKOS BARTA - Budai XI
  • CROATIA
  • 4. DUJE HUBER - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LUKA PEJIĆ - BANJA LUKA

Kumite - Ml. učenici (U10) -38

    CROATIA
  • 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. MATEJ VUKSAN - Euro-Tera
  • CROATIA
  • 3. VID RADULOVIĆ - SAMOBOR

Kumite - Ml. učenici (U10) +38

    CROATIA
  • 1. MATKO ZELENIKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Ml. učenice (U10) -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANASTASIJA BALAĆ - BANJA LUKA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
  • ITALY
  • 5. VALENTINA DA DONATIS - A.S.D. KARATE CLUB 2003

Kumite - Ml. učenice (U10) -32

    CROATIA
  • 1. FRANKA GOLEMAC - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. KIARA BRSTILO - VELIKA GORICA
  • ITALY
  • 3. MARTINA VARONE - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 4. TINA LUKAČIĆ - FOKUS

Kumite - Ml. učenice (U10) -36

    CROATIA
  • 1. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. učenice (U10) +36

    CROATIA
  • 1. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Učenici (U12) -30

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VASILJ - CROHERC
  • HUNGARY
  • 2. GERGELY NYÍRI - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 3. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. KARIM KRKLEC - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 5. KIRÁLY GYŐZŐ - FORTUNA-BUDAPEST
  • ITALY
  • 6. LORENZO DE DONATIS - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 7. LUKA VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MATE ŠARAVANJA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MUHAMED MURTIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 10. NINO BLAGUS - Mala Subotica
  • CROATIA
  • 11. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • HUNGARY
  • 12. ZSOMBOR DUDÁS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Učenici (U12) -34

    ITALY
  • 1. ALESSIO PAOLETTI - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • HUNGARY
  • 2. BARNABÁS BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 5. JAKOV KUPINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. KARLO MANDŽO - FORTITER (Kaštela)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LAZAR MARKOVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 8. LOVRO JELINIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 9. MARIO RADOŠ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. MATEJ VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • HUNGARY
  • 11. ROLAND CSATÓ - Ganz-Kesjar

Kumite - Učenici (U12) -38

    HUNGARY
  • 1. DÁNIEL VARGA - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FARUK MERDIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 4. FRAN ŠIMUNIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 5. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 6. IVAN EREIZ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 7. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. JURAJ GOLEMAC - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. KARLO MARITNOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 11. LOVRO BEM - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 12. LUKA STEKOVIĆ - Karlovac 1969
  • HUNGARY
  • 13. MÁTÉ NAGY - SZARVAS
  • HUNGARY
  • 14. ZALÁN BILISICS - BVSC-Fighter

Kumite - Učenici (U12) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA ZAIMOVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 3. IVÓ IGRICZ - Barcsi Városi Sportegyesület
  • CROATIA
  • 4. JAKOV SILADI - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. JOSIP VLAHINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. LUKA SALIHOVIĆ - VARAŽDIN
  • SLOVAKIA
  • 8. LUKÁŠ SAMUEL LOCH - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 9. SIMON BÁLINT - FORTUNA-BUDAPEST

Kumite - Učenici (U12) -46

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDER LICHNER - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL BAGI - SZARVAS
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 4. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. LOVRO ROZMAN - VARAŽDIN
  • MONTENEGRO
  • 6. MATIJA PAVIĆEVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 7. MAX FAJERBACH - LOTOS ZAGREB
  • ITALY
  • 8. SIMONE ROSSETTI - A.S.D. KARATE CLUB 2003

Kumite - Učenici (U12) +46

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 2. ANTE VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. DINO PEREŠKO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. DORIAN ŠEPIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. IVAN KRNDELJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 7. JURE PUCE - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. LUKA RAPIĆ - Metal - Jurdani
  • SLOVAKIA
  • 9. MALIK BAGAEV - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 10. TIBOR KOVAČIĆ - VARAŽDIN

Kumite - Učenice (U12) -32

    CROATIA
  • 1. ELLA BJELANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. EMA SGARDELLI - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. NIKA ŽERJAV - Mala Subotica
  • CROATIA
  • 5. RUŽICA PAVIĆ - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 6. SARA NOVAK - Mala Subotica

Kumite - Učenice (U12) -36

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 2. ANA PRSKALO - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. LOLITA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. MARINA JANKOVIĆ - SUSEDGRAD
  • ITALY
  • 7. MARTINA SIMEONE - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 8. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Učenice (U12) -40

    CROATIA
  • 1. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 2. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. LEONA GULIJA - VARAŽDIN
  • CROATIA
  • 4. NINA LUKENDA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Učenice (U12) -44

    CROATIA
  • 1. BARBARA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 2. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • HUNGARY
  • 4. LARA NEUMANN - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 5. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA GAJIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 7. NINA DORČIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 8. PETRA MARTINJAK - STIJENA

Kumite - Učenice (U12) +44

    CROATIA
  • 1. ANTONELA ANĐELIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. DORA ŽUGČIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 3. INGRID KOCANJER - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. KATARINA ŽIVKOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SARAH TETARIĆ - KK BIHAĆ

Kumite - Ml. kadeti (U14) -36

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDINO HIDIĆ - KK BIHAĆ
  • SLOVAKIA
  • 2. ANDREJ TVRDOŇ - Sport School Karate Bratislava
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANES PAŠIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 4. IVAN PRELEC - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. KARLO MANDŽO - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. NOA RUMENJAK - IPON ZAGREB

Kumite - Ml. kadeti (U14) -41

    CROATIA
  • 1. ANTONIO VLAHO - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. FRAN VUKOMANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. FRANJO RAJAKOVIĆ - STIJENA
  • CROATIA
  • 6. HRVOJE LUKAČIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 7. JAKOV FEMBER - STIJENA
  • CROATIA
  • 8. KARLO BOSILJEVAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 9. KARLO JURČEVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • HUNGARY
  • 11. MÁRK BORBÉLY - Budai XI

Kumite - Ml. kadeti (U14) -45

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT MÉRŐ - Budai XI
  • CROATIA
  • 2. BORNA NOVAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. DAVID KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ ŽAJA - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. DORIAN KALAJDŽIJA - VARAŽDIN
  • CROATIA
  • 6. DRAŽEN ŠARIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ISMAR KURTOVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 8. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • HUNGARY
  • 9. MÁRK SINDEL - SZARVAS
  • ITALY
  • 10. MATTEO SIMIONATO - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 11. PATRIK KARNAS - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. SEMIR MIDŽIĆ - KK BIHAĆ

Kumite - Ml. kadeti (U14) -48

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 2. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. BORNA GUDELJ - Esseker
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ISMAR KURTOVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 6. JAKOV ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 7. KARLO TOMŠIĆ - VOLOSKO
  • CROATIA
  • 8. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
  • SLOVAKIA
  • 9. KAROL GAMA - Sport School Karate Bratislava
  • CROATIA
  • 10. MATEJ BRAJE - JASTREB
  • MONTENEGRO
  • 11. MUSTAFA RAMOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 12. PERO PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)

Kumite - Ml. kadeti (U14) -52

    CROATIA
  • 1. ADRIAN RUŽIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MARINČIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARNEL IMŠIREVIĆ - KK BIHAĆ
  • HUNGARY
  • 4. BENDEGÚZ TÁLAS - SZARVAS
  • CROATIA
  • 5. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 6. GABRIEL PALAJSA - Karlovac 1969
  • HUNGARY
  • 7. GYÖRGY LITAUSZKI - SZARVAS
  • HUNGARY
  • 8. KRSITÓF KASUBA - SZARVAS
  • CROATIA
  • 9. MARIN GUDELJ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. NIKOLA PRUSAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 11. ROBERTO MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 12. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. kadeti (U14) -57

    ITALY
  • 1. ALEX BORTOLOTTO - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • MONTENEGRO
  • 4. ELSAN KOLIĆ - Bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMIL SADIKOVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 6. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
  • HUNGARY
  • 7. KRISZTOFER BÁLINT - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 8. LUKA ČIČAK - Delta
  • CROATIA
  • 9. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
  • SLOVAKIA
  • 10. RÓBERT SCHWARTZ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 11. STEFAN ĐURKOVIĆ - Beogradski karate saveza

Kumite - Ml. kadeti (U14) +57

    MONTENEGRO
  • 1. ANDREJ BUBANJA - Bar
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA OSTOJIĆ - CROHERC
  • HUNGARY
  • 3. ATTILA RADICS - SZARVAS
  • HUNGARY
  • 4. DÁNIEL FRANKÓ - SZARVAS
  • CROATIA
  • 5. DAVID STANIĆ - Metal - Jurdani
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARIS HASIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 7. KARLO PAVER - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 8. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 9. LEO SABLJIĆ - CROHERC
  • SLOVAKIA
  • 10. MALIK BAGAEV - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 11. MILÁN BILISICS - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 12. OLIVER ČULE - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. VALENTINO KOVAČEVIĆ - KK BIHAĆ

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40

    SERBIA
  • 1. ANĐELA ALEKSIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 2. EMA SGARDELLI - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • SLOVAKIA
  • 4. EMMA PODOBOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 5. KATARÍNA LANGOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 6. LILLA TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 7. MATEJA PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 8. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. TINA GRETIĆ - Euro-Tera

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45

    CROATIA
  • 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. ANDREA ŠARAC - FORTITER (Kaštela)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AZRA MEMIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 4. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 5. KATARINA FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. KATARINA ŽIVKOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. KLARA STANUŠIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 8. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 9. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA SELMAN - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 2. IVONA CIGLAR - VARAŽDIN
  • CROATIA
  • 3. IVONA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • MONTENEGRO
  • 4. JOVANA VUKČEVIĆ - Bar
  • HUNGARY
  • 5. KATALIN KOHLHOFFER - PSE-Shindo
  • CROATIA
  • 6. LJUBICA LOVRIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. MARINA POSSI - CBS PULA
  • CROATIA
  • 8. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
  • CROATIA
  • 9. TIHANA ŠULEK - Euro-Tera

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55

    CROATIA
  • 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
  • SERBIA
  • 2. IVANA PEROVIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 3. JANA BUDINŠĆAK - JASTREB
  • ITALY
  • 4. JESSICA MARANGONI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 5. JOSIPA KOLIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA HODAK - JASTREB

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55

    SLOVAKIA
  • 1. EVA KOZÁROVÁ - Farmex
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA DODIG - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • HUNGARY
  • 5. ZSÓFIA BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Kadeti (U16) -52

    SLOVAKIA
  • 1. ANDREJ TVRDOŇ - Sport School Karate Bratislava
  • CROATIA
  • 2. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
  • HUNGARY
  • 4. BENCE CSÖPPŰ - Sporting Budo Budapest
  • HUNGARY
  • 5. BENCE HAJDU - FORTUNA-BUDAPEST
  • HUNGARY
  • 6. BENDEGÚZ TÁLAS - SZARVAS
  • CROATIA
  • 7. BRUNO JELINIĆ - BUSHIDO
  • MONTENEGRO
  • 8. DAMIR ČOLOVIĆ - Bar
  • ITALY
  • 9. DAVIDE RAGNOLI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 10. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 11. FRANJO RAJAKOVIĆ - STIJENA
  • HUNGARY
  • 12. GERGELY HALLGAT - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 13. IVOR BABIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 14. JURE VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 15. KARLO KNEŽEVIĆ - TAD RIJEKA
  • SLOVAKIA
  • 16. KAROL GAMA - Sport School Karate Bratislava
  • CROATIA
  • 17. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
  • HUNGARY
  • 18. KRSITÓF KASUBA - SZARVAS
  • CROATIA
  • 19. LUKA SMOLJO - OBI Kaštela
  • SLOVAKIA
  • 20. MAREK PONCKA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 21. MÁRK SINDEL - SZARVAS
  • CROATIA
  • 22. MARTIN MUSA - CROHERC
  • SLOVAKIA
  • 23. MIMOLAT BAGAEV - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 24. MUSTAFA RAMOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 25. ROBERTO MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 26. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
  • CROATIA
  • 27. STIPE MARINČIĆ - CROHERC

Kumite - Kadeti (U16) -57

    HUNGARY
  • 1. BALÁZS VÉCSEI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 2. BESIM ADEMI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • SLOVAKIA
  • 3. DAVID MAROŠI - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 4. DÁVID KAJÁNEK - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. DOMINIK BENČAN - TAD RIJEKA
  • MONTENEGRO
  • 6. EROL LUKOLIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 7. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • HUNGARY
  • 8. GAVRILO HONING - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 9. LUKA BJELOVUK - BUSHIDO
  • SLOVAKIA
  • 10. MATEJ HAJDU - Slovak National Team
  • ITALY
  • 11. NICOLA PUNTIN - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 12. PATRIK KOZARIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 13. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
  • SLOVAKIA
  • 14. PAVEL SUTIAK - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 15. PETRO BOCHUSEVYCH - Sport School Karate Bratislava
  • SLOVAKIA
  • 16. RÓBERT SCHWARTZ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 17. SLAVKO VLAHINIĆ - VELIKA GORICA
  • SLOVAKIA
  • 18. ZDENKO VANKA - Slovak National Team

Kumite - Kadeti (U16) -63

    CROATIA
  • 1. DAVID PAVIĆ - SUSEDGRAD
  • SLOVAKIA
  • 2. DAVID PODSKLAN - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. FRANE PEJKOVIĆ - KK JADRAN
  • HUNGARY
  • 4. GERGŐ TAKÁCS - Sporting Budo Budapest
  • CROATIA
  • 5. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
  • SERBIA
  • 6. JOVAN ĆIRIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 8. LEON TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 9. LUKA VUČINIĆ - JASTREB
  • HUNGARY
  • 10. MARCELL FALUSI - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 11. MARK KMET - CBS PULA
  • SLOVAKIA
  • 12. MICHAL MASRNA - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 13. MILOŠ ADŽIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 14. TOMISLAV FAJERBACH - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 15. TONI TOMIĆ - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 16. ZSOLT SPRINGER - Sporting Budo Budapest

Kumite - Kadeti (U16) -70

    SLOVAKIA
  • 1. ADAM MAJIRSKÝ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 2. ADI GYURIK - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 3. AN NGUYEN - Sporting Budo Budapest
  • ITALY
  • 4. ASHU DELLE CURTI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 5. BLAŽ OSTOJIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 6. BORNA PETROVIĆ - PORTO TOLERO
  • SERBIA
  • 7. BOŽIDAR KRSTIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 8. BRUNO DREMPETIĆ - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 9. ISTVÁN GÓCZI - Sporting Budo Budapest
  • CROATIA
  • 10. KARLO FUDURIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 11. KARLO TURK - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 12. LUKA DOLČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • SLOVAKIA
  • 13. PATRIK ŠEBOK - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 14. RENATO REŠETAR - ZAMET
  • CROATIA
  • 15. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA

Kumite - Kadeti (U16) +70

    HUNGARY
  • 1. DÁNIEL CSATÓ - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 2. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. IVAN PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. KARLO VERŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 6. LEON JUGOVAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 7. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. LUKA BEBIĆ - RENAKO ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. LUKA RAIČEVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 10. MARKO VLAIĆ - TUŠKANAC
  • SERBIA
  • 11. NEMANJA SPASIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 12. NINO CMREČNJAK - Međimurje
  • SERBIA
  • 13. NOVO BOJIČIĆ - Beogradski karate saveza
  • SLOVAKIA
  • 14. TOMÁŠ KÓSA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 15. VLADIMIR OSTOJIĆ - CROHERC

Kumite - Kadetkinje (U16) -47

    ITALY
  • 1. ALICE BELVINI - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA ENGLER - VARAŽDIN
  • SLOVAKIA
  • 3. DOMINIKA BOGAROVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
  • ITALY
  • 6. FEDERICA MAGANUCO - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 7. KATARINA SARIĆ - KK JADRAN
  • SLOVAKIA
  • 8. KATARÍNA LANGOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 9. LAURA PALINKÁŠOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 10. LUNA HAMER - Međimurje
  • CROATIA
  • 11. MIA MIJOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 12. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 13. TARA NIKOLIĆ - VARAŽDIN

Kumite - Kadetkinje (U16) -54

    ITALY
  • 1. ALICE MAINARDI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 2. BARBARA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 3. BRUNA CVITANOVIĆ - ŠIBENIK
  • SLOVAKIA
  • 4. DOMINIKA VEISOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
  • ITALY
  • 6. GIULIA CORNOLO - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 7. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 8. KATARINA ŠULEK - Euro-Tera
  • HUNGARY
  • 9. KITTI RAJ - SZARVAS
  • HUNGARY
  • 10. LILI RÓNAI - PSE-Shindo
  • CROATIA
  • 11. LORENA TOLIĆ - ZAMET
  • HUNGARY
  • 12. RÉKA KISSIMON - BVSC-Fighter
  • SLOVAKIA
  • 13. TATIANA PILLAROVA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 14. ZSÓFIA BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 15. ZSÓFIA BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Kadetkinje (U16) +54

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXA HAMŠÍKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. DORA CRNČEVIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 3. DORA OPAČAK - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 4. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • CROATIA
  • 5. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 6. KATARINA JELIČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 7. LAURA FUČIK - Delta
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LESJAK - Međimurje
  • SLOVAKIA
  • 9. MARCELA LANGOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 10. MELANIE CORBATTO - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • SLOVAKIA
  • 11. MERCEDES NEHILOVA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 12. MONIKA PEKARCIKOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 13. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
  • SLOVAKIA
  • 14. NINA JELŽOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 15. PERGEL BLANKA - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 16. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • SLOVAKIA
  • 17. PETRA PICHOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 18. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
  • SLOVAKIA
  • 19. SARAH HRNKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 20. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
  • MONTENEGRO
  • 21. VASILISA BUJIĆ - Bar
  • HUNGARY
  • 22. ZSÓFIA VAS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Juniori (U18) -55

    HUNGARY
  • 1. BENCE HAJDU - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 2. BRUNO JELINIĆ - BUSHIDO
  • MONTENEGRO
  • 3. DAMIR ČOLOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK BENČAN - TAD RIJEKA
  • SLOVAKIA
  • 5. DOMINIK IMRICH - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 6. MÁRK BAGDI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 7. MARTIN MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. TIN DUJMOVIĆ - Esseker

Kumite - Juniori (U18) -61

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT ARDAI - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 2. BORNA MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
  • HUNGARY
  • 3. CSONGOR MIKE - FORTUNA-BUDAPEST
  • SLOVAKIA
  • 4. DENIS RIEDL - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. LUKA KONDIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 7. PAUL KARAČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • SLOVAKIA
  • 8. SAMUEL BAFRNEC - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 9. STEFAN GOJČEVIĆ - Bar

Kumite - Juniori (U18) -68

    CROATIA
  • 1. BRUNO DREMPETIĆ - BUSHIDO
  • ITALY
  • 2. GIACOMO ANDRETTA - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 3. IVAN VRBAN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. JERKO TVRDE - SOKOL
  • HUNGARY
  • 5. MARTIN ERDŐS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 6. MARTIN FEDOR - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 7. MARTIN HAČKO - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 8. MARTIN MASRNA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 9. MÁTÉ ELŐD - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 10. MICHAL VÝROSTKO - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 11. PAVOL BITTO - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 12. STEFAN GOJČEVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 13. TOMISLAV MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 14. TONI VUKOVIĆ - SAMOBOR

Kumite - Juniori (U18) -76

    CROATIA
  • 1. ARON ŠAHINI - ZAMET
  • HUNGARY
  • 2. ÁRON MÁLNAI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 3. BEPO VASIĆ - SOKOL
  • CROATIA
  • 4. BRUNO KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • SLOVAKIA
  • 5. DOMINIK BUDAY - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 6. ERIK CSATÓ - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 7. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 8. IGOR KATANEC BEKETIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. IVAN LULIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 11. KARLO MATAN - SOKOL
  • CROATIA
  • 12. LEON MARCIUŠ - Međimurje
  • CROATIA
  • 13. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 14. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 15. MARTIN BAŇAS - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 16. MATEO HAJDER - SOKOL
  • SLOVAKIA
  • 17. TOMÁŠ FUZER - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 18. TOMISLAV HREN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Juniori (U18) +76

    HUNGARY
  • 1. ÁKOS SZKOTNICZKY - Budai XI
  • SLOVAKIA
  • 2. ATTILA JOBA - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT PÉTER BILISICS - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 4. DENI ŠARAC - FORTITER (Kaštela)
  • ITALY
  • 5. FEDERICO LORO - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 6. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. JAKOV BUNJEVAC - KK KIK
  • CROATIA
  • 8. JERKO ĐURINOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 9. KARLO RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 10. LEON TUNA - OPATIJA
  • SLOVAKIA
  • 11. NORBERT FALTUS - Slovak National Team

Kumite - Juniorke (U18) -48

    ITALY
  • 1. FEDERICA MAGANUCO - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 2. INES GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • SLOVAKIA
  • 3. REBECCA CICHROVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 4. TEREZKA SPÁLOVÁ - Slovak National Team

Kumite - Juniorke (U18) -53

    CROATIA
  • 1. ANA VRETENAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA RULA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ELMA GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • HUNGARY
  • 4. HAJDU PETRA - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 5. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
  • HUNGARY
  • 6. KÁRMEN KLEMENT - Budai XI
  • SLOVAKIA
  • 7. KRISTINA HUBACEKOVA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 8. LORA FRATRIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 9. MARIJA ČAVKA - OBI Kaštela
  • SLOVAKIA
  • 10. REBEKA VIDOVA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 11. TERÉZIA SMETANOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 12. VIERA KALETOVÁ - Slovak National Team

Kumite - Juniorke (U18) -59

    SLOVAKIA
  • 1. DIANA JURÁKOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 2. DORA CZAGÁNY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 3. EVELIN CZABAJSZKI - BVSC-Fighter
  • SLOVAKIA
  • 4. HANA KUKLOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. IVA PRSKALO - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 6. JELENA ABRAMOVIĆ - TUŠKANAC
  • SLOVAKIA
  • 7. LENKA ŤAŽKÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA PERUŠKO - OPATIJA
  • CROATIA
  • 9. MARINA BARAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 10. NADJA HADŽIMURATAGIĆ - Ronin
  • CROATIA
  • 11. PETRA ČATLAK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 12. PETRA PERUŠKO - OPATIJA

Kumite - Juniorke (U18) +59

    SERBIA
  • 1. ĐURĐINA VIĆOVAC - Beogradski karate saveza
  • SERBIA
  • 2. JELENA SINĐELIĆ - Beogradski karate saveza
  • SLOVAKIA
  • 3. KAROLÍNA KOLLÁROVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 4. LAURA REHAK - STUDENT
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA LESJAK - Međimurje
  • ITALY
  • 6. MELANIE CORBATTO - A.S.D. KARATE CLUB 2003
  • CROATIA
  • 7. MIHAELA MRAZOVIĆ - STUDENT
  • HUNGARY
  • 8. PERGEL BLANKA - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 9. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • SLOVAKIA
  • 10. TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 11. VARJA TOPALOVIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 12. VILMA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)

Kumite - Ml. seniori (U21) -60

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT ARDAI - FORTUNA-BUDAPEST
  • HUNGARY
  • 2. CSONGOR MIKE - FORTUNA-BUDAPEST
  • SLOVAKIA
  • 3. DOMINIK IMRICH - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 4. LUKA KONDIĆ - BUSHIDO

Kumite - Ml. seniori (U21) -67

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ BORŠOŠ - Esseker
  • HUNGARY
  • 2. FERDINÁND TAMÁS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 3. LUKA LOVRIĆ - SUSEDGRAD
  • SLOVAKIA
  • 4. MATEJ HOMOLA - Slovak National Team

Kumite - Ml. seniori (U21) -75

    CROATIA
  • 1. ALEN GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • SLOVAKIA
  • 2. ANDREJ BÍREŠ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 3. GÁBOR HÁRSPATAKI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 4. JÁN FUZER - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 5. KRISTIÁN MICHALEC - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 6. MATEO ŠITUM - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • ITALY
  • 7. MICHELE HASANI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 8. RICCARDO SGARDELLI - ZAMET

Kumite - Ml. seniori (U21) -84

    CROATIA
  • 1. ANEL HADŽIMURATAGIĆ - Ronin
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL GYÖRGY - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 3. ENES GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • SLOVAKIA
  • 4. ERIK ERDÉSZ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 6. JAKOV BUNJEVAC - KK KIK
  • HUNGARY
  • 7. MÁTÉ GRÉCZI - Sporting Budo Budapest
  • CROATIA
  • 8. PETAR MATAN - SOKOL

Kumite - Ml. seniori (U21) +84

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM HONING - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 2. ANĐELO KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT PÉTER BILISICS - BVSC-Fighter
  • SLOVAKIA
  • 4. ILIR KABASHI - Farmex

Kumite - Ml. seniorke (U21) -50

    SLOVAKIA
  • 1. INA MACEJKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. INES GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. MONIKA BERULEC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Ml. seniorke (U21) -55

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA CHOVANCOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 2. DOMINIKA KUCHÁROVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 3. HAJDU PETRA - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 4. KRISTINA ĆORIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. NIKA DEŠA - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 6. SARA SIDDIQUI - Delta

Kumite - Ml. seniorke (U21) -61

    CROATIA
  • 1. LUCIJA ČATLAK - ŠIBENIK
  • SLOVAKIA
  • 2. MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. PETRA SLUNJSKI - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽIC - OPATIJA
  • HUNGARY
  • 5. RENÁTA GYŐRIVÁNYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 6. VIKTORIA PILLÁROVÁ - Slovak National Team

Kumite - Ml. seniorke (U21) -68

    SLOVAKIA
  • 1. JAROSLAVA BAŇASOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • SLOVAKIA
  • 4. LENKA ŤAŽKÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. NATALIA MODRIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. SILVIJA BUZALJKO - SAMOBOR

Kumite - Ml. seniorke (U21) +68

    CROATIA
  • 1. DINA GAGULA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. KAJA BUDIČ - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 3. LENKA SAHUĽOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 4. MAJA ZORIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MATEA JAVOROVIĆ - Honda

Kumite - Seniori -60

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT ARDAI - FORTUNA-BUDAPEST
  • CROATIA
  • 2. BORAN BERAK - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ BORŠOŠ - Esseker
  • SLOVAKIA
  • 4. DOMINIK IMRICH - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. LUKA KONDIĆ - BUSHIDO

Kumite - Seniori -67

    HUNGARY
  • 1. DÖME SZEGEDI - BVSC-Fighter

Kumite - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. BRUNO KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. MARIJAN LOGARUŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • ITALY
  • 3. MICHELE HASANI - Polisportiva NAKAYAMA

Kumite - Seniori -84

    HUNGARY
  • 1. ALEKSANDAR HÖNING - BVSC-Fighter
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL GYÖRGY - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 3. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TIN CIGLAR - STUDENT

Kumite - Seniori +84

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM HONING - BVSC-Fighter
  • CROATIA
  • 2. ANĐELO KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • SLOVAKIA
  • 3. ILIR KABASHI - Farmex

Kumite - Seniori -OPEN

    SLOVAKIA
  • 1. ILIR KABASHI - Farmex
  • SLOVAKIA
  • 2. TOMÁŠ PUPKAY - Slovak National Team

Kumite - Seniorke -50

Kumite - Seniorke -55

    ITALY
  • 1. ALESSANDRA HASANI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 2. INES GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. SARA SIDDIQUI - Delta
  • SLOVAKIA
  • 4. VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 5. ZUZANA SCHWARTZOVÁ - Slovak National Team

Kumite - Seniorke -61

    HUNGARY
  • 1. HENRIETT FÜLÖP - FORTUNA-BUDAPEST
  • SLOVAKIA
  • 2. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ČATLAK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽIC - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. VIKTORIJA GROMIĆ - CBS PULA

Kumite - Seniorke -68

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA KRIŽAN - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. DANKA ZORIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. KLARA KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 5. SILVIJA BUZALJKO - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 6. VERONIKA SEMANÍKOVÁ - Slovak National Team

Kumite - Seniorke +68

    CROATIA
  • 1. KAJA BUDIČ - SAMOBOR

Kumite - Seniorke -OPEN

    ITALY
  • 1. ALESSANDRA HASANI - Polisportiva NAKAYAMA
  • SLOVAKIA
  • 2. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. KAJA BUDIČ - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 4. VERONIKA SEMANÍKOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 5. VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 6. ZUZANA SCHWARTZOVÁ - Slovak National Team
KATA (169)

Cicibani A (U8)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS RAMIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 2. IVAN SILOVSKI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. LUKAS SANDIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. MARKO MASLIJ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL MUCIĆ - BUSHIDO

Mlađi učenici A (U10)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS RAMIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 2. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. JAN KATANEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 6. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 7. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TARIK SALKIĆ - KK BIHAĆ

Učenici A (U12)

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDER LICHNER - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. ERIK ŠOPER - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. JAN KATANEC - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 5. LUKÁŠ SAMUEL LOCH - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 6. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • MONTENEGRO
  • 7. NEMANJA VUKSANOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA PARLOV - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. ROBERT VRBAN - RENAKO ZAGREB

Mlađi kadeti A (U14)

    MONTENEGRO
  • 1. ARIJAN KOČAN - Bar
  • HUNGARY
  • 2. BÁLINT MÉRŐ - Budai XI
  • CROATIA
  • 3. FILIP MAROŠI - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 4. GERGELY CSICSAY - Budai XI
  • CROATIA
  • 5. JAKOV RAPTAVI - BUSHIDO
  • SERBIA
  • 6. LAV KRESOVIĆ - Beogradski karate saveza
  • HUNGARY
  • 7. MÁRK BORBÉLY - Budai XI
  • MONTENEGRO
  • 8. MARKO ĐONOVIĆ - Bar
  • SERBIA
  • 9. MARKO STEVANETIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 10. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • ITALY
  • 11. PIETRO BINOTTO - Germinal Karate Castelfranco
  • ITALY
  • 12. RICCARDO MEROLA - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 13. STIPE BOKARICA - Princ

Kadeti A (U16)

    SLOVAKIA
  • 1. ENRIKO DUŠKA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. FILIP MAROŠI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • SLOVAKIA
  • 4. MICHAL ŠARIŠSKÝ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. MISLAV SLAVIČEK - BUSHIDO
  • SLOVAKIA
  • 7. OLIVER URDA - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 8. PAVOL SZOLÁR - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 9. PETAR MAROŠI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. ROBERT BANFIĆ - Princ
  • MONTENEGRO
  • 11. VLADIMIR MIJAČ - Bar

Juniori A (U18)

    SLOVAKIA
  • 1. DANIEL HAVLÍČEK - Slovak National Team
  • ITALY
  • 2. ENRICO PIZZIOLO - Germinal Karate Castelfranco
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL MIRKOVIĆ - Slavonski Brod
  • SLOVAKIA
  • 4. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. LEON IFKO - Esseker
  • CROATIA
  • 6. LUKA BOKARICA - Princ
  • CROATIA
  • 7. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 8. LUKA LOVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 9. MISLAV SLAVIČEK - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. MORENO EMANUELLE PINTER - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 11. NIKOLA SOLOMUN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 12. PETAR MAROŠI - BUSHIDO

Ml. Seniori A (U21)

    SLOVAKIA
  • 1. DOMINIK JANKECH - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 2. LUKA LOVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. MAKS LUKA ŠENJUG - Virovitica
  • SLOVAKIA
  • 4. TOMÁŠ HAJDU - Slovak National Team

Seniori A

    CROATIA
  • 1. JADRANKO JURJEVIĆ - Mars Zagreb
  • SLOVAKIA
  • 2. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. MAKS LUKA ŠENJUG - Virovitica
  • SLOVAKIA
  • 4. TOMÁŠ HAJDU - Slovak National Team

Cicibanke A (U8)

    AUSTRIA
  • 1. ANNA-CATERINA LEDERER - Karate LZ Pinzgau
  • CROATIA
  • 2. RITA LUKENDA - BUSHIDO
  • MONTENEGRO
  • 3. SANDRA RACANOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 4. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Mlađe učenice A (U10)

    MONTENEGRO
  • 1. ĐINA RMUŠ - Bar
  • MONTENEGRO
  • 2. ELENA RADOVIĆ - Bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMANA DURDŽIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 4. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MEDINA ALAGIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 6. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Učenice A (U12)

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. KLARA BRAJA - OMEGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEJLA DEMIROVIĆ - KK BIHAĆ
  • CROATIA
  • 5. MAJA CULOVIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 6. MATEA SALAPIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. PAULA JUG - OMEGA
  • SLOVAKIA
  • 9. ROMANA OBOŇOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 10. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 11. TEA BULJAN - FOKUS
  • MONTENEGRO
  • 12. ZANA BARJAKTAREVIĆ - Bar

Mlađe kadetkinje A (U14)

    CROATIA
  • 1. ANJA PERKOVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • MONTENEGRO
  • 3. IVANA BUJKOVIĆ - Bar
  • HUNGARY
  • 4. KATALIN KOHLHOFFER - PSE-Shindo
  • CROATIA
  • 5. KLARA BRAJA - OMEGA
  • AUSTRIA
  • 6. LEONIE REITMEIER - Karate LZ Pinzgau
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA LUCIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. NIKA JELEN - SAMOBOR
  • MONTENEGRO
  • 9. NIKOLETA RADAČIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 10. PAULA JUG - OMEGA
  • MONTENEGRO
  • 11. SARA RAKOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 12. ZOE STOBER - Esseker

Kadetkinje A (U16)

    CROATIA
  • 1. ANJA ĆUK - Esseker
  • MONTENEGRO
  • 2. EDINA PALJEVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVAKIA
  • 4. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 5. LILI RÓNAI - PSE-Shindo
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. MAGDALENA JURIČ - BUSHIDO
  • MONTENEGRO
  • 8. MARIJA KALJEVIĆ - Bar
  • SERBIA
  • 9. MARIJA RADOVIĆ - Beogradski karate saveza
  • SLOVAKIA
  • 10. NIKOLA JAKUBECHOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 11. NIKOLA RADOŠINSKÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 12. NIKOLETA MERAŠICKÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 13. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • MONTENEGRO
  • 14. SARA KASTRATOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 15. SARA MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 16. TATIJANA SOVIĆ - Dr.Ante Starčević
  • CROATIA
  • 17. TEA KOVAČEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Juniorke A (U18)

    SERBIA
  • 1. ALEKSNADRA JANKOVIĆ - Beogradski karate saveza
  • CROATIA
  • 2. ANJA LONČAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVAKIA
  • 3. EMA BRÁZDOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 4. IVONA JOVANOVIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 6. ĽUDMILA BÁČIKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 7. MAGDALENA JURIČ - BUSHIDO

Ml. Seniorke A (U21)

    SLOVAKIA
  • 1. ALŽBETA OVEČKOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 2. DENISA PEŠKO - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 3. DOLORES JURIČ - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 4. LAURA STERCK - Arashi SC
  • CROATIA
  • 5. ZRINKA TABAIN - BUSHIDO

Seniorke A

    CROATIA
  • 1. DOLORES JURIČ - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 2. LAURA STERCK - Arashi SC
  • CROATIA
  • 3. ZRINKA TABAIN - BUSHIDO

Mlađi učenici B (U10)

    CROATIA
  • 1. DAMIAN DRAŽENOVIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK GECAN - KK KIK
  • HUNGARY
  • 3. DOMONKOS BARTA - Budai XI
  • CROATIA
  • 4. IVAN BULJAN - FOKUS
  • CROATIA
  • 5. JAKOV SILOVSKI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 6. KARLO BJELOVUK - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 7. MATEJ VUKSAN - Euro-Tera
  • CROATIA
  • 8. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. VIKTOR KOBEŠĆAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. VITO BURČUL - OMEGA
  • CROATIA
  • 11. VITO VUKSAN - Euro-Tera

Učenici B (U12)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. FILIP MARIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 3. FRANCO REŠETAR - OMEGA
  • MONTENEGRO
  • 4. MATIJA PAVIĆEVIĆ - Bar

Mlađi kadeti B (U14)

Mlađe učenice B (U10)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANASTASIJA BALAĆ - BANJA LUKA
  • CROATIA
  • 2. DORA DRŽANIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. LANA ĐORDIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 4. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • AUSTRIA
  • 5. LEONIE BRUNDLINGER - Karate LZ Pinzgau
  • CROATIA
  • 6. PETRA DAMIŠ - FOKUS
  • CROATIA
  • 7. TARA ĐUDARIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 8. VERONIKA BEBIĆ - RENAKO ZAGREB

Učenice B (U12)

    CROATIA
  • 1. CALISTA JELIĆ - RENAKO ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. DORA DRŽANIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. KLARA ŠPIČEK - Dr.Ante Starčević
  • CROATIA
  • 5. NIKA KRSNIK - FOKUS
  • CROATIA
  • 6. NINA LUKENDA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 7. PETRA STREJČEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Mlađe kadetkinje B (U14)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA KURTOVIĆ - RENAKO ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. FRANKA VRLJIĆ - Dr.Ante Starčević
  • MONTENEGRO
  • 3. HELENA PEJOVIĆ - Bar
  • MONTENEGRO
  • 4. KSENIJA TOSUNOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. REBECCA JELIĆ - RENAKO ZAGREB
  • MONTENEGRO
  • 7. SANJA RACANOVIĆ - Bar