Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup

DISCIPLINE
 
 

KUMITE-Mlađi učenici (U10)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BÁLINT FISCHERMTK BUDAPEST KARATE TEAMU10-M-2633000
2.DOMINIK ŠONJELOTOS ZAGREBU10-M-3433000
3.VALERIO PREVEDANĐURĐEVACU10-M-3033000
4.MATEJ VUKSANEuro-TeraU10-M-3811000
5.MATKO ZELENIKAHRVATSKI DRAGOVOLJACU10-M+3811000
6.DAVID MILINOVICHOPATIJAU10-M-3432000
7.KIRÁLY GYŐZŐFORTUNA-BUDAPESTU10-M-3032000
8.KRISTIJAN FRANKHercegovina-ZagrebU10-M-3032000
9.OLIVER PIŠONIĆEuro-TeraU10-M-3032000
10.TARIK SALKIĆKK BIHAĆU10-M-2632000
11.ANTE PAVLINOVIĆHercegovina-ZagrebU10-M-3821000
12.IVAN JURIČIĆĐURĐEVACU10-M-3421000
13.JAKOV ŠIMUNIĆSUSEDGRADU10-M-2621000
14.LUKA TAČKOVIĆVELIKA GORICAU10-M-2621000
15.LUKA PEJIĆBANJA LUKAU10-M-3421000
16.BORNA ŠUNJIĆSAMOBORU10-M-3020000
17.DOMONKOS BARTABudai XIU10-M-3420000
18.DUJE HUBEROBI KaštelaU10-M-3420000
19.GABRIEL ŠKRLINKK 10. DANU10-M-2620000
20.HRVOJE ŠULEKEuro-TeraU10-M-2620000
21.NIKOLA TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU10-M-3020000
22.DÁVID CSAPÓGanz-KesjarU10-M-3010000
23.PETAR PRERADOVIĆBANJA LUKAU10-M-3010000
24.TONI ČUTURAHRVATSKI DRAGOVOLJACU10-M+3810000
25.VID RADULOVIĆSAMOBORU10-M-3810000

KUMITE-Mlađe učenice (U10)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JANA ČEBOHINOMEGAU10-Ž-3622000
2.KIARA BRSTILOVELIKA GORICAU10-Ž-3222000
3.SARA TOMIĆBUSHIDOU10-Ž+3622000
4.SONJA RAJKOFINIDA (POREČ)U10-Ž-2822000
5.LANA HRVOIĆĐURĐEVACU10-Ž+3621000
6.LUCIJA KIRINIĆVELIKA GORICAU10-Ž-2821000
7.MARTINA VARONEA.S.D. KARATE CLUB 2003U10-Ž-3221000
8.NIKA BEŠLIJAOBI KaštelaU10-Ž-2821000
9.ANASTASIJA BALAĆBANJA LUKAU10-Ž-2810000
10.ELENA HOXHAJKK 10. DANU10-Ž+3610000
11.EMILI BETIGLOBUS ČakovecU10-Ž-3610000
12.FRANKA GOLEMACHercegovina-ZagrebU10-Ž-3210000
13.MAGDALENA VAJDAHercegovina-ZagrebU10-Ž+3610000
14.TEA-LENA ŠPOLJARIĆGLOBUS ČakovecU10-Ž-3610000
15.VALENTINA DA DONATISA.S.D. KARATE CLUB 2003U10-Ž-2810000

KUMITE-Učenici (U12)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ÁDÁM DVORÁKGanz-KesjarU12-M+4644000
2.ROLAND CSATÓGanz-KesjarU12-M-3444000
3.ZSOMBOR DUDÁSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-M-3044000
4.IVAN TERIHAJSAMOBORU12-M-3833000
5.JOSIP PLANINIĆFORTITER (Kaštela)U12-M-4633000
6.LUKÁŠ SAMUEL LOCHSlovak National TeamU12-M-4233000
7.DÁNIEL VARGAGanz-KesjarU12-M-3843000
8.JAKOV KUPINAJASTREBU12-M-3443000
9.KIRÁLY GYŐZŐFORTUNA-BUDAPESTU12-M-3043000
10.MÁTÉ NAGYSZARVASU12-M-3843000
11.ALEXANDER LICHNERSlovak National TeamU12-M-4632000
12.ANTE VUKOJAHercegovina-ZagrebU12-M+4632000
13.BARNABÁS BARANYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-M-3432000
14.FILIP ŽIVČIĆHercegovina-ZagrebU12-M-4232000
15.IVAN IVELJVELIKA GORICAU12-M-3032000
16.IVAN JURIČIĆĐURĐEVACU12-M-3432000
17.IVÓ IGRICZBarcsi Városi SportegyesületU12-M-4232000
18.JAKOV SILADILOTOS ZAGREBU12-M-4232000
19.JURE PUCECROHERCU12-M+4632000
20.KRISTIJAN TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU12-M-3832000
21.LOVRO ROZMANVARAŽDINU12-M-4632000
22.MALIK BAGAEVSlovak National TeamU12-M+4632000
23.MATIJA PAVIĆEVIĆBarU12-M-4632000
24.MUHAMED MURTIĆKK BIHAĆU12-M-3032000
25.KARIM KRKLECHercegovina-ZagrebU12-M-3042000
26.VALERIO PREVEDANĐURĐEVACU12-M-3042000
27.ZALÁN BILISICSBVSC-FighterU12-M-3842000
28.IVAN EREIZCBS PULAU12-M-3821000
29.KARLO MARITNOVIĆCROHERCU12-M-3821000
30.KARLO MANDŽOFORTITER (Kaštela)U12-M-3421000
31.ALIJA ZAIMOVIĆKK BIHAĆU12-M-4231000
32.DINO PEREŠKOKarlovac 1969U12-M+4631000
33.LUKA STEKOVIĆKarlovac 1969U12-M-3831000
34.MARIO RADOŠVELIKA GORICAU12-M-3431000
35.TIBOR KOVAČIĆVARAŽDINU12-M+4631000
36.ANDRIJA VASILJCROHERCU12-M-3020000
37.DÁNIEL BAGISZARVASU12-M-4620000
38.DAVID MILINOVICHOPATIJAU12-M-3420000
39.JOSIP SLUKIĆGLOBUS ČakovecU12-M+4620000
40.LOVRO BEMKK 10. DANU12-M-3820000
41.MATE ŠARAVANJACROHERCU12-M-3020000
42.MATEJ VUKOVIĆVELIKA GORICAU12-M-3420000
43.MAX FAJERBACHLOTOS ZAGREBU12-M-4620000
44.SIMON BÁLINTFORTUNA-BUDAPESTU12-M-4220000
45.ALESSIO PAOLETTIA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-3410000
46.DOMINIK DŽAJKIĆFOKUSU12-M-3810000
47.DORIAN ŠEPIĆMetal - JurdaniU12-M+4610000
48.FARUK MERDIĆKK BIHAĆU12-M-3810000
49.FRAN ŠIMUNIĆHercegovina-ZagrebU12-M-3810000
50.GERGELY NYÍRIGanz-KesjarU12-M-3010000
51.GORDAN PECIKOZIĆĐURĐEVACU12-M-3810000
52.IVAN KRNDELJCROHERCU12-M+4610000
53.JURAJ GOLEMACHercegovina-ZagrebU12-M-3810000
54.LORENZO DE DONATISA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-3010000
55.LOVRO JELINIĆBUSHIDOU12-M-3410000
56.LOVRO FARKAŠGLOBUS ČakovecU12-M-4210000
57.LUKA SALIHOVIĆVARAŽDINU12-M-4210000
58.LUKA RAPIĆMetal - JurdaniU12-M+4610000
59.SIMONE ROSSETTIA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-4610000

KUMITE-Učenice (U12)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMA JURIČIĆĐURĐEVACU12-Ž-4433000
2.TIA MAMELEDŽIJATAD RIJEKAU12-Ž-3633000
3.EMA SGARDELLIZAMETU12-Ž-3222000
4.KARLA ŠANČIĆSTIJENAU12-Ž-4022000
5.SARAH TETARIĆKK BIHAĆU12-Ž+4422000
6.ALEKSANDRA MILUTINOVIĆBeogradski karate savezaU12-Ž-3632000
7.BARBARA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U12-Ž-4432000
8.EMA ŠTIVIĆSPORTSLIFEU12-Ž-3632000
9.KATARINA ŽIVKOVIĆTAD RIJEKAU12-Ž+4432000
10.LAURA LISACDeltaU12-Ž-4432000
11.LOLITA IVAKOVIĆOBI KaštelaU12-Ž-3632000
12.NINA DORČIĆMetal - JurdaniU12-Ž-4432000
13.DORA ŽUGČIĆSTUDENTU12-Ž+4421000
14.ELLA BJELANOVIĆJASTREBU12-Ž-3221000
15.INGRID KOCANJERKarlovac 1969U12-Ž+4421000
16.LEONA GULIJAVARAŽDINU12-Ž-4021000
17.NIKA ŽERJAVMala SuboticaU12-Ž-3221000
18.NINA LUKENDABUSHIDOU12-Ž-4021000
19.RUŽICA PAVIĆSUSEDGRADU12-Ž-3221000
20.ANA PRSKALOCROHERCU12-Ž-3620000
21.ANTONELA ANĐELIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU12-Ž+4420000
22.LARA NEUMANNMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-Ž-4420000
23.MARTINA SIMEONEA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-Ž-3620000
24.EMA NOVAKVELIKA GORICAU12-Ž-3610000
25.GABRIELA MARTINOVIĆCROHERCU12-Ž-3210000
26.LANA HRVOIĆĐURĐEVACU12-Ž-4010000
27.MIA ČAČKOKK 10. DANU12-Ž+4410000
28.PETRA MARTINJAKSTIJENAU12-Ž-4410000
29.SARA TOMIĆBUSHIDOU12-Ž-4010000

KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.FRANJO RAJAKOVIĆSTIJENAU14-M-4144000
2.MILÁN BILISICSBVSC-FighterU14-M+5744000
3.ANDREJ TVRDOŇSport School Karate BratislavaU14-M-3633000
4.BORNA NOVAKVELIKA GORICAU14-M-4533000
5.FRAN PRPIĆSPORTSLIFEU14-M-5233000
6.JAKOV ZELJKOTUŠKANACU14-M-4833000
7.PATRIK MACUKIĆVELIKA GORICAU14-M-5733000
8.BÁLINT MÉRŐBudai XIU14-M-4543000
9.JAKOV FEMBERSTIJENAU14-M-4143000
10.MARIN GUDELJVELIKA GORICAU14-M-5243000
11.OLIVER ČULECROHERCU14-M+5743000
12.RÓBERT SCHWARTZSlovak National TeamU14-M-5743000
13.ANDREJ BUBANJABarU14-M+5732000
14.ANES PAŠIĆKK BIHAĆU14-M-3632000
15.ANTE IVAKOVIĆOBI KaštelaU14-M-4832000
16.DÁNIEL FRANKÓSZARVASU14-M+5732000
17.DARIO SZELSAMOBORU14-M-4132000
18.DINO ŠIMUNECSAMOBORU14-M-4132000
19.ELSAN KOLIĆBarU14-M-5732000
20.GYÖRGY LITAUSZKISZARVASU14-M-5232000
21.KRISTIJAN TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU14-M-3632000
22.KRISZTOFER BÁLINTMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-M-5732000
23.LEO LAZAR9. ZMAJ RIJEKAU14-M-4532000
24.MATEJ BRAJEJASTREBU14-M-4832000
25.MISLAV BLAŽEKOVIĆSAMOBORU14-M-3632000
26.PATRIK KARNASVELIKA GORICAU14-M-4532000
27.PERO PLANINIĆFORTITER (Kaštela)U14-M-4832000
28.TEO KEČKEŠGLOBUS ČakovecU14-M-5232000
29.ANDRIJA OSTOJIĆCROHERCU14-M+5721000
30.BENDEGÚZ TÁLASSZARVASU14-M-5221000
31.BORNA GUDELJEssekerU14-M-4821000
32.DOMAGOJ ŽAJASAMOBORU14-M-4521000
33.DRAŽEN ŠARIĆSAMOBORU14-M-4521000
34.IVAN TERIHAJSAMOBORU14-M-3621000
35.KARLO JURČEVIĆOMEGAU14-M-4121000
36.KARLO ZORIČIĆOPATIJAU14-M+5721000
37.KARLO VOLARIĆJASTREBU14-M-4821000
38.ADRIAN RUŽIĆOMEGAU14-M-5231000
39.ATTILA RADICSSZARVASU14-M+5731000
40.DAVID KRASIĆFORTITER (Kaštela)U14-M-4531000
41.DOMINIK KUČANVELIKA GORICAU14-M-4831000
42.EMIL SADIKOVIĆKK BIHAĆU14-M-5731000
43.FRAN VUKOMANOVIĆIPON ZAGREBU14-M-4131000
44.KAROL GAMASport School Karate BratislavaU14-M-4831000
45.KRSITÓF KASUBASZARVASU14-M-5231000
46.LEO SABLJIĆCROHERCU14-M+5731000
47.LUKA TOMLJANOVIĆTUŠKANACU14-M-4131000
48.MALIK BAGAEVSlovak National TeamU14-M+5731000
49.SEMIR MIDŽIĆKK BIHAĆU14-M-4531000
50.STEFAN ĐURKOVIĆBeogradski karate savezaU14-M-5731000
51.ALDINO HIDIĆKK BIHAĆU14-M-3620000
52.DORIAN KALAJDŽIJAVARAŽDINU14-M-4520000
53.FARIS HASIĆKK BIHAĆU14-M+5720000
54.KARLO MANDŽOFORTITER (Kaštela)U14-M-3620000
55.KARLO BOSILJEVACKarlovac 1969U14-M-4120000
56.MÁRK BORBÉLYBudai XIU14-M-4120000
57.ÁDÁM DVORÁKGanz-KesjarU14-M-4810000
58.ANTONIO STOJIĆCROHERCU14-M-5710000
59.ANTONIO MARINČIĆCROHERCU14-M-5210000
60.ANTONIO VLAHOCROHERCU14-M-4110000
61.DARIO GLUHINIĆSTIJENAU14-M-5710000
62.GABRIEL PALAJSAKarlovac 1969U14-M-5210000
63.ISMAR KURTOVIĆKK BIHAĆU14-M-4510000
64.JURICA RUNTASSAMOBORU14-M-5710000
65.KARLO TOMŠIĆVOLOSKOU14-M-4810000
66.LUKA ČIČAKDeltaU14-M-5710000
67.MATTEO SIMIONATOGerminal Karate CastelfrancoU14-M-4510000
68.NOA RUMENJAKIPON ZAGREBU14-M-3610000
69.VALENTINO KOVAČEVIĆKK BIHAĆU14-M+5710000

KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KATARÍNA LANGOVÁSlovak National TeamU14-Ž-4044000
2.IVANA PEROVIĆBeogradski karate savezaU14-Ž-5533000
3.IVONA CIGLARVARAŽDINU14-Ž-5033000
4.LAURA LISACDeltaU14-Ž-4533000
5.EVA KOZÁROVÁFarmexU14-Ž+5522000
6.TIHANA ŠULEKEuro-TeraU14-Ž-5043000
7.ANDREA ŠARACFORTITER (Kaštela)U14-Ž-4532000
8.ELENA KEČKEŠGLOBUS ČakovecU14-Ž-5532000
9.EMMA PODOBOVÁSlovak National TeamU14-Ž-4032000
10.KATARINA ŽIVKOVIĆTAD RIJEKAU14-Ž-4532000
11.LILLA TÓTHMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-Ž-4032000
12.MAGDALENA ŠUFLAJSAMOBORU14-Ž-4532000
13.MATEJA PREVEDANĐURĐEVACU14-Ž-4032000
14.MIA GRETA ZORKOSTIJENAU14-Ž-5032000
15.JESSICA MARANGONIPolisportiva NAKAYAMAU14-Ž-5521000
16.JOSIPA KOLIĆTUŠKANACU14-Ž-5521000
17.KATALIN KOHLHOFFERPSE-ShindoU14-Ž-5021000
18.NIKA ČEBOHINOMEGAU14-Ž+5521000
19.PAULA ŠOGORIĆSAMOBORU14-Ž+5521000
20.EMA JURIČIĆĐURĐEVACU14-Ž-4531000
21.EMA SELMANKK BIHAĆU14-Ž-5031000
22.EMA SGARDELLIZAMETU14-Ž-4031000
23.ANĐELA ALEKSIĆBeogradski karate savezaU14-Ž-4020000
24.AZRA MEMIĆKK BIHAĆU14-Ž-4520000
25.JANA BUDINŠĆAKJASTREBU14-Ž-5520000
26.LUCIJA HODAKJASTREBU14-Ž-5520000
27.MARINA POSSICBS PULAU14-Ž-5020000
28.TIA MAMELEDŽIJATAD RIJEKAU14-Ž-4020000
29.ALESSIA ČEKADAOPATIJAU14-Ž-4510000
30.EMA ŠTIVIĆSPORTSLIFEU14-Ž-4010000
31.GABRIELA DODIGCROHERCU14-Ž+5510000
32.IVONA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U14-Ž-5010000
33.KATARINA FRANKHercegovina-ZagrebU14-Ž-4510000
34.KLARA STANUŠIĆSPORTSLIFEU14-Ž-4510000
35.LJUBICA LOVRIĆOBI KaštelaU14-Ž-5010000
36.TINA GRETIĆEuro-TeraU14-Ž-4010000
37.ZSÓFIA BENKŐMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-Ž+5510000

KUMITE-Kadeti (U16)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BRUNO JELINIĆBUSHIDOU16-M-5255000
2.ADI GYURIKSlovak National TeamU16-M-7044000
3.DAVID PAVIĆSUSEDGRADU16-M-6344000
4.DAVID MAROŠISlovak National TeamU16-M-5744000
5.IGOR VRBANVELIKA GORICAU16-M+7044000
6.ANTONIO GRGIĆSPORTSLIFEU16-M-5254000
7.DAVIDE RAGNOLIPolisportiva NAKAYAMAU16-M-5254000
8.ROKO MIHALINECSUSEDGRADU16-M-5254000
9.BALÁZS VÉCSEIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-M-5743000
10.DAVID PODSKLANSlovak National TeamU16-M-6343000
11.DOMINIK BENČANTAD RIJEKAU16-M-5743000
12.KARLO TURKKOSTRENAU16-M-7043000
13.KARLO VERŠIĆRI CROATIAU16-M+7043000
14.LEON TOMLJANOVIĆTUŠKANACU16-M-6343000
15.LUKA RAIČEVIĆTAD RIJEKAU16-M+7043000
16.MILOŠ ADŽIĆBarU16-M-6343000
17.PAVEL SUTIAKSlovak National TeamU16-M-5743000
18.TOMÁŠ KÓSASlovak National TeamU16-M+7043000
19.BRUNO DREMPETIĆBUSHIDOU16-M-7032000
20.PATRIK ŠEBOKSlovak National TeamU16-M-7032000
21.KRISTIJAN LACKOVIĆIPON ZAGREBU16-M-5253000
22.IAN BAŽDARSAMOBORU16-M+7042000
23.ISTVÁN GÓCZISporting Budo BudapestU16-M-7042000
24.KRISTIJAN OBRAZOVIĆVELIKA GORICAU16-M-6342000
25.MARCELL FALUSIFORTUNA-BUDAPESTU16-M-6342000
26.MAREK PONCKASlovak National TeamU16-M-5242000
27.PETRO BOCHUSEVYCHSport School Karate BratislavaU16-M-5742000
28.ANDREJ TVRDOŇSport School Karate BratislavaU16-M-5221000
29.DAMIR ČOLOVIĆBarU16-M-5221000
30.FRAN PRPIĆSPORTSLIFEU16-M-5221000
31.FRANE PEJKOVIĆKK JADRANU16-M-6321000
32.FRANJO RAJAKOVIĆSTIJENAU16-M-5221000
33.JOSIP UGRINAOBI KaštelaU16-M-6321000
34.KAROL GAMASport School Karate BratislavaU16-M-5221000
35.KRSITÓF KASUBASZARVASU16-M-5221000
36.LEONARD ŠOGORIĆSAMOBORU16-M+7021000
37.LUKA DOLČIĆHercegovina-ZagrebU16-M-7021000
38.MARTIN MUSACROHERCU16-M-5221000
39.NICOLA PUNTINA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-M-5721000
40.RÓBERT SCHWARTZSlovak National TeamU16-M-5721000
41.ROKO ŠTIGLIĆTAD RIJEKAU16-M-7021000
42.ZDENKO VANKASlovak National TeamU16-M-5721000
43.AN NGUYENSporting Budo BudapestU16-M-7031000
44.BENDEGÚZ TÁLASSZARVASU16-M-5231000
45.BESIM ADEMIHRVATSKI DRAGOVOLJACU16-M-5731000
46.BORNA PETROVIĆPORTO TOLEROU16-M-7031000
47.FRAN PETKOVIĆSPORTSLIFEU16-M-5731000
48.LUKA SMOLJOOBI KaštelaU16-M-5231000
49.MATEJ HAJDUSlovak National TeamU16-M-5731000
50.MIMOLAT BAGAEVSlovak National TeamU16-M-5231000
51.NEMANJA SPASIĆBeogradski karate savezaU16-M+7031000
52.VLADIMIR OSTOJIĆCROHERCU16-M+7031000
53.JURE VASILJCROHERCU16-M-5220000
54.LEON JUGOVACMetal - JurdaniU16-M+7020000
55.LUKA VUČINIĆJASTREBU16-M-6320000
56.MARK KMETCBS PULAU16-M-6320000
57.ADAM MAJIRSKÝSlovak National TeamU16-M-7010000
58.ANDRO MOŠKUNKarlovac 1969U16-M-5210000
59.ASHU DELLE CURTIPolisportiva NAKAYAMAU16-M-7010000
60.BENCE HAJDUFORTUNA-BUDAPESTU16-M-5210000
61.BENCE CSÖPPŰSporting Budo BudapestU16-M-5210000
62.BLAŽ OSTOJIĆFORTITER (Kaštela)U16-M-7010000
63.BOŽIDAR KRSTIĆBeogradski karate savezaU16-M-7010000
64.DÁNIEL CSATÓGanz-KesjarU16-M+7010000
65.DÁVID KAJÁNEKSlovak National TeamU16-M-5710000
66.EROL LUKOLIĆBarU16-M-5710000
67.GERGELY HALLGATMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-M-5210000
68.GERGŐ TAKÁCSSporting Budo BudapestU16-M-6310000
69.IVAN PEHARCROHERCU16-M+7010000
70.IVOR BABIĆVELIKA GORICAU16-M-5210000
71.JOVAN ĆIRIĆBeogradski karate savezaU16-M-6310000
72.KARLO KNEŽEVIĆTAD RIJEKAU16-M-5210000
73.LUKA BEBIĆRENAKO ZAGREBU16-M+7010000
74.LUKA BJELOVUKBUSHIDOU16-M-5710000
75.MÁRK SINDELSZARVASU16-M-5210000
76.MARKO VLAIĆTUŠKANACU16-M+7010000
77.MICHAL MASRNASlovak National TeamU16-M-6310000
78.MUSTAFA RAMOVIĆBarU16-M-5210000
79.NINO CMREČNJAKMeđimurjeU16-M+7010000
80.NOVO BOJIČIĆBeogradski karate savezaU16-M+7010000
81.PATRIK KOZARIĆIPON ZAGREBU16-M-5710000
82.PATRIK MACUKIĆVELIKA GORICAU16-M-5710000
83.RENATO REŠETARZAMETU16-M-7010000
84.SLAVKO VLAHINIĆVELIKA GORICAU16-M-5710000
85.STIPE MARINČIĆCROHERCU16-M-5210000
86.TOMISLAV FAJERBACHLOTOS ZAGREBU16-M-6310000
87.TONI TOMIĆBUSHIDOU16-M-6310000
88.ZSOLT SPRINGERSporting Budo BudapestU16-M-6310000

KUMITE-Kadetkinje (U16)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SADEA BEĆIROVIĆSUSEDGRADU16-Ž+5455000
2.JELENA PEHARFORTITER (Kaštela)U16-Ž-5444000
3.MIA MIJOVIĆVELIKA GORICAU16-Ž-4733000
4.LUCIJA LESJAKMeđimurjeU16-Ž+5454000
5.PETRA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U16-Ž+5454000
6.DOMINIKA VEISOVASlovak National TeamU16-Ž-5443000
7.LUNA HAMERMeđimurjeU16-Ž-4743000
8.PETRA PICHOVASlovak National TeamU16-Ž+5443000
9.TARA NIKOLIĆVARAŽDINU16-Ž-4743000
10.ZSÓFIA BARANYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž-5443000
11.DOROTEA RUMENJAKIPON ZAGREBU16-Ž-4732000
12.LORENA TOLIĆZAMETU16-Ž-5432000
13.DOMINIKA BOGAROVASlovak National TeamU16-Ž-4742000
14.MELANIE CORBATTOA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-Ž+5442000
15.MERCEDES NEHILOVASlovak National TeamU16-Ž+5442000
16.TATIANA PILLAROVASlovak National TeamU16-Ž-5442000
17.ZSÓFIA BENKŐMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž-5442000
18.ALICE BELVINIGerminal Karate CastelfrancoU16-Ž-4721000
19.DORA OPAČAKZRINSKIU16-Ž+5421000
20.IVANA BOROMISASTUDENTU16-Ž+5421000
21.MONIKA PEKARCIKOVASlovak National TeamU16-Ž+5421000
22.RÉKA KISSIMONBVSC-FighterU16-Ž-5421000
23.STELLA CRNOBRNJAMladostU16-Ž+5421000
24.ZSÓFIA VASMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž+5421000
25.EMA ŽIVČIĆRI CROATIAU16-Ž-4731000
26.GIULIA CORNOLOPolisportiva NAKAYAMAU16-Ž-5431000
27.NINA JELŽOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5431000
28.SARAH HRNKOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5431000
29.ALICE MAINARDIPolisportiva NAKAYAMAU16-Ž-5420000
30.FEDERICA MAGANUCOA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-Ž-4720000
31.MARCELA LANGOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5420000
32.VASILISA BUJIĆBarU16-Ž+5420000
33.ALEXA HAMŠÍKOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5410000
34.ANTONIJA ENGLERVARAŽDINU16-Ž-4710000
35.BARBARA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U16-Ž-5410000
36.BRUNA CVITANOVIĆŠIBENIKU16-Ž-5410000
37.DORA CRNČEVIĆRoninU16-Ž+5410000
38.ELENA KEČKEŠGLOBUS ČakovecU16-Ž-5410000
39.JOSIPA BODROŽIĆ SELAKKK JADRANU16-Ž+5410000
40.KATARINA ŠULEKEuro-TeraU16-Ž-5410000
41.KATARINA JELIČIĆHercegovina-ZagrebU16-Ž+5410000
42.KATARINA SARIĆKK JADRANU16-Ž-4710000
43.KATARÍNA LANGOVÁSlovak National TeamU16-Ž-4710000
44.KITTI RAJSZARVASU16-Ž-5410000
45.LAURA FUČIKDeltaU16-Ž+5410000
46.LAURA PALINKÁŠOVÁSlovak National TeamU16-Ž-4710000
47.LILI RÓNAIPSE-ShindoU16-Ž-5410000
48.NIKA ČEBOHINOMEGAU16-Ž+5410000
49.PERGEL BLANKAFORTUNA-BUDAPESTU16-Ž+5410000
50.PETRA STOJKOVIĆKarlovac 1969U16-Ž-4710000

KUMITE-Juniori (U18)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JAKOV BUNJEVACKK KIKU18-M+7644000
2.KARLO MARTIĆSlavonski BrodU18-M-7644000
3.BORNA MAĐAREVIĆSlavonski BrodU18-M-6133000
4.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamU18-M-5533000
5.MARTIN HAČKOSlovak National TeamU18-M-6833000
6.ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝSlovak National TeamU18-M-7654000
7.BRUNO KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCIU18-M-7643000
8.DOMINIK BUDAYSlovak National TeamU18-M-7643000
9.JERKO ĐURINOVIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M+7643000
10.MARTIN FEDORSlovak National TeamU18-M-6843000
11.TOMISLAV MAĐAREVIĆSlavonski BrodU18-M-6843000
12.ATTILA JOBASlovak National TeamU18-M+7632000
13.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTU18-M-6132000
14.BRUNO JELINIĆBUSHIDOU18-M-5532000
15.DAMIR ČOLOVIĆBarU18-M-5532000
16.LUKA KONDIĆBUSHIDOU18-M-6132000
17.NORBERT FALTUSSlovak National TeamU18-M+7632000
18.PAUL KARAČIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M-6132000
19.TIN DUJMOVIĆEssekerU18-M-5532000
20.STEFAN GOJČEVIĆBarU18-M-61, U18-M-6853000
21.FRAN PRIŽMIĆMladostU18-M-7642000
22.MÁTÉ ELŐDMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-6842000
23.DENI ŠARACFORTITER (Kaštela)U18-M+7621000
24.ERIK CSATÓGanz-KesjarU18-M-7621000
25.IGOR KATANEC BEKETIĆSAMOBORU18-M-7621000
26.IVAN LULIĆBUSHIDOU18-M-7621000
27.PAVOL BITTOSlovak National TeamU18-M-6821000
28.ARON ŠAHINIZAMETU18-M-7631000
29.BÁLINT PÉTER BILISICSBVSC-FighterU18-M+7631000
30.GIACOMO ANDRETTAGerminal Karate CastelfrancoU18-M-6831000
31.IAN BAŽDARSAMOBORU18-M+7631000
32.KARLO MATANSOKOLU18-M-7631000
33.KRISTIJAN OBRAZOVIĆVELIKA GORICAU18-M-6131000
34.BENCE HAJDUFORTUNA-BUDAPESTU18-M-5520000
35.IVAN VRBANVELIKA GORICAU18-M-6820000
36.KARLO RAGUŽHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M+7620000
37.LEON TUNAOPATIJAU18-M+7620000
38.MÁRK BAGDIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-5520000
39.MARTIN BAŇASSlovak National TeamU18-M-7620000
40.SAMUEL BAFRNECSlovak National TeamU18-M-6120000
41.ÁKOS SZKOTNICZKYBudai XIU18-M+7610000
42.ÁRON MÁLNAIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-7610000
43.BEPO VASIĆSOKOLU18-M-7610000
44.BRUNO DREMPETIĆBUSHIDOU18-M-6810000
45.CSONGOR MIKEFORTUNA-BUDAPESTU18-M-6110000
46.DENIS RIEDLSlovak National TeamU18-M-6110000
47.DOMINIK BENČANTAD RIJEKAU18-M-5510000
48.FEDERICO LOROGerminal Karate CastelfrancoU18-M+7610000
49.JERKO TVRDESOKOLU18-M-6810000
50.LEON MARCIUŠMeđimurjeU18-M-7610000
51.LEONARD ŠOGORIĆSAMOBORU18-M-7610000
52.MARTIN MASRNASlovak National TeamU18-M-6810000
53.MARTIN ERDŐSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-6810000
54.MATEO HAJDERSOKOLU18-M-7610000
55.MICHAL VÝROSTKOSlovak National TeamU18-M-6810000
56.TOMÁŠ FUZERSlovak National TeamU18-M-7610000
57.TOMISLAV HRENHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M-7610000
58.TONI VUKOVIĆSAMOBORU18-M-6810000

KUMITE-Juniorke (U18)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANA VRETENARTAD RIJEKAU18-Ž-5344000
2.LAURA REHAKSTUDENTU18-Ž+5944000
3.DORA CZAGÁNYMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-Ž-5933000
4.INES GRDENIĆVELIKA GORICAU18-Ž-4822000
5.JELENA PEHARFORTITER (Kaštela)U18-Ž-5343000
6.LENKA ŤAŽKÁSlovak National TeamU18-Ž-5943000
7.MIHAELA MRAZOVIĆSTUDENTU18-Ž+5943000
8.REBEKA VIDOVASlovak National TeamU18-Ž-5343000
9.HAJDU PETRAFORTUNA-BUDAPESTU18-Ž-5332000
10.HANA KUKLOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5932000
11.MARINA BARACZAMETU18-Ž-5932000
12.VARJA TOPALOVIĆBeogradski karate savezaU18-Ž+5932000
13.VILMA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U18-Ž+5932000
14.ELMA GARIBOVIĆVARAŽDINU18-Ž-5342000
15.PETRA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U18-Ž+5942000
16.IVA PRSKALOFORTITER (Kaštela)U18-Ž-5921000
17.PETRA PERUŠKOOPATIJAU18-Ž-5921000
18.REBECCA CICHROVÁSlovak National TeamU18-Ž-4821000
19.TATIANA TAPAJĆÍKOVÁSlovak National TeamU18-Ž+5921000
20.ANAMARIA RULAKarlovac 1969U18-Ž-5331000
21.ĐURĐINA VIĆOVACBeogradski karate savezaU18-Ž+5931000
22.EVELIN CZABAJSZKIBVSC-FighterU18-Ž-5931000
23.JELENA ABRAMOVIĆTUŠKANACU18-Ž-5931000
24.KAROLÍNA KOLLÁROVÁSlovak National TeamU18-Ž+5920000
25.KRISTINA HUBACEKOVASlovak National TeamU18-Ž-5320000
26.PERGEL BLANKAFORTUNA-BUDAPESTU18-Ž+5920000
27.PETRA ČATLAKŠIBENIKU18-Ž-5920000
28.TERÉZIA SMETANOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5320000
29.DIANA JURÁKOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5910000
30.FEDERICA MAGANUCOA.S.D. KARATE CLUB 2003U18-Ž-4810000
31.JELENA SINĐELIĆBeogradski karate savezaU18-Ž+5910000
32.KÁRMEN KLEMENTBudai XIU18-Ž-5310000
33.LORA FRATRIĆJASTREBU18-Ž-5310000
34.LUCIJA PERUŠKOOPATIJAU18-Ž-5910000
35.MARIJA ČAVKAOBI KaštelaU18-Ž-5310000
36.MELANIE CORBATTOA.S.D. KARATE CLUB 2003U18-Ž+5910000
37.NADJA HADŽIMURATAGIĆRoninU18-Ž-5910000
38.TEREZKA SPÁLOVÁSlovak National TeamU18-Ž-4810000
39.VIERA KALETOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5310000

KUMITE-Mlađi seniori (U21)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.GÁBOR HÁRSPATAKIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-M-7533000
2.IVAN KVESIĆHercegovina-ZagrebU21-M-8433000
3.ANĐELO KVESIĆHercegovina-ZagrebU21-M+8422000
4.LUKA KONDIĆBUSHIDOU21-M-6022000
5.MATEJ HOMOLASlovak National TeamU21-M-6722000
6.DÁNIEL GYÖRGYBVSC-FighterU21-M-8432000
7.ERIK ERDÉSZSlovak National TeamU21-M-8432000
8.RICCARDO SGARDELLIZAMETU21-M-7532000
9.DOMAGOJ BORŠOŠEssekerU21-M-6721000
10.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamU21-M-6021000
11.ILIR KABASHIFarmexU21-M+8421000
12.JAKOV BUNJEVACKK KIKU21-M-8421000
13.JÁN FUZERSlovak National TeamU21-M-7521000
14.MATEO ŠITUMHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-M-7521000
15.ALEN GRDENIĆVELIKA GORICAU21-M-7531000
16.ANDREJ BÍREŠSlovak National TeamU21-M-7531000
17.ENES GARIBOVIĆVARAŽDINU21-M-8431000
18.MÁTÉ GRÉCZISporting Budo BudapestU21-M-8420000
19.ANEL HADŽIMURATAGIĆRoninU21-M-8410000
20.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTU21-M-6010000
21.FERDINÁND TAMÁSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-M-6710000
22.LUKA LOVRIĆSUSEDGRADU21-M-6710000
23.MICHELE HASANIPolisportiva NAKAYAMAU21-M-7510000

KUMITE-Mlađe seniorke (U21)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LENKA ŤAŽKÁSlovak National TeamU21-Ž-6833000
2.MIROSLAVA KOPÚŇOVÁSlovak National TeamU21-Ž-6133000
3.MAJA ZORIĆOPATIJAU21-Ž+6822000
4.MONIKA BERULECHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-Ž-5022000
5.NIKA DEŠARI CROATIAU21-Ž-5522000
6.SARA SIDDIQUIDeltaU21-Ž-5532000
7.SILVIJA BUZALJKOSAMOBORU21-Ž-6832000
8.DINA GAGULAHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-Ž+6821000
9.DOMINIKA KUCHÁROVÁSlovak National TeamU21-Ž-5521000
10.JAROSLAVA BAŇASOVÁSlovak National TeamU21-Ž-6821000
11.KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆOBI KaštelaU21-Ž-6821000
12.KRISTINA ĆORIĆZRINSKIU21-Ž-5521000
13.LENKA SAHUĽOVÁSlovak National TeamU21-Ž+6821000
14.LUCIJA ČATLAKŠIBENIKU21-Ž-6121000
15.RENÁTA GYŐRIVÁNYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-Ž-6121000
16.VIKTORIA PILLÁROVÁSlovak National TeamU21-Ž-6121000
17.HAJDU PETRAFORTUNA-BUDAPESTU21-Ž-5520000
18.KLARA KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCIU21-Ž-6820000
19.NATALIA MODRIĆZAMETU21-Ž-6820000
20.PETRA SLUNJSKITUŠKANACU21-Ž-6120000
21.ALEXANDRA CHOVANCOVÁSlovak National TeamU21-Ž-5510000
22.INA MACEJKOVÁSlovak National TeamU21-Ž-5010000
23.INES GRDENIĆVELIKA GORICAU21-Ž-5010000
24.KAJA BUDIČSAMOBORU21-Ž+6810000
25.MATEA JAVOROVIĆHondaU21-Ž+6810000
26.PETRA ŽICOPATIJAU21-Ž-6110000

KUMITE-Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BORAN BERAKTAD RIJEKASEN-M-6033000
2.ANĐELO KVESIĆHercegovina-ZagrebSEN-M+8422000
3.IVAN KVESIĆHercegovina-ZagrebSEN-M-8422000
4.ILIR KABASHIFarmexSEN-M-OPEN11000
5.MICHELE HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-M-7511000
6.DOMAGOJ BORŠOŠEssekerSEN-M-6021000
7.LUKA KONDIĆBUSHIDOSEN-M-6021000
8.MARIJAN LOGARUŠIĆHercegovina-ZagrebSEN-M-7521000
9.TIN CIGLARSTUDENTSEN-M-8421000
10.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamSEN-M-6020000
11.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTSEN-M-6010000
12.ILIR KABASHIFarmexSEN-M+8410000

KUMITE-Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ALESSANDRA HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-Ž-5533000
2.ALESSANDRA HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-Ž-OPEN33000
3.ANAMARIJA KRIŽANHercegovina-ZagrebSEN-Ž-6833000
4.INGRIDA SUCHÁNKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-61, SEN-Ž-OPEN43000
5.VERONIKA SEMANÍKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-68, SEN-Ž-OPEN53000
6.ZUZANA SCHWARTZOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN42000
7.DANKA ZORIĆOPATIJASEN-Ž-6821000
8.HENRIETT FÜLÖPFORTUNA-BUDAPESTSEN-Ž-6121000
9.INES GRDENIĆVELIKA GORICASEN-Ž-5521000
10.KLARA KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCISEN-Ž-6821000
11.LUCIJA ČATLAKŠIBENIKSEN-Ž-6121000
12.VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN40000
13.KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆOBI KaštelaSEN-Ž-6820000
14.SILVIJA BUZALJKOSAMOBORSEN-Ž-6820000
15.KAJA BUDIČSAMOBORSEN-Ž-OPEN10000
16.SARA SIDDIQUIDeltaSEN-Ž-5510000
17.VIKTORIJA GROMIĆCBS PULASEN-Ž-6110000